Ślub Agnieszki Mrozińskiej, znanej widzom doskonale z popularnych seriali: "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe" czy "Na wspólnej" oraz projektanta mody, Alexa Caprice, odbył się w iście bajkowym stylu. Sama panna młoda wyglądała jak księżniczka w bogato zdobionej sukni, a na swój ślub, który odbył się u podnóża zamku, dotarła w nietypowy sposób, bo helikopterem! Z tego wyjątkowego środka transportu aktorkę prosto do przygotowanego miejsca ślubu odprowadziły pięknie ubrane druhny, a wśród nich same gwiazdy! Co więcej, na samym ślubie także pojawiło się mnóstwo osób z rodzimego show-biznesu. Ponieważ para zażyczyła sobie odpowiedniego dress codu, to goście wyglądali bardzo nietypowo, a niektórzy z nich zrezygnowali nawet z eleganckich kreacji!

Reklama

Goście na weselu Agnieszki Mrozińskiej: Mateusz Damięcki, Ela Romanowska, Basia Kurdej-Szatan

Agnieszka Mrozińska i jej mąż, projektant Alex Caprice, zadbali o każdy najdrobniejszy szczegół na swoim ślubie. Aktorka do roli druhen zaprosiła trzy najbliższe przyjaciółki: Barbarę Kurdej-Szatan, Maję Hyży oraz Kamilę Kamińską, której jeszcze niedawno Mrozińska urządzała piękny baby shower. Aktorka pojawiła się więc na ślubie w towarzystwie partnera, także aktora znanego z "Zakochanych po uszy", Michała Meyera i trzymiesięcznej córki Jaśminy.

Wśród gości nie zabrakło bliskich Agnieszki Mrozińskiej, z którymi na co dzień współpracuje. Pojawił się Mateusz Damięcki z żoną i dziećmi oraz Paweł Domagała, którego żona wybrała na tę okazję bardzo zaskakującą kreację. Zresztą, zobaczcie sami!

Zobacz także: Bajeczny ślub Sylwii Peretti! Pałacowe wnętrza, przepiękne suknie... Jak prawdziwa Królowa Życia

Agnieszka Mrozińska wybrała dla swoich druhen piękne, różowe suknie. Barbara Kurdej-Szatan ozdobiła swoją kreację delikatną biżuterią, zaś Maja Hyży postawiła na wyraziste dodatki, grubo tkany wianek i fioletowe szpilki. Z kolei Kamila Kamińska, która niedawno została mamą, zaskoczyła olśniewającym wyglądem. Piękna aktorka zmieniła na ślub przyjaciółki fryzurę i podkreśliła swoją figurę piękną, obcisłą, odsłaniającą zgrabne nogi, sukienką.

Zobacz także
AKPA

Na weselu pojawił się także Mateusz Damięcki ze swoją żoną Pauliną Andrzejewicz i synami, Franciszkiem i Ignacym. Para zgodnie z życzeniem nowożeńców postawiła na biały kolor swoich strojów.

AKPA

Na weselu pojawiła się także Ela Romanowska, która zadała szyku piękną, białą kreacją. Aktorka chętnie relacjonowała to, co działo się na weselu na swoim Instagramie i nie ukrywała, że świetnie się bawi. Elżbieta Romanowska na wesele przyjaciół założyła elegancką, dopasowaną sukienkę.

AKPA

Na uroczystości pojawił się także Paweł Domagała, który przybył ze swoją ukochaną żoną, Zuzanną Grabowską. Aktorka wybrała na tę uroczystość sukienkę z żabotami, wiązaną w pasie czarnym paskiem, bardzo oryginalny wybór, ponieważ mało kto decyduje się na taki wzór. Z kolei aktor zamiast na koszulę, postawił na zwykły, wygodny biały t-shirt.

AKPA

Na ślubie pojawiła się także Anna Głogowska, która postawiła w swojej stylizacji na beż. Aktorka ułożyła zwiewnie włosy, usta podkreśliła czerwoną pomadką, a na elegancką sukienkę zarzuciła beżowy sweterek.

AKPA

Basia Kurdej-Szatan z radością relacjonowała przebieg wydarzenia. Aktorka razem z panną młodą przybyła na uroczystość helikopterem.

AKPA
Reklama

Para młoda miała wesele utrzymane w biało-różowej stylistyce. W pewnym momencie Agnieszka Mrozińska zamieniła długą suknię księżniczki na krótszą, wygodniejszą wersję, w której odtańczyła z panem młodym romantyczny układ taneczny.

AKPA
Reklama
Reklama
Reklama