Jak na "Królową Życia" przystało, ślub Sylwii Peretti był iście królewski, a goście uroczystości zapewne będą go długo wspominać. Od wyjątkowego pałacu, przez suknię, po oprawę uroczystości i występy Panny Młodej - tu wszystkie elementy były dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. W mediach społecznościowych już pokazało się wiele relacji z tego wydarzenia. Sylwia Peretti wyglądała świetnie w obu swoich sukniach. Zresztą zobaczcie sami.

Reklama

Jak wyglądał ślub Sylwii Peretti z "Królowych Życia"

Gwiazda "Królowych Życia" Sylwia Peretti w piątek związała się węzłem małżeńskim z biznesmenem, Łukaszem Porzuczkiem. Spotykają się od lat - nie tylko dzielą swoje pasje, ale też są współwłaścicielami firmy saperskiej.

Para była zmuszona niestety przesunąć datę ślubu, z powodu pandemii koronawurisa.

Zmieniliśmy termin ślubu przez Covid oraz przez wzgląd na gości, których finalnie i tak będzie połowa, więc byłaby to chyba jedyna rzecz, którą ewentualnie bym zmieniła. Z kolei ekscytacja przed wydarzeniem, które będzie w ciągu najbliższych tygodni, sięga zenitu - mówiła jeszcze niedawni Peretti.

Zobacz także: Gwiazda "Królowych życia" okradziona! Wyznaczała ogromną nagrodę za pomoc w ujęciu sprawców

I rzeczywiście było warto. Ślub wyglądał bajkowo, tak przynajmniej wynika z InstaStories, które pojawiły się na profilu gwiazdy.

Zobacz także
Instagram/sylwia_peretti/

Ślub odbył się w prawdziwym pałacu w Brzesku niedaleko Krakowa, wspaniałej rezydencji wzniesionej w 1898 roku przez Jana Goetza Okocimskiego – nazywanego "królem piwa". Bogato zdobione wnętrza tworzyły naprawdę niezwykłą atmosferę, podobnie jak pałacowe ogrody, a właściwie 14-hektarowy park w stylu angielskim.

To właśnie na zewnątrz, przed pałacem odbył się sam ślub.

Instagram/sylwia_peretti/

Panna młoda podchodziła do ukochanego w bardzo efektownej sukni ozdobionej sznurami pereł przy dźwiękach saksofonu, grającego romantycznie „Et Si Tu N’Existais Pas” (A jeśli nie istniałeś) z repertuaru Joe Dassina. Potem nastąpił najważniejszy moment - przysięgi małżeńskie w obecności urzędniczki USC.

Tuż po oficjalnych uroczystościach, zgodnie z tradycją, Pan Młody przeniósł swoją żonę przez pałacowy próg. Był też niezwykle efektowny tort.

Instagram/sylwia_peretti/

W wielu relacjach widzimy piękny i brawurowo wykonany pierwszy taniec pary.

Instagram/sylwia_peretti/

Potem Sylwia zmieniła suknię na lekką i bardzo ażurową, podkreślającą jej figurę. Schodząc po kręconych schodach zrobiła duże wrażenie na gościach. Następnie Panna Młoda zaśpiewała ukochanemu sama "Jasny portret Twój" ("Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt") z repertuaru Bogusława Meca i wyszło jej naprawdę dobrze - sądząc z tego, co można usłyszeć na Instagramie. Zresztą była i druga piosenka - znów klasyka -„Kasztany” wykonywane wcześniej m.in. przez Nataszę Zylską i Edytę Górniak.

Instagram/sylwia_peretti/

Uroczystość robiła duże wrażenie. Gościom do tańca przygrywał gwiazdor disco polo - Kordian Cieślik. Na swoim profilu instagramowym również zamieścił fragment z wesela:

Sylwia Peretti, choć nie jest już bohaterką „Królowych życia”, na pewno na trwałe zapisała się w pamięci widzów. Blond piękność kocha adrenalinę - jest współwłaścicielką firmy zajmującej się rozbrajaniem bomb i pocisków. Jej wielką pasją jest motoryzacja. W garażu Sylwii znajdziemy wiele pięknych aut, a także m.in. pojazd wojskowy.

Państwu Młodym życzymy wszystkiego najlepszego na nowej, wspólnej drodze życia!

Reklama

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" po wypadku nie może robić czegoś, co kocha! "Mogę tylko patrzeć"

Reklama
Reklama
Reklama