Ewa Chodakowska bierze ślub

Ewa Chodakowska zapomniała o rocznicy ślubu! Wytłumaczyła się z tego na Facebooku

Ewa Chodakowska bierze ślub

Można odnieść wrażenie, że Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis to jedna z najszczęśliwszych par w polskim show-biznesie. Zakochani 25 września obchodzili drugą rocznicę ślubu, ale oboje o niej zapomnieli! Z tej małej wpadki trenerka wytłumaczyła się na portalach społecznościowych:

Okazuje się, że wczorajsze NICNIEROBIENIE miało szczególną date ❤❤ Pewnie Cie zaskoczę, ale w natłoku obowiązków (dziś od 7:30 byłam juz na planie zdjęciowym) oboje zapomnieliśmy i bijemy sie w piersi .... Owszem świętowaliśmy już tę okazje w Barcelonie z wyprzedzeniem - co nas wcale nie usprawiedliwia 🙈🙈 Z drugiej strony ...jak ważne są okazje ? Chyba najważniejsze, że ogień nie gaśnie .. miłość rozsadza serce, a spokój wypełnia dusze 💋 bez względu na to, czy świętujemy, czy bez okazji na co dzień mówimy sobie "kocham Cie"<3 I tego nam wszystkim życzę. Dwa lata temu powiedzieliśmy sobie magiczne "i do" 👰👰👰 na zawsze <3

Druga rocznica ślubu Ewy Chodakowskiej i Lefterisa Kavoukisa

Para jest razem od 7 lat, ale dopiero dwa lata temu zdecydowali się pobrać. Jednak oboje mają tyle spraw na głowie, że tak ważna data im umknęła. Na szczęście zdążyli się trochę sobą nacieszyć podczas podróży do Barcelony, która miała być przedwczesnym prezentem dla nich obojga z okazji rocznicy. Chodakowska z mężem regularnie zamieszczali na swoich profilach na Instagramie gorące zdjęcia. Jesteśmy jednak pewni, że przed nimi jeszcze wiele rocznic, o których z pewnością już będą pamiętać!

 

My życzymy dalszej wytrwałości i ogromnie dużo miłości.

 

Zobacz: Dzisiaj Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis świętują szóstą rocznicę związku!

 

Ewa Chodakowska w dniu ślubu

Ewa Chodakowska w welonie

 

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis w Barcelonie

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis w Barcelonie zdjęcia
Instagram

Ewa Chodakowska z mężem na co dzień

EOSeig_080914020.jpg

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26