Ewa Minge zdradziła jak będzie wyglądać suknia ślubna Małgorzaty Rozenek! To właśnie w sukni jej projektu gwiazda TVN zdecydowała się wystąpić na ślubie z Radosławem Majdanem. Ceremonia zbliża się wielkimi krokami, więc nie pozostało zbyt wiele czasu na przygotowanie kreacji. Zwłaszcza, że Ewa Minge w rozmowie z DDTVN nie wklucza, że stworzy dla Małgorzaty Rozenek nie jedną, a kilka sukien. A jak będzie wyglądać ta najważniejsza, w której gwiazda powie "tak" Majdanowi?

Reklama

Mam nadzieję, że jej sukienka zaprojektowana przeze mnie i wykonana u nas, przyniesie jej dużo szczęścia. Ja myślę, że Gośka jest na tyle spektakularna i jest to, jakby nie patrzeć na to trzeci ślub, że ta suknia będzie stosunkowo prosta. Natomiast wiadomo Gośka jest gwiazdą, więc ta suknia będzie prosta w sposób gwiazdorski. Nie wyobrażam sobie, żeby miała jakiekolwiek koroneczki, szczypaneczki, dodateczki, kryształeczki i kwiatuszki. Będzie to fajna, graficzna, geometryczna suknia, która będzie podkreślała Gośki figurę, Gośki osobowość i też wyjątkowy dzień. Ja jestem tym śnieżnobiałym sukniom przeciwna, zawsze wolę kolor perłowy, krem delikatny- mówiła w Dzień Dobry TVN.

Czy Małgorzata Rozenek będzie miała jedną suknię w dniu ślubu?

Myślę, że na jednej się nie skończy. Ja będę sugerowała, żebyśmy przygotowały garderobę dla niej na ten moment. Zależy mi na tym, żeby Gośka była bardzo zadowolona, zależy mi na tym, żeby też to się podobało. A przede wszystkim wiem, że mam takie dziewczyny w zespole, które potrafią wszyć element szczęścia, czarów i magii w szew, który będzie zszywał tą sukienkę i jestem przekonana, że to małżeństwo- jak już sobie powiedzą tak- nigdy się nie rozeschnie- przyznała projektantka.

Już nie możemy doczekać się efektów pracy Ewy Minge! Jesteśmy pewni, że Małgorzata Rozenek w kreacji jej projektu będzie wyglądać zjawiskowo!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek ostro ćwiczy. Jak wyglądała przed porannym treningiem? ZDJĘCIA

Zobacz także

Ewa Minge zdradziła jak będzie wyglądała suknia ślubna Małgorzaty Rozenek.

Reklama

Narzeczona Radosława Majdana zdecydowała się na suknię zaprojektowaną przez Ewę Minge.

Reklama
Reklama
Reklama