Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Dariusz Krupa atakuje Górniak
ONS
Newsy

Znów wojna na linii Krupa-Górniak. Darek poważnie oskarża Edytę

Wytoczył najcięższe działa

Przez moment wydawało się, że relacje Edyty Górniak i Dariusza Krupy względnie się unormowały i para doszła do porozumienia w najważniejszych kwestiach dotyczących opieki nad ich synem. Nic bardziej mylnego. Kilka tygodni temu wybuchła prawdziwa bomba - Edyta wyznała, że Allan nie wiedział o istnieniu 2-letniej córki Krupy z nowego związku i nie radzi sobie z tą sytuacją. Przypomnijmy: "Krupa ukrywał przed naszym synem, że ma siostrę"

Na odpowiedź Darka nie trzeba było czekać długo. Muzyk opublikował na swoim Instagramie serię zdjęć, na których widać uśmiechniętego Allana w towarzystwie taty, jego narzeczonej i rodzeństwa. To jednak nie koniec, bowiem Krupa zdecydował się też na wypowiedź na łamach prasy, w której odpiera zarzuty byłej żony. W rozmowie z "Show" Krupa zapewnia, że jego syn świetnie odnajduje się w ich domu, a wypowiedzi Edyty są próbą manipulacji.
 

Jestem bardzo dumny z mojego syna. Allan jest opiekuńczy wobec swojej młodszej siostry Lei. Ma teraz za cel nauczyć ją gry w piłkę. Oczywiście z Izą i Laurą (partnerką Darka i jej starszą córką z poprzedniego związku - przyp. red.) też ma świetny kontakt. Oskarżenia są absurdalne, bo mój syn jest przecież częścią rodziny. Problem jedynie może tkwić w tym, że nie wszyscy zaakceptowali taki rozwój sytuacji. Niestety, nie mam wpływu na to, co się dzieje z moim synem, kiedy nie jest ze mną. Jednego mogę być pewien: że w naszym domu dzieci wychowują się w miłości i wzajemnym szacunku - tłumaczy w "Show" Krupa.


Były mąż Górniak idzie też o krok dalej. Zdradza, że przed wakacjami w lutym, na które wokalistka zabrała syn, ten nie widział jej przez dwa miesiące.
 

Allana nie było u mnie od czternastego lutego, kiedy to po prawie dwóch miesiącach niewidzenia się z mamą wyjechał z nią na ferie, do jedenastego kwietnia. Ale od tej daty, czyli od połowy kwietnia syn mieszka już z nami. Jego matka nigdy nie ustalała ze mną żadnych zmian dotyczących miejsca zamieszkania dziecka. Gdyby tak było, na pewno bym to rozważył. Nie wiem, czemu miały służyć takie nieprawdziwe doniesienia - zastanawia się.


Myślicie, że rozwiązywanie tego typu spraw na łamach gazet to dobry sposób?

Zobacz: Tak szczera jeszcze nie była. Górniak bezlitośnie rozlicza się z matką i Krupą

 

Zdjęcia nowej rodziny Dariusza Krupy:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak, Allan Krupa
ONS
Newsy
Edyta Górniak pokazała syna sprzed 12 lat z jego mamą chrzestną... Allan to był uroczy maluch!
Allan Krupa skończył 12 lat. Ale się zmienił!

Allan, syn Edyty Górniak obchodził 27 marca swoje 12 urodziny. A jak wyglądał jako słodki maluch? Edyta Górniak pokazała na Instagramie zdjęcie z jego mamą chrzestną sprzed 12 lat i wygląda przesłodko. Zresztą oceńcie sami.   Mamą chrzestną Allana jest Ula, siostra taty Allana Dariusza Krupy. Edyta Górniak zdradziła jakie niespodzianki szykowała dla syna w tym roku dla syna, który niebawem stanie się już nastolatkiem. Edyta Górniak wrzuciła też aktualne zdjęcie syna, jako już 12 lata naszym zdaniem Allan jest bardzo podobny do mamy. Allan woli staje się mężczyzną i rośnie bardzo szybko. Pewnie po wakacjach nie poznamy, że to on :). Zobacz także: Edyta Górniak i Allan polecieli na święta do... USA! Artystka pokazała rozczulające wspólne ZDJĘCIE   Edyta Górniak z synem Allanem, prawda, że już nie wiele mu brakuje aby dorównać wzrostem mamie?

Edyta Górniak walczy z Dariuszem Krupą o syna
Party
Newsy
Górniak o Krupie: Albo otworzy oczy, albo złożę pozew do sądu
Edyta walczy o Allana, bo "liczy się każdy dzień"

Edyta Górniak w ubiegłym tygodniu na łamach "Flesza" opowiedziała o problemach w jej relacjach z byłym mężem, Dariuszem Krupą . Nieporozumienia dotyczą syna. Była para ma odmienne zdanie na temat edukacji Allana . Edyta chce posłać go do prywatnej ekskluzywnej szkoły z dwoma językami, za którą zapłaci sama, a Dariuszowi zależy, żeby dzieciak uczył się w państwowej placówce razem z rówieśnikami z Milanówka. Według Edyty, Krupa podjął taką decyzję "żeby nie musiał wyjeżdżać zbyt daleko odprowadzając Allana" . W rozmowie z magazynem "Party" diwa kontynuuje walkę o syna i przywołuje wspomnienia sprzed lat i przeżycie z 10 września, kiedy dostała informację ze szkoły Allana, że nie dotarł na lekcje na czas. - Do poprzedniej szkoły w Ursusie jeździliśmy ponad 40 kilometrów, a ja w przeciwieństwie do Darka nie mam ani prawa jazdy, ani auta, a jednak Allan zawsze docierał na lekcje punktualnie . Gwiazda nie rozumie, dlaczego Krupa ma do niej żal o to, że Allan nie chodzi do renomowanej szkoły. - Działania mojego byłego męża szkodzą Allanowi, dlatego muszę walczyć. Kiedy stawką jest edukacja syna, liczy się każdy dzień . Spór pomiędzy byłymi małżonkami toczy się także o zmianę zasad opieki nad synem. Obecnie Allan mieszka dwa tygodnie u mamy i dwa tygodnie u taty. Edyta zaproponowała, żeby teraz syn mieszkał w tygodniu u niej , a weekendy spędzał z Krupą. - Chcę żeby Allan miał normalny dom, wzorce, pokorę i ambicję . Dlatego uważam, że powinien zamieszkać ze mną i Piotrem. Czekam na decyzję Darka. Albo on otworzy oczy, albo ja złożę pozew do sądu . Mój syn musi mieć stabilną drogę edukacji i stabilny dom. Ja takiego nie miałam, więc wiem, jak to jest bardzo ważne . Cały artykuł przeczytasz na łamach nowego numeru magazynu "Party". Od dzisiaj w sprzedaży.  

Dariusz Krupa atakuje Górniak
ONS
Newsy
Wściekły Krupa atakuje Górniak: Allan został poddany perfidnej manipulacji
Początek nowej wojny eks-małżonków?

Edyta Górniak po rozwodzie z Dariuszem Krupą nie szczędziła byłem mężowi ostrych i gorzkich słów. W ostatnim wywiadzie przyznała nawet, że obecnie ma z nim kontakt tylko za pośrednictwem prawników. Ujawniła również, że od kilku tygodni ich syn mieszka na stałe już tylko z nią, bo nie potrafił odnaleźć się w nowej rodzinie Krupy, któremu narzeczona urodziła córkę. Przypomnijmy: "Darek ukrywał przed naszym synem, że ma córkę" Krupa postanowił odpowiedzieć na zarzuty wokalistki, a na miejsce swojego oświadczenia wybrał "Show". W rozmowie z dwutygodnikiem zapewnia, że Allan ma świetny kontakt z jego nową narzeczoną i córką, a cała czwórka miała spędzić razem święta u rodziców Izabeli Adamczyk . Muzyk nie mógł sobie też odmówić złośliwości i oskarżył Edytę o manipulację. Razem z Allanem i Leą wyjeżdżam na święta do rodziców mojej narzeczonej, Izy. Syn został poddany bardzo perfidnej manipulacji - komentuje Krupa w rozmowie z "Show". Były mąż Edyty posunął się nawet o krok dalej i twierdzi, że syn mocno przeżywa słowa matki. Muzyk twierdzi, że Allan polubił swoją przyrodnią siostrzyczkę i nową partnerkę taty. I bardzo przeżywa wypowiedzi mamy - czytamy w dwutygodniku. Myślicie, że po takich wypowiedziach ojca Allan będzie szczęśliwszy? Zobacz: "Krupa ma chore ego. Nie potrafi przegrywać, musi niszczyć innych" Nowa rodzina Darka Krupy:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner