Edyta Górniak w czarnych okularach w sądzie Edyta Górniak w beżowym płaszczu w sądzie Edyta Górniak w szarej sukence wsądzie Edyta Górniak w czarnych szpilkach w sądzie Edyta Górniak w szarej sukience do kolana w sądzie
Edyta Górniak w czarnych okularach w sądzie
Zobaczcie zdjęcia po rozprawie!
1/7
Edyta Górniak w czarnych okularach w sądzie

Edyta Górniak była dzisiaj (28 kwietnia) w sądzie. Powód? Uczestniczyła w rozprawie "o wykonanie kontaktów z małoletnim". Wnioskodawcami byli dziadkowie Allana Krupy - Wiesława i Tadeusz Krupowie. O co chodzi? Jak dowiedziało się Party.pl, rodzice Dariusza Krupy pozwali Edytę Górniak o to, że po jej przeprowadzce do Krakowa mają za daleko by widywać wnuka.

Edyta Górniak przyszła do sądu i wygląda na to, że jest zadowolona z wyniku rozprawy, choć jak się dowiedzieliśmy - będzie kolejna rozprawa.

Edyta przeprowadziła się do Krakowa między innymi dla dobra i spokoju Allana, a oni podali ją za to do sądu - mówi znajoma Edyty Górniak i dodaje, że na szczęście sąd zauważył, że to absurdalne zarzuty, bo dziadkowie nie mają nic do powiedzenia, gdzie będzie mieszkać Edyta. - Wygoda nie powinna być ważniejsza od dobra dziecka, kiedy pod jego szkołą cały czas stali paparazzi - słyszymy.

Myślicie, że Edyta Górniak wygra starcie z rodzicami Dariusza Krupy?

 

Zobacz wszystkie zdjęcia z sądu.

 

Zobacz także: Dariusz K. skazany! Jaki usłyszał wyrok?

2/7
Edyta Górniak w beżowym płaszczu w sądzie
3/7
Edyta Górniak w szarej sukence wsądzie
4/7
Edyta Górniak w czarnych szpilkach w sądzie
5/7
Edyta Górniak w szarej sukience do kolana w sądzie
6/7
Edyta Górniak przed sądem
7/7
Edyta Górniak w samochodzie