Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Edyta Górniak o matce i byłym mężu
ONS
Newsy

Tak szczera jeszcze nie była. Górniak bezlitośnie rozlicza się z matką i byłym mężem

Edyta bez cenzury u Jakóbiaka


Ostatnie dni bezapelacyjnie należą do Edyty Górniak. Diwa udzieliła wywiadu-rzeki Łukaszowi Jakóbiakowi, w którym szczerze i bez kalkulacji odpowiada nawet na najbardziej krępujące czy prywatne pytania. Dzięki temu mogliśmy się dowiedzieć kilku faktów z jej kariery, o których nie mówiła nigdy wcześniej. Przypomnijmy: Szok! Legendarny Prince chciał pracować z Górniak. Odmówiła z osobistego powodu

Podczas rozmowy nie mogło też zabraknąć bardzo głębokich zwierzeń dotyczących życia prywatnego gwiazdy. Kilka tygodni temu wyszło na jaw, że syn wokalistki zamieszkał z nią już na stałe, choć do tej pory opiekę nad nim dzieliła z jego ojcem, Dariuszem Krupą. Okazuje się, że stosunki między byłymi małżonkami wciąż są bardzo napięte, mimo że od ich rozwodu minęło już kilka lat. Górniak obwinia za to Krupę, który jej zdaniem nie potrafi przegrywać i przyjąć z pokorą tego, co między nimi zaszło. Dodaje, iż obecnie mają kontakt tylko przez prawników.
 

Wyszłam za mąż, nie wiedziałam za kogo, więc tak trochę głupio. Nie mamy kontaktu z moim byłym mężem. Mamy kontakt głównie przez prawników, czasem Allanek się jakoś tam angażuje, żeby umówić odbiór i przekazanie... Nie da się, próbowałam przez 5 lat i się nie da, naprawdę. Ja też to w to nie wierzyłam, że się nie da, dlatego się nie poddawałam. Ja nie mam pretensji, myślę, że on ma cały czas. Gdyby ich nie miał to myślę, że już zmieniłoby się bardzo dużo. To jest człowiek, który nie potrafi przegrać i nigdy nie będzie potrafił przyjąć z pokorą tego, że może mógł zrobić coś źle, mógł się pomylić. Takie trochę chore ego. To nie jest emocja, to jest charakter. Dlatego to nie ustępuje tyle czasu, bo emocje już po pięciu latach by ustąpiły. To jest taki sposób na odreagowywanie. Są ludzie, którzy czerpią siłę z tego, że działają destrukcyjnie na siebie, na otoczenie. To jest ich taki napęd, ja lubię czekoladę, a ktoś lubi zrobić komuś przykrość - wyjaśnia.


Jakóbiak zapytał też Edytę o jej matkę, z którą diwa od lat nie ma kontaktu. Prasa bulwarowa chętnie rozpisywała się o konflikcie obu pań, przypisując winę za taki stan rzeczy właśnie po stronie Górniak. Gwiazda wyjaśnia jednak, że odkąd jej matka chętnie rozmawia z tabloidami, ona sama niewiele musi dodawać.
 

A widzisz, nie skojarzyłam, jak mówisz "dom rodzinny" to nie pomyślałem o mamie. Nie mamy kontaktu z mamą na jej życzenie - szanuję to. Nie ma co o tym mówić... Tak było przez wiele lat, że pisali, że ja nie chcę kontaktu, ale moja biologiczna mama wypowiedziała się kilka razy publicznie do prasy i od tego momentu ja już nic nie muszę mówić. Jestem pewna, że to ona mówiła, bo ja wiem, jak ona myśli i to nie jest niespójne z tym, co ona mówiła do mnie i co myśli na mój temat. Nikt by tego nie wymyśliłam. Robiłam podejścia do zgody wiele razy, wiele lat. Jak mama chce, żebym coś wiedziała to odzywa się do prasy - tłumaczy zawiedziona.


Myślicie, że tak szczery i bezkompromisowy wywiad pozwoli Górniak zahamować nieustające plotki na jej temat, które niekoniecznie muszą pokrywać się z rzeczywistością?

Zobacz: "Nie zachowuję się tak, jak moje koleżanki-tirówki z branży porno"Najlepsze cytaty z wywiady Górniak u Jakóbiaka:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Edyta Górniak pogodziła się z mamą! Znamy szczegóły
Nie widziały się od 7 lat!

W tym roku na opolskiej scenie królowała Edyta Górniak . Gwiazda wystąpiła podczas wszystkich trzech dni festiwalu. W trakcie sobotniego recitalu odebrała otrzymała z rąk prezydenta Arkadiusza Wiśniewskiego honorową złotą Karolinkę, a w niedzielny wieczór Platynową Telekamerę za całokształt pracy.   Najwięcej emocji wzbudziły jednak słowa Edyty, które padły ze sceny w sobotni wieczór. Diwa powiedziała: „Przyjaciół przytulam, całuję rodzinę, synka, całuję cię mamo”.   O co chodziło, przecież wokalistka od lat jest skłócona z matką. Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta Górniak już od kilku miesięcy ma znowu kontakt (rozmawiają przez telefon) z mamą Grażyną Górniak-Jasik , a podczas pobytu w Opolu odwiedziła ją dwa razy! Edyta postanowiła wyciągnąć do mamy rękę na zgodę i wybaczyła jej błędy sprzed lat. Pobyt w Opolu wykorzystała na naprawienie relacji z nią. Teraz są już sobie bliskie i chcą nadrobić zaległości - mówi nam osoba z otoczenia diwy.   Stosunki między Edytą Górniak , a jej mamą zaczęły się psuć, gdy piosenkarka była jeszcze nastolatką. Artystka miała wyznać mamie, że w dzieciństwie była molestowana przez przyjaciela ojczyma, ale ta jej nie uwierzyła. Edyta nigdy jej tego nie zapomniała. Do tego Górniak w wywiadach wspominała, że jej mama była bardzo surowa i nie okazywała jej uczuć.   W dzieciństwie byłam bardzo karcona. Dorastałam w przekonaniu, że nie zasługuję na miłość mamy. Więc się coraz bardziej starałam. A czym się bardziej starałam, tym ona mnie bardziej poniżała  - mówiła niedawno Edyta w jednym z wywiadów.   Piosenkarka miała też żal do matki o to, że po jej rozwodzie z Dariuszem K., stanęła po stronie jej byłego męża. Jednak g dy Dariusz K. spowodował śmiertelny wypadek pod...

Dariusz Krupa atakuje Górniak
ONS
Newsy
Wściekły Krupa atakuje Górniak: Allan został poddany perfidnej manipulacji
Początek nowej wojny eks-małżonków?

Edyta Górniak po rozwodzie z Dariuszem Krupą nie szczędziła byłem mężowi ostrych i gorzkich słów. W ostatnim wywiadzie przyznała nawet, że obecnie ma z nim kontakt tylko za pośrednictwem prawników. Ujawniła również, że od kilku tygodni ich syn mieszka na stałe już tylko z nią, bo nie potrafił odnaleźć się w nowej rodzinie Krupy, któremu narzeczona urodziła córkę. Przypomnijmy: "Darek ukrywał przed naszym synem, że ma córkę" Krupa postanowił odpowiedzieć na zarzuty wokalistki, a na miejsce swojego oświadczenia wybrał "Show". W rozmowie z dwutygodnikiem zapewnia, że Allan ma świetny kontakt z jego nową narzeczoną i córką, a cała czwórka miała spędzić razem święta u rodziców Izabeli Adamczyk . Muzyk nie mógł sobie też odmówić złośliwości i oskarżył Edytę o manipulację. Razem z Allanem i Leą wyjeżdżam na święta do rodziców mojej narzeczonej, Izy. Syn został poddany bardzo perfidnej manipulacji - komentuje Krupa w rozmowie z "Show". Były mąż Edyty posunął się nawet o krok dalej i twierdzi, że syn mocno przeżywa słowa matki. Muzyk twierdzi, że Allan polubił swoją przyrodnią siostrzyczkę i nową partnerkę taty. I bardzo przeżywa wypowiedzi mamy - czytamy w dwutygodniku. Myślicie, że po takich wypowiedziach ojca Allan będzie szczęśliwszy? Zobacz: "Krupa ma chore ego. Nie potrafi przegrywać, musi niszczyć innych" Nowa rodzina Darka Krupy:

Edta Górniak o matce
ONS
Newsy
Tak ostro jeszcze nie było. Górniak o swojej matce: Poniżała mnie
Bolesne dzieciństwo gwiazdy

Stosunki Edyty Górniak z jej mamą, Grażyną Jasik nie należą do poprawnych. Diwa od lat nie utrzymują z nią kontaktu, a w mediach co jakiś czas pojawiają się wzajemne oskarżenia dotyczące najbardziej prywatnych spraw. Przypomnijmy: Schorowana matka Górniak zabrała głos. Wystosowała apel do córki w tabloidzie Przedwczoraj Górniak pojawiła się w programie Wojciecha Jagielskiego w Superstacji. Gwiazda poruszyła wiele wątków, oczywiście nie obyło się bez tematu jej matki i bolesnych wspomnień z dzieciństwa. Edyta przekonywała, że bardzo zabiegała o jej miłość, niestety, mama stawiała jej coraz większe oczekiwania, których nie umiała spełniać: W dzieciństwie byłam bardzo karcona . Dorastałam w przekonaniu, że nie zasługuję na miłość mamy. Więc się coraz bardziej starałam. A czym się bardziej starałam, tym ona mnie bardziej poniżała. Myślałam, że robię wszystko nie dość dobrze, żeby zasłużyć na miłość mamy. To spowodowało, że doszło do absurdu perfekcji. Układałam ściereczki z taką precyzją w kuchni, żeby było równo, ładnie. Sposób wychowywania sprawił, że byłam bardzo uważna w tym co robię. I tak dorastałam, stałam się pedantką. Przejęłam nawyki rodzicielskie mojego ojczyma i mojej mamy i podążałam w myśl tej samej szkoły: zawsze mogę lepiej. I to jest w pewnym sensie bardzo męczące. To spowodowało, że jestem w życiu  w miejscu,w którym jestem. Rzadko jestem uradowana tym, co mi się udało osiągnąć. - przekonywała Diwa zapewnia, że nie będzie tak wychowywała swojego synka: Staram się nie być taka dla mojego syna . Nie, że mu odpuszczam, ale uczę go, że nie musi być najlepszy. Nie oceniam go tylko za to, co zrobi najlepiej. Jeżeli się stara, ale mu nie wyjdzie, to i tak go nagradzam. Chcę, żeby miał poczucie własnej godności i umiał walczyć o swoje zdanie - mówi Czy...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner