Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis w Barcelonie zdjęcia
Instagram

Ewa Chodakowska pokazuje, jak spędza wakacje w Barcelonie. Ufff, jak gorąco. ZDJĘCIA

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis w Barcelonie zdjęcia
Instagram

Ewa Chodakowska pojechała tydzień temu na wakacje do Barcelony. Zdecydowała się na to po tym, jak zawrócili ją na lotnisku w USA. Przepakowała walizki i stwierdziła, że chce dalej świętować swoją szóstą rocznicę związku z mężem Lefterisem i zapomnieć o przykrościach, jakie ją spotkały.

Za miesiąc będziemy obchodzić swoją druga rocznice ślubu ... ale będziemy tez zbyt zajęci, zeby znaleźć czas na świętowanie .. Puzel zorganizował wyjazd tak, zeby połączyć dwie rocznice razem ... 6 lat razem ❤️❤️ i druga rocznica ślubu ❤️❤️ Moj mąż z tej okazji porwał mnie w wyjątkowe miejsce 😍😍 gdzie spędzimy ostatni tydzien naszych wielkich wakacji .. Az sie boje pomysleć, jak mocno naładowana wroce do Polski 💪💪 Głowa az pęka od pomysłów - napisała na swoim Instagramie.


Oczywiście trenerka nie próżnuje i cały czas wrzuca jadłospisy dla swoich fanek, wideo z ćwiczeniami oraz wyzwania do zadbania o siebie!

Ale w międzyczasie dużo zwiedza to piękne miasto jakim jest Barcelona! Miasto sztuki, której trenerka jest wielką miłośniczką. Ostatnio wyciągała Lelka (tak nazywa swojego męża) do Muzeum Gaudiego, które mieści się 150 km od Barcelony. Chodakowska nagrała filmik, w którym mówi, że chce też jechać do domu Gaudiego, który jest 250 km od Barcelony i że jakoś Lefteris będzie musiał to przeżyć :).

Plaża i morze owszem, ale najbardziej zachwycają Ewę uliczki, architektura i muzea.

Zdjęcia Ewy Chodakowskiej z Barcelony zachwycają. Ale trenerka za każdym razem podkreśla, że nawet zwiedzając miasto można trenować. Nie brakuje oczywiście wideo, na których Chodakowska trenuje nad brzegiem morza i prezentuje piękne kostiumy kąpielowe. Zresztą zobaczcie sami.
  

Za miesiąc będziemy obchodzić swoją druga rocznice ślubu ... ale będziemy tez zbyt zajęci, zeby znaleźć czas na świętowanie .. Puzel zorganizował wyjazd tak, zeby połączyć dwie rocznice razem ... 6 lat razem ❤️❤️ i druga rocznica ślubu ❤️❤️ Moj mąż z tej okazji porwał mnie w wyjątkowe miejsce 😍😍 gdzie spędzimy ostatni tydzien naszych wielkich wakacji .. Az sie boje pomysleć, jak mocno naładowana wroce do Polski 💪💪 Głowa az pęka od pomysłów 🙆💡💡💡 Time for our last week of great holidays .. My husband surprised me with combining two of our anniversaries ❤️❤️ 6 years together and 2 years marriage 💑💑 I feel super rested and honestly can't wait to come back and put whole energy into new projects 💪💪💪 great season ahead 💥💥 #anniversary #celebration #marriage #relationship #couple #selfie #window #view #sea #beach #bikini @themissap #agentprovocateur #woman #heat #sun

A photo posted by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on 

Az mam wyrzuty sumienia, ze byłam, a tak mało zdjec wrzuciłam 🙈🙈 Dali zasłużył sobie na oddzielny album, ale takich na insta nie robią ... Karmimy dusze ❤️❤️ Podoba sie? Czy nie? Lubisz kiedy wrzucam zdjecia kompletnie nie związane z treningiem? Czy raczej wolisz kiedy sie trzymam zajawki fitnessowej? Az jestem ciekawa 😁😁 Chciałabym poprzez insta pokazac Ci siebie - każdą moja pasje ...a przeciez nie samym treningiem zyje człowiek, choc bez niego - w moim przekonaniu - żyć sie nie da 💪💪💦💦💦 So I have visited Dali's museum, but I haven't share enough about that visit .. I feel bad about it - he deserves separate album / profile etc .. Anyways .. Hope I don't make you feel bored with my other passions .. Life is not only about the training - but still can't imagine my life without daily workout routine ❤️❤️💦💦 #beyou #art #painting #amazing #genius #dali #museum #collection #breathtaking #hall #people #tourist #passion ❤️❤️

A photo posted by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

 

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36