Ewa Chodakowska z chęcią dzieli się z fanami nie tylko kolejnymi nowinkami dotyczącymi różnorodnych ćwiczeń czy treningów, ale także chwilami z prywatnego życia. Teraz pokazała zdjęcia z chrztu syna jej dobrej przyjaciółki. Kreacja gwiazdy oburzyła niektórych internautów.

Reklama

Stylizacja Ewy Chodakowskiej na chrzest święty

Jak wiadomo, Ewa Chodakowska od wielu lat dzieli swoje życie między Polskę, a Grecję. Pierwszy raz przyjechała tam, jak była bardzo młoda, bo w Grecji mieszkały jej dwie siostry i często bywał tato. Szybko zakochała się w tym kraju i ludziach, którzy celebrują każdą chwilę. Na miejscu znalazła partnera i wiernych przyjaciół, z którymi cały czas ma kontakt. Z jedną z najbliższych sobie osób, czyli Amaryllis Economou, zna się już 13 lat, a teraz została matką chrzestną jej dziecka, Ewaggelosa. W niedzielę 9 lipca pokazała w mediach społecznościowych zdjęcia z tej niezwykłej uroczystości. W poście podzieliła się także życzeniami, które złożyła synkowi przyjaciółki.

- Z Amaryllis Economou znamy się ponad 13 lat. To coś więcej niż przyjaźń... To siostrzeństwo dusz, to ponadwymiarowa relacja. Kiedy w lutym zeszłego roku urodził się jej synek, odwiedziłam ją w szpitalu i prosto z serca pobłogosławiłam słowami jej dzieciątko... Dziś pełna emocji, dziele się z Tobą życzeniami, które usłyszał mój Synek Chrzestny - tak w dniu narodzin, jak i w dniu Chrztu Świętego - zaczęła post Ewa Chodakowska.

Facebook @Ewa Chodakowska

Zobacz także: Ewa Chodakowska o współpracy z Joanną Krupą na planie ich wspólnego show. "Ona nie udaje"

Trenerka wraz z życzeniami opublikowała w sieci wiele zdjęć z rodzinnego wydarzenia. Widać na nich gwiazdę w towarzystwie swojej przyjaciółki oraz jej dziecka i partnera. Na fotografiach uwagę przykuwa nie tylko piękne otoczenie, w którym zorganizowana została uroczystość, ale także kreacje. Przyjaciółka gwiazdy na tę okazję wybrała satynową sukienkę maxi z odkrytymi plecami, z kolei Ewa Chodakowska pokazała się w białej mini z asymetrycznym dekoltem z marki Sary Boruc. Jedna z fanek skomentowała: "Wszystko pięknie, tylko stroje jakieś jakby trochę za gołe".

- Bo to uroczystość na świeżym powietrzu, a po ceremonii przyjęcie przebijające rozmachem greckie wesela. Tutaj tak wyglądają Chrzciny... Suknie wieczorowe i koktajlowe. Nikt w garsonce nie wpada na takie wydarzenie. Nie ma co porównywać - odpowiedziała fance trenerka.

Facebook @Ewa Chodakowska

Zobacz także: Ewa Chodakowska z dodatkami za kilkaset tysięcy złotych. Wszyscy i tak patrzą na top

Zobacz także

Pod kolejnymi zdjęciami internauci zachwycali się, jak pięknie Ewa Chodakowska wygląda w towarzystwie swojego partnera, a także wyrażali zdziwienie, że na chrzcinach przygotowany był również... parkiet. Gwiazda tłumaczyła, że w Grecji na takich wydarzeniach po ceremonii odbywają się koncerty greckich artystów, a następnie są tańce do białego rana.

A Wy co myślicie o kreacji Ewy Chodakowskiej?

Facebook @Ewa Chodakowska
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama