Edyta Górniak pozywa Maję Sablewską
ONS

Nowy skandal z Edytą Górniak! Diwa grozi sądem Mai Sablewskiej. Zabolało ją, że... podziękowała Dodzie?

Edyta Górniak pozywa Maję Sablewską
ONS

Edyta Górniak nie ma teraz dobrego czasu w swoim życiu. Diwa co prawda twierdzi, że priorytetem jest dla niej muzyka i nagrywanie nowych piosenek, ale zamiast spędzać czas w studiu woli czytać kolorową prasę. Dowód tego dała przy okazji krytyki Joanny Horodyńskiej, która wytknęła jej zbędne kilogramy ("Niespełniona modelka! Brakuje jej seksu!"). Chociaż afera żyje swoim życiem, teraz pojawiła się kolejna.

Zobacz: Górniak o Sablewskiej: "Baran jeden! Ona o Herde?"

Tym razem Edyta wzięła na tapetę Maję Sablewską. Przedwczoraj stylistka skomentowała słowa Dody, która odniosła się rzeczowo do ich sukcesów. Według Mai jedna z jej byłych gwiazd "(nie Doda)" nadal nie rozliczyła się z nią.

Pewna Artystka (nie Doda) zapomniała sie rozliczyć, a kilka sukcesów wspólnie ze mną odniosła. I także za tę, która zamiast profitów przyniosła dużo ważniejsze wartości… Czuje wdzięczność, bo to wszystko co za mną doprowadziło mnie do tego miejsca i czasu w którym jestem tu i teraz. A obecnie, jestem bardzo szczęśliwa - napisała Maja na FacebookuOdpowiedź Edyty (której imię ani razy nie pojawiło się we wpisie Mai) jest bardzo stanowcza. Grozi Sablewskiej nawet zgłoszeniem sprawy do sądu:

Wobec tych samych, kłamliwych informacji rozpowszechnianych po raz kolejny przez Panią M.Sablewską w kilkuletnich odstępach czasu - zdecydowałam o przekazaniu sprawy moim Pełnomocnikom Prawnym.Uściślijmy tylko, że w czasie swojej przygody z menadżerowaniem Sablewska współpracowała z plejadą gwiazd. Oficjalnie mówi się o Dodzie, Edycie Górniak, Toli Szlagowskiej i Marinie Łuczenko, ale wcześniej zajmowała się także karierami np. Bartka Wrony, Patrycji Markowskiej i Alicji Janosz.

Zobacz: Tylko u nas! Alicja Janosz: "Mieszkałam z Mają Sablewską. Była moim guru"


Skąd zatem pewność Edyty, że chodzi właśnie o nią? Macie jakieś pomysły?

Przy okazji dodajmy, że Maja obecnie nie narzeka na brak pieniędzy. Właśnie została twarzą kampanii płynu obejmującej 40 państw Europy. To prawie tyle, w ilu 18 lat temu wyszła płyta Górniak.

Zobacz: Mamy spot z Sablewską! Zobaczy go cała Europa

Edyta Górniak pozywa Maję Sablewską


 

Tak wyglądała relacja Edyty Górniak i Mai Sablewskiej. Kolejne zdjęcia być może będą już z sądu:

Edyta Górniak pozywa Maję Sablewską


Edyta Górniak pozywa Maję Sablewską


Edyta Górniak pozywa Maję Sablewską


Edyta Górniak pozywa Maję Sablewską


Edyta i jej poprzedni asystent, Marcin Wieczorek:

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48