Edyta Górniak pozywa Maję Sablewską
ONS
Newsy

Nowy skandal z Edytą Górniak! Diwa grozi sądem Mai Sablewskiej. Zabolało ją, że... podziękowała Dodzie?

Wraca sprawa sprzed lat

Edyta Górniak nie ma teraz dobrego czasu w swoim życiu. Diwa co prawda twierdzi, że priorytetem jest dla niej muzyka i nagrywanie nowych piosenek, ale zamiast spędzać czas w studiu woli czytać kolorową prasę. Dowód tego dała przy okazji krytyki Joanny Horodyńskiej, która wytknęła jej zbędne kilogramy ("Niespełniona modelka! Brakuje jej seksu!"). Chociaż afera żyje swoim życiem, teraz pojawiła się kolejna.

Zobacz: Górniak o Sablewskiej: "Baran jeden! Ona o Herde?"

Tym razem Edyta wzięła na tapetę Maję Sablewską. Przedwczoraj stylistka skomentowała słowa Dody, która odniosła się rzeczowo do ich sukcesów. Według Mai jedna z jej byłych gwiazd "(nie Doda)" nadal nie rozliczyła się z nią.

Pewna Artystka (nie Doda) zapomniała sie rozliczyć, a kilka sukcesów wspólnie ze mną odniosła. I także za tę, która zamiast profitów przyniosła dużo ważniejsze wartości… Czuje wdzięczność, bo to wszystko co za mną doprowadziło mnie do tego miejsca i czasu w którym jestem tu i teraz. A obecnie, jestem bardzo szczęśliwa - napisała Maja na FacebookuOdpowiedź Edyty (której imię ani razy nie pojawiło się we wpisie Mai) jest bardzo stanowcza. Grozi Sablewskiej nawet zgłoszeniem sprawy do sądu:

Wobec tych samych, kłamliwych informacji rozpowszechnianych po raz kolejny przez Panią M.Sablewską w kilkuletnich odstępach czasu - zdecydowałam o przekazaniu sprawy moim Pełnomocnikom Prawnym.Uściślijmy tylko, że w czasie swojej przygody z menadżerowaniem Sablewska współpracowała z plejadą gwiazd. Oficjalnie mówi się o Dodzie, Edycie Górniak, Toli Szlagowskiej i Marinie Łuczenko, ale wcześniej zajmowała się także karierami np. Bartka Wrony, Patrycji Markowskiej i Alicji Janosz.

Zobacz: Tylko u nas! Alicja Janosz: "Mieszkałam z Mają Sablewską. Była moim guru"


Skąd zatem pewność Edyty, że chodzi właśnie o nią? Macie jakieś pomysły?

Przy okazji dodajmy, że Maja obecnie nie narzeka na brak pieniędzy. Właśnie została twarzą kampanii płynu obejmującej 40 państw Europy. To prawie tyle, w ilu 18 lat temu wyszła płyta Górniak.

Zobacz: Mamy spot z Sablewską! Zobaczy go cała Europa

Edyta Górniak pozywa Maję Sablewską


 

Tak wyglądała relacja Edyty Górniak i Mai Sablewskiej. Kolejne zdjęcia być może będą już z sądu:

Edyta Górniak pozywa Maję Sablewską


Edyta Górniak pozywa Maję Sablewską


Edyta Górniak pozywa Maję Sablewską


Edyta Górniak pozywa Maję Sablewską


Edyta i jej poprzedni asystent, Marcin Wieczorek:

Doda, Edyta Górniak, Marina, Natalia Kukulska - z kim najlepiej pracowało się Mai Sablewskiej?

Maja Sablewska o słowach Dody
ONS
Newsy
Sablewska odpowiedziała Dodzie na mocne słowa. Pogrąża inną artystkę: Zapomniała się rozliczyć
Kogo ma na myśli?

Kilka dni temu Doda udzieliła dość długiego wywiadu, w którym rozliczyła się z przeszłością. Nie zabrakło oczywiście tematu przyjaźni z osobami, z którymi później miała poważne konflikty. Artystka nie oszczędziła niektórym przykrych słów. Przypomnijmy: Doda przyjaźniła się z gwiazdami. Nie ma o nich dobrego zdania: Dramat! Bez godności, bez honoru! Wyjątkowo łagodnie potraktowała zaś Maję Sablewską . Panie przyjaźniły się kilka lat, a Rabczewska stwierdziła, że im obu przyniosła ona ogromne profity. Stylistka nie mogła nie odpowiedzieć piosenkarce i na swoim Facebooku zamieściła krótki post, w którym zgadza się z Dorotą. Przy okazji pogrążyła inna artystkę, która nie rozliczyła się z nią do tej pory za wykonaną pracę: Czuje wyłącznie wdzięczność za każdą chwile mojego życia zawodowego: Tę, która "przynosiła nam obu bardzo duże profity i dzięki niej odnosiłyśmy ogromne sukcesy", zgadzam się z Dodą. Również za tę, która nie przynosiła profitów, bo pewna Artystka (nie Doda) zapomniała sie rozliczyć, a kilka sukcesów wspólnie ze mną odniosła . I także za tę, która zamiast profitów przyniosła dużo ważniejsze wartości… Czuje wdzięczność, bo to wszystko co za mną doprowadziło mnie do tego miejsca i czasu w którym jestem tu i teraz. A obecnie, jestem bardzo szczęśliwa. - napisała (pis. oryginalna). Kogo Maja ma na myśli? Zobacz: Komornik zajął konto Górniak przez długi u byłego chłopaka Dody. Jest komentarz tancerza   Doda z facetam na Sylwestrze:

Maja Sablewska odpowiada Edycie Górniak
ONS
Newsy
Górniak chce pozwać Sablewską. Długo nie czekała na jej odpowiedź
Krótko i na temat

Edyta Górniak ostatnio wzbudza wiele emocji, niekoniecznie tych pozytywnych. Od jakiegoś czasu krążą również plotki na temat tego, że diwa nie rozlicza się ze swoimi współpracownikami. Przekonał się o tym tancerz Błażej Szychowski , który nie otrzymał wynagrodzenia za choreografię do jednego z jej koncertów. Ostatnio niechęć do uregulowania rachunków wytknęła piosenkarce, Maja Sablewska . Zobacz:  Nowy skandal z Edytą Górniak! Diwa grozi sądem Mai Sablewskiej. Zabolało ją, że... podziękowała Dodzie? Była menadżerka Górniak dodała na Facebooku wpis, z którego wynikało, że podopieczna winna jest jej pewną sumę pieniędzy. Na reakcję ze strony piosenkarki nie trzeba było długo czekać. Artystka wydała oświadczenie, w którym poinformowała swoich fanów i wszystkich zainteresowanych, że sprawę na temat nieprawdziwych informacji na jej temat skierowała do sądu. Stylistka nie odniosła się oficjalnie do tej sprawy, ale głos zabrał jej menadżer, Patryk Wolski :  Ta sprawa nie wymaga komentarza - czytamy w "Twoim Imperium". Czy Maja podejmie jakieś kroki? Zobacz:  Malinowska o skandalu z Górniak i Horodyńską. Obie przywołuje do porządku ostrymi słowami     Górniak przytyła po świętach:

Maja Sablewska o konflikcie z Edytą Górniak
ONS
Newsy
W konflikcie Górniak i Sablewskiej chodzi o ogromne pieniądze. Maja: Jestem wdzięczna Edycie za...
Stylistka czeka na dalszy rozwój sprawy

Edyta Górniak ostatnio wdała się w kilka konfliktów z innymi gwiazdami. Jeden z nich najprawdopodobniej skończy się w sądzie, ale Maja Sablewska , która ma zostać pozwana, chyba się tym nie przejmuje. Na początku sprawę skomentował jej menadżer. Zobacz:  Górniak chce pozwać Sablewską. Długo nie czekała na jej odpowiedź Cała sprawa zaczęła się bardzo niewinnie na Facebooku, kiedy stylistka napisała, że jedna z gwiazd jest jej winna pieniądze. Mimo to w mediach i tak rozpętała się afera, a diwa postanowiła ukrócić plotki na ten temat i zagroziła sprawą sądową. Jak podaje "Party", osoby z najbliższego otoczenia Sablewskiej twierdzą, że artystka jest winna Mai jeszcze 100 tysięcy złotych. Podobno chodzi o ustalony procent za kontrakt wokalistki z marką Soraya i udział Górniak w "Tańcu z gwiazdami". Stylistka nie zamierza jednak roztrząsać tego publicznie: Nie zamierzam publicznie roztrząsać tego tematu, bo wierzę, że załatwimy to polubownie. Ale jeśli Edyta ma taką wolę, stawię się w sądzie bez najmniejszego problemu. Z perspektywy czasu jestem wdzięczna Edycie za nasze rozstanie zawodowe - wyznała Sablewska w "Party".  Jak zakończy się ten konflikt? Zobacz:  Nowy skandal z Edytą Górniak! Diwa grozi sądem Mai Sablewskiej. Zabolało ją, że... podziękowała Dodzie?     Kukulska i Sablewska na planie nowego projektu:

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik