Agnieszka Mrozińska chwali się obrączką
AKPA
Newsy

Agnieszka Mrozińska z "Barw Szczęścia" wzięła bajkowy ślub! Wśród gości Basia Kurdej-Szatan

Agnieszka Mrozińska, którą fani doskonale znają z "Barw szczęścia" czy "Na wspólnej", wzięła bajkowy ślub u podnóża... zamku! Na ślub przyleciała helikopterem, a wśród gości plejada gwiazd

Agnieszka Mrozińska wzięła bardzo nietypowy ślub. Na uroczystość panna młoda dotarła helikopterem, w towarzystwie pięknie, jednolicie ubranych druhen. Ceremonia odbyła się w malowniczych okolicznościach przyrody, pod gołym niebem. Panna młoda wybrała suknię o kroju księżniczki, która idealnie dopasowała się do zamku i klimatu ślubu. Całość wyszła niebanalnie, a wśród gości, ubranych jednolicie na biało nie zabrakło największych gwiazd. 

Robert Kudelski z "Na Wspólnej" schudł 20 kilogramów!

Agnieszka Mrozińska wyszła za mąż! 

Agnieszka Mrozińska zadbała o każdy szczegół swojego ślubu i wesela. Ceremonia była utrzymana w kolorach biało-różowym. Druhny panny młodej, czyli Barbara Kurdej-Szatan, Kamila Kamińska, która niedawno została po raz pierwszy mamą oraz Maja Hyży wyglądały przepięknie w długich, różowych sukienkach. Piękne druhny trzymały bajkową suknię panny młodej, a Agnieszka Mrozińska wyglądała na bardzo szczęśliwą! 

Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan pokazała serię zdjęć z synem! Henio to cała mama

Druhny były ubrane w sukienki w tym samym kolorze, jednak każda z nich miała zupełnie inny krój dopasowany do sylwetki każdej z nich. Maja Hyży postawiła na wyrazisty dodatek w postaci pięknego wianka, zaś Basia Kurdej-Szatan ozdobiła swoją kreację delikatną biżuterią. 

Maja Hyży, Barbara Kurdej-Szatan, Kamila Kamińska jako druhny Agnieszki Mrozińskiej
AKPA

Panna Młoda dotarła na swój ślub helikopterem, który wylądował tuż pod murami zamku. Agnieszka Mrozińska wyglądała jak prawdziwa księżniczka, postawiła właśnie na taki krój sukni i bardzo długi welon! Z nietypowego środka transportu wprost pod ołtarz odprowadziły ją cztery uśmiechnięte druhny.

 

Agnieszka Mrozińska z druhnami, wychodzą z helikoptera
AKPA

Agnieszka Mrozińska wzięła ślub z Alexem Caprice, projektantem mody. Para planowała uroczystość już od 2019 roku. W końcu udało im się zrealizować tę upragnioną ceremonię i to w jakim stylu! 15 czerwca aktorka świętowała ze swoim ukochanym piątą rocznicę związku:

5 lat razem ❤️❤️❤️ Dziękuję Kochanie za Twoje serce, opiekuńczość, czułość, siłę i szczęście ❤️ Wspierasz mnie we wszystkim, co robie, wierzysz we mnie i zawsze dobrze doradzasz. Dziękuję, że jestes! Bardzo Cię kocham ❤️ - napisała na swoim Instagramie.

Na ślubie Agnieszki Mrozińskiej pojawiła się przyjaciółka aktorki Kamila Kamińska, znana z serialu "Zakochani po uszy", która niedawno po raz pierwszy została mamą. Aktorce towarzyszył partner Michał Meyer i ich trzymiesięczna córka Jaśmina. 

Agnieszka Mrozińska z Kamilą Kamińską
AKPA

Agnieszka Mrozińska wybrała piękną tiulową suknię, bardzo bogato zdobioną. Kreacja była utrzymana w dwóch kolorach, białym i brzoskwiniowym. Aktorka zdecydowała się także na tiulowe rękawki, które dodały sukience zwiewności i delikatności. 

Agnieszka Mrozińska z druhnami, które trzymają jej welon
AKPA

Para miała oczywiście piękne wesele, utrzymane w tym samym stylu co ślub, biało-różowym kolorze. Para młoda kroiła wielowarstwowy tort, który został przystrojony w barwach wydarzenia. 

Agnieszka Mrozińska kroi tort weselny z mężem
AKPA

Na ślubie nie zabrakło wielu gwiazd. Życzenia aktorce i jej mężowi składał Paweł Domagała, który na uroczystość przyszedł razem z żoną. 

Agnieszka Mrozińska przyjmuje życzenia od Pawła Domagały
AKPA

Na ślubie nie zabrakło także Mateusza Damięckiego z partnerką i synami. Aktor, który z Agnieszką Mrozińską gra w "Na dobre i na złe", jeszcze na ślubie stawiał pierwsze taneczne kroki i rozbawiał gości. 

agnieszka Mrozińska na swoim ślubie obok Paweł Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan
AKPA

Basia Kurdej-Szatan z Mają Hyży, Kamilą Kamińską robią sobie zdjęciem, obok Mateusz Damięcki z żoną
AKPA
Newsy
Goście na weselu Agnieszki Mrozińskiej z "Barw Szczęścia": Kurdej-Szatan, Romanowska, Damięcki...
Agnieszka Mrozińska z "Barw Szczęścia" na swoim weselu bawiła się w doborowym towarzystwie, towarzyszyły jej trzy sławne druhny: Kamila Kamińska, Maja Hyży, Basia Kurdej-Szatan. Kto jeszcze?

Ślub Agnieszki Mrozińskiej, znanej widzom doskonale z popularnych seriali: "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe" czy "Na wspólnej" oraz projektanta mody, Alexa Caprice, odbył się w iście bajkowym stylu. Sama panna młoda wyglądała jak księżniczka w bogato zdobionej sukni, a na swój ślub, który odbył się u podnóża zamku, dotarła w nietypowy sposób, bo helikopterem! Z tego wyjątkowego środka transportu aktorkę prosto do przygotowanego miejsca ślubu odprowadziły pięknie ubrane druhny, a wśród nich same gwiazdy! Co więcej, na samym ślubie także pojawiło się mnóstwo osób z rodzimego show-biznesu. Ponieważ para zażyczyła sobie odpowiedniego dress codu, to goście wyglądali bardzo nietypowo, a niektórzy z nich zrezygnowali nawet z eleganckich kreacji! Goście na weselu Agnieszki Mrozińskiej: Mateusz Damięcki, Ela Romanowska, Basia Kurdej-Szatan Agnieszka Mrozińska i jej mąż, projektant Alex Caprice,  zadbali o każdy najdrobniejszy szczegół na swoim ślubie . Aktorka do roli druhen zaprosiła trzy najbliższe przyjaciółki: Barbarę Kurdej-Szatan , Maję Hyży oraz Kamilę Kamińską, której jeszcze niedawno Mrozińska urządzała piękny baby shower . Aktorka pojawiła się więc na ślubie w towarzystwie partnera, także aktora znanego z "Zakochanych po uszy",  Michała Meyera i trzymiesięcznej córki Jaśminy.  Wśród gości nie zabrakło bliskich Agnieszki Mrozińskiej, z którymi na co dzień współpracuje. Pojawił się Mateusz Damięcki z żoną i dziećmi oraz Paweł Domagała, którego żona wybrała na tę okazję bardzo zaskakującą kreację. Zresztą, zobaczcie sami! Zobacz także:  Bajeczny ślub Sylwii Peretti! Pałacowe wnętrza, przepiękne suknie... Jak prawdziwa Królowa Życia ...

Suknia ślubna Agnieszki Mrozińskiej
AKPA, Niemiec
Newsy
Agnieszka Mrozińska z "Barw Szczęścia" miała aż dwie suknie ślubne! 
Podobnie jak Joanna Opozda, Agnieszka Mrozicka zdecydowała się na dwie suknie ślubne. Ta druga była krótka i dziewczęca. Ładniejsza?

Agnieszka Mrozińka i Alex Caprice wzięli bajkowy i bardzo nietypowy ślub. Panna młoda wyglądała jak prawdziwa księżniczka, a na przyjęcie weselne przyleciała helikopterem. Okazuje się, że tego dnia postawiła aż na dwie stylizacje ślubne. Ta pierwsza była iście królewska i pasowała do hucznego ślubu w najlepszym stylu. W trakcie wesela panna młoda postanowiła się przerwać. Jak wyglądała druga suknia ślubna Agnieszki Mrozickiej?  Zobacz także:  Joanna Opozda miała aż dwie suknie ślubne! Pokazała pierwszy taniec i nową kreację! Agnieszka Mrozicka miała aż dwie suknie ślubne  Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice wzięli ślub po pięciu latach związku. Przepiękną ceremonię ślubną i wesele planowali już od 2019 roku.  5 lat razem ❤️❤️❤️ Dziękuję Kochanie za Twoje serce, opiekuńczość, czułość, siłę i szczęście ❤️ Wspierasz mnie we wszystkim, co robie, wierzysz we mnie i zawsze dobrze doradzasz. Dziękuję, że jesteś! Bardzo Cię kocham ❤️ - pisała niedawno na Instagramie  Państwo młodzi dopracowali najpiękniejszy dzień swojego życia w każdym szczególe. Panna młoda zachwyciła suknią ślubną . Agnieszka Mrozińska na wesele przyleciała helikopterem. Jej suknia ślubna zachowana była w stylu prawdziwej księżniczki. Przepiękny długi tren oraz welon robiły wrażenie, a iście królewskie otoczenie, w którym odbywało się wesele tylko podkreślało piękno panny młodej.  Nie była to jednak jedyna stylizacja pięknej Agnieszki Mrozińskiej. Panna młoda zaprezentowała również drugą kreację, w której wraz z ukochanym zaprezentowała idealnie przygotowany układ taneczny. Druga suknia ślubna aktorki składała się z odcinanego gorsetu oraz przepięknego dołu. Tym razem kreacja kończyła się przed kolanami. Całość nadawała pannie młodej lekkości....

Joanna Koroniewska, Agnieszka Mrozińska na ślubie
AKPA
Newsy
Joanna Koroniewska wielką nieobecną na ślubie przyjaciółki, Agnieszki Mrozińskiej. Powód? Nietypowy
Joanna Koroniewska miała pojawić się na ślubie Agnieszki Mrozińskiej, gwiazdy "Barwy Szczęścia", ale w ostatniej chwili odwołała swoje przybycie. Znamy powód!

Jedną z gwiazd zaproszonych na ślub Agnieszki Mrozińskiej i Alexa Caprice była aktorka Joanna Koroniewska. Obie panie znają się od lat i było niemal pewne, że była gwiazda "M jak miłość" będzie w tym dniu z Agnieszką. Niestety, Joanna nie mogła pojawić się na ślubie przyjaciółki, gdyż w tym czasie miała inne priorytety. Swoją nieobecność tłumaczyła opieką nad dziećmi. Co konkretnie się stało?  Zobacz także:  Joanna Koroniewska żartuje ze swojego biustu: "mój mąż ma większy biust ode mnie" Huczny ślub Agnieszki Mrozińskiej z "Barw Szczęścia" Wczoraj odbył się ślub aktorki Agnieszki Mrozińskiej i projektanta mody Alexa Caprice. Jeszcze tydzień temu para gościła na ślubie swoich przyjaciół Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego , a teraz sami postanowili przystąpić do sakramentu małżeństwa. Uroczystość była niezwykle wzniosła i zorganizowana z przytupem , gdyż panna młoda przyleciała na ślub helikopterem. Goście zostali poproszeni, aby ubrać się całkowicie na biało. Jedynie druhny miała różowe kreacje. Warto podkreślić, że wśród nich były zaprzyjaźnione z nowożeńcami gwiazdy: Barbara Kurdej-Szatan , Kamila Kamińska oraz Maja Hyży . Wśród zaproszonych gości znalazło  się wiele innych sław m.in. Mateusz Damięcki , Dawid Czupryński, Paweł Domagała z żona Zuzanną Grabowską, Anna Korcz czy Ela Romanowska.  Joanna Koroniewska wielką nieobecną na ślubie Agnieszki Mrozińskiej Na ślub Agnieszki Mrozińskiej i jej partnera Alexa Caprice została zaproszona również aktorka, Joanna Koroniewska. Niestety, z przyczyn rodzinnych nie mogła wziąć udziału w uroczystości. Swoją nieobecność usprawiedliwiła, tym że spędza wakacje z córkami i nie miała ich z kim zostawić na czas ślubu. Oto co...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner