Edyta Górniak poniża Joannę Horodyńską
ONS
Newsy

Wkurzona Górniak poniża Horodyńską: Niespełniona modelka! Brakuje jej seksu! DESPERACJA!

Diwa nie przebiera w słowach

Edyta Górniak za swoją kreację Sylwestrową została skrytykowana przez wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Niedawno głos w sprawie zabrała nawet Joanna Horodyńska, która oceniła nie tylko nietrafiony strój, ale i repertuar. Przypomnijmy: Horodyńska nie oszczędziła "oponki" Górniak. Uderzyła też w bardziej czuły punkt Edyty

Na odpowiedź diwy nie musieliśmy czekać długo. Przed chwilą na swoim Facebooku umieściła oświadczenie w sprawie ostrych słów Horodyńskiej. Edyta wyraźnie się wkurzyła, ponieważ nie przebiera w słowach. Uważa Joannę za "niespełnioną modelkę", która "leczy kompleksy na krytykowaniu zdolniejszych". Padają nawet tak mocne słowa jak "desperacja":

Czyżby... temat moich 8 dodatkowych kg podekscytował teraz Panią Horodyńską ? Wow. Przekażcie Jej proszę, że szydząc z mojego repertuaru obraziła nie mnie, lecz jego Twórców, Producentów i co gorsza - Was, moich słuchaczy. Nie rozumieć ma prawo, tylko po co być złośliwym ? Rozumiem, że desperacja widoczności dla własnej osoby, kosztem pracowitości innych osób, to jedyna dzisiaj opcja dla tych, którzy nie potrafią ...nic (?) Kochani moi Fani, wybaczmy Pani Horodyńskiej. Trudno budzić się niespełnioną modelką kurcze. Ten sam, znudzony wyraz twarzy, codziennie być może krzyczy do lustra wściekle - "O nie!! to ja miałam być Anią Rubik!! Albo chociaż Dżoaną ..:/// ". Trudna sprawa.. Moje wystąpienie sylwestrowe porównuje do sexu ...?? No cóż, jeśli sexu w Jej życiu brakuje, wybaczam. I współczuję. Proponuję zrobić coś dobrego dla kogoś. Przekierować uwagę i energię na kreatywność. Naprawdę nie jest trudno być Dobrym. Oj Pani Horodyńska... Taka ładna, a taka ...nijaka..  - pisze (pis. oryginalana)


Tak wkurzonej Górniak dawno nie widzieliśmy. Na szczęście jest jedna słynna osoba, która ją broni (zobacz).

Zobacz: Górniak wpadkę z Sylwestra zapamięta na zawsze. Nawet Korwin wypomniała diwie "oponkę"


Edyta Górniak na Sylwestrze:

Dorota Wróblewska o Edycie Górniak
ONS
Newsy
Górniak skrytykowała Horodyńską. Sprawą zainteresowała się Wróblewska: Tym razem stanę w obronie
Co o tym sądzi?

Sprawa sylwestrowej kreacji Edyty Górniak oraz jej "oponki" wywołała niemały skandal w show-biznesie. Strój diwy negatywnie oceniła Joanna Horodyńska , która wyraziła również swoje niezadowolenie z repertuaru piosenkarki. Wokalistka odpowiedziała stylistce, nie przebierając w słowach. Przypomnijmy: Wkurzona Górniak poniża Horodyńską: Niespełniona modelka! Brakuje jej seksu! DESPERACJA! Głosu w sprawie nie mogła nie zabrać również Dorota Wróblewska . Producentka pokazów mody jest zbawieniem dla Edyty, bo jako jedyna gwiazda staje w jej obronie. Blogerka uważa, że każdemu z nas zdarzyło się przytyć, więc nie warto robić o oto afery.  Każdej kobiecie po 40. życzy zaś tak fenomenalnej figury jaką ma Górniak: Kontrowersyjna stylizacja obiegła już wszystkie media. Tym razem stanę w obronie piosenkarki. Chciałabym, żeby wszystkie kobiety, które ukończyły 40 rok życia miały taką sylwetkę jak Edyta Górniak. Każdemu z nas, nie raz wyszła fałdka i każdemu może się to zdarzyć . Moim zdaniem nie było tak źle. - pisze Zgadzacie się z Dorotą? Zobacz: Horodyńska nie oszczędziła "oponki" Górniak. Uderzyła też w bardziej czuły punkt Edyty Słynna stylizacja Edyty Górniak na Sylwestrze:

Joanna Horodyńska o współpracy gwiazdami i Edytą Górniak
ONS
Newsy
Górniak agresywnie odpowiedziała Horodyńskiej. Stylistka zdradziła reakcje innych gwiazd
"Mocno w tym osiadłam"

Tematem numer jeden wczoraj był konflikt Edyty Górniak i Joanny Horodyńskiej . Stylistka bardzo negatywnie oceniła strój piosenkarki z Sylwestra, jak i również jej repertuar. Diwa postanowiła odpowiedzieć na krytykę i w bardzo ostrym tonie odgryzła się modelce. Przypomnijmy: "Niespełniona modelka! Brakuje jej seksu! DESPERACJA!" Zanim jedna cała afera wybuchła, Joanna udzieliła wywiadu w lifestyle.newseria.pl , w którym mówi m.in. o tym jak gwiazdy reagują na jej krytykę. Okazuje się, że większość z nich jest przyzwyczajona i zaakceptowała to, że na tym polega jej praca . Chyba nie zdawała sobie wtedy sprawy, jak cenne okażą się jej słowa w kontekście wczorajszej afery: Nadszedł już taki moment, nawet śmiejemy się z tego często z Adą Fijał, że gwiazdy już się nie obrażają. One wręcz przechodzą obok tego. Nie skarżą się, nie płaczą i nie krzyczą, choć przyznam, że początki były zupełnie inne. Dzisiaj chyba każdy już się przyzwyczaił, że to robię i że może się ode mnie czegoś takiego spodziewać. I to jest chyba dobre zjawisko, bo tak już mocno w tym osiadłam, że choć może jestem niebezpieczna, to jestem też przyswajalna – mówi Joanna Horodyńska. Edyta powinna chyba wziąć sobie to do serca. Zobacz: Górniak skrytykowała Horodyńską. Sprawą zainteresowała się Wróblewska: Tym razem stanę w obronie   Słynna wpadka Górniak na Sylwestrze:

Edyta Górniak o swojej oponce
ONS
Newsy
Edyta Górniak nadal przeżywa aferę "oponową". Dodała kolejny wpis: Życzę zawistnym Duszom, aby...
Musi jej być naprawdę ciężko pogodzić się z tą wpadką

O tym, że Edyta Górniak nie może pogodzić się z sylwestrową wpadką świadczy cała seria jej wpisów i komentarzy. Diwa na swoim Facebooku udostępniła już trzy statusy (!), w których tłumaczy się ze zbędnych kilogramów . W dzisiejszym porannym wpisie mocno skrytykowała Joannę Horodyńską odpłacając się obraźliwymi i poniżającymi słowami w zamian za krótką recenzję stylizacji. Przypomnijmy: Horodyńska uderzyła w czuły punkt Górniak. Nie tylko brzuch, ale i twórczość "Niespełniona modelka! Brakuje jej seksu! DESPERACJA!" Wróblewska skomentowała konflikt Górniak i Horodyńskiej: "Tym razem stanę w obronie" Edyta prawdopodobnie nie wiedziała, że kolejna reakcja na atak słowny wywołała efekt kuli śniegowej. Po stronie stylistki szybko stanęło środowisko modowe, na czele z guru polskiej blogosfery - Tobiaszem Kujawą z Freestyle Voguing : Stylizacja za ciasna, wpis krzywo napisany. Edyto! Nie-Ewo! Nie idź tą drogą. Puść sobie dla relaksu VHS z Eurowizji, nakarm gołębie, skradnij niebo, wepnij słoneczniki we włosy, zrób zapas energii w słoikach, ale przede wszystkim - świeć przykładem i noś ciuchy dopasowane do sylwetki, bo choroba Za Ciasnych Gaci toczy polskie ulice, jak czarna śmierć XIV-wieczną Europę , powodując u wrażliwych ludzi niekontrolowane dreszcze, napady melancholii i bezbrzeżny smutek. Artystce musi być naprawdę ciężko pogodzić się z krytyką. Być może dlatego, że jak udało nam się dowiedzieć, sylwestrową stylizację wybierała sama . Na Facebooku przed kilkoma minutami Górniak znów nawiązała do zamieszania. Tym razem nie bezpośrednio, ale bardzo metaforycznie. Jeśli nie masz Miłości i wdziędzności w Sercu, utoniesz w goryczy. Życzę wszystkim zawistnym Duszom, które przypisały sobie prawo do publicznych ataków, wyrażania pogardy i agresji, aby odnalazły w sobie Miłość dla...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner