Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Edyta Górniak krytykuje Dariusza Krupę
ONS
Newsy

Edyta Górniak w "DDTVN": Krupa ukrywał przed naszym synem, że...

Diwa wyjaśnia zamieszanie wokół rodziny

W ostatnich tygodniach znowu coraz więcej mówiło się o prywatnym życiu Edyty Górniak. Na początku spekulowano o rozstaniu wokalistki z partnerem, potem zaś powrócił temat jej syna Allana, który od stycznia mieszka już z nią na stałe. Wcześniej Górniak dzieliła opiekę nad dzieckiem z byłym mężem, Dariuszem Krupą. Chłopiec podobno bardzo przeżył to, że jego ojciec ma nową narzeczoną i córkę. Przypomnijmy: Syn Górniak zamieszkał z nią nie bez powodu. Jest komentarz gwiazdy

W dzisiejszym "Dzień Dobry TVN", Agnieszka Jastrzębska korzystając z okazji, zapytała Edytę Górniak o sytuację rodziną i doniesienia o tym, że Allan zamieszkał z nią na stałe, bo nie chciał już przebywać w domu ojca. Diwa upatruje powodu w zachowaniu swojego byłego partnera, który nie przygotował syna na to, że w jego życiu jest teraz nowa rodzina. Decyzja dotycząca przeprowadzki, była natomiast tylko i wyłącznie decyzją Allana, który według relacji Edyty, ma złamane serce.

 

Jest to dosyć duża rewolucja dlatego, że ja przez pięć lat miałam zupełnie inny system życia, inny rytm życia i przez jakiś czas walczyłam o to, żeby Allan miał jeden adres zamieszkania, ale widywał się dowolnie z drugim rodzicem, kiedy tylko zechce. Mimo, że sądownie zostało to ustalone, że naprzemiennie opiekujemy się Allanem z jego tatem po dwa tygodnie to i tak czasami to zmienialiśmy, czasem to były trzy tygodnie, czasem Allan jeden miesiąc u taty na wakacjach, drugi u mnie, więc jednak regulowaliśmy to sobie czasem. Nie były to łatwe regulacje rzecz jasna, ale jakoś nam się udawało. Allan podjął taką decyzję z początkiem roku i dla mojego syna to jest trudny czas bardzo, ja się oczywiście cieszę natomiast obserwuje jego i on ma dosyć trudny czas dlatego, że ma po prostu trochę złamane serce. Tata jego ukrywał przez dwa lata, że ma drugie dziecko. On się dowiedział z dnia na dzień, ja mu nie mówiłam o tym, mimo, że wiedziałam dlatego, że nie uważałam, że jestem upoważniona do tego, żeby wtajemniczać Allana w życie osobiste taty i uznałam, że to jest decyzja taty jak chce to zrobić i kiedy. Chyba nie do końca przygotował Allana psychicznie, natomiast Allanek ma teraz dosyć trudny czas, ale radzimy sobie. - powiedziała

 

Przy okazji wokalistka zdradziła, jak zamierzają z synem spędzić okres świąt. Ponieważ chłopiec nie widział się z Krupą przez kilka miesięcy, zdecydowała, że chce, by zmieniło się to właśnie w Wielkanoc, ponieważ kontakty dziecka z ojcem są bardzo ważne.
 

Będę zabiegała o to, żeby święta spędzili razem i żeby jakoś tam trzymali fajną relację, bo dziecko potrzebuje autorytetu w postaci ojca, więc mam nadzieję, że będą się widzieć. - dodała.

 

Na szczęście chłopiec ma również świetne kontakty z partnerem swojej mamy. Para urządziła mu niedawno wspaniałe przyjęcie urodzinowe. 

Zobacz: Edyta Górniak wkręcona przez fanów. Jej reakcja była bezcenna
 

Rodzina Dariusza Krupy:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak o swoim synu
ONS
Newsy
Syn Górniak i Krupy zamieszkał z matką nie bez powodu. Jest komentarz Edyty
Jak chłopiec przeżył zmiany w swoim życiu?

W ostatnich tygodniach znów sporo miejsca w mediach poświęcono życiu prywatnemu Edyty Górniak . Najpierw roztrząsano plotki o rzekomym rozstaniu gwiazdy z jej partnerem, potem zaś wzięto na tapetę syna Edyty, który zamieszkał na stałe z mamą. Wcześniej Górniak dzieliła opiekę nad dzieckiem z jego ojcem, Dariuszem Krupą . Przypomnijmy: Górniak i Krupa doszli do porozumienia. Ich syn zamieszkał na stałe z mamą Okazuje się, że chłopiec dość mocno przeżył zmiany w życiu swojego ojca. Krupa zamieszkał niedawno ze swoją nową wybraną, Izabelą Adamską, z którą wychowuje 2,5-letnią córkę. Jak donosi "Flesz", Allan nie był w ogóle świadomy istnienia rodzeństwa i nie mógł odnaleźć się w nowej sytuacji . Stąd też decyzja o zamieszkaniu na stałe z matką. Do tej pory syn gwiazdy spędzał po dwa tygodnie z każdym z rodziców.   Allan bardzo przeżył tę zmianę. Wcześniej nie wiedział o tym, że w ogóle ma przyrodnią siostrę! Tata nie przygotował go na tę ogromną zmianę w jego życiu. Chłopiec poczuł się odrzucony, to go przygnębiło - wyznaje znajomy Górniak w rozmowie z "Fleszem". Co na te wszystkie doniesienia sama Edyta? W rozmowie z magazynem przyznaje, że chłopiec jest zasmucony, ale zamierza zadbać o to, aby jego kontakt z ojcem był regularnie podtrzymywany. Allan przeżył szok i ma smutne serce, ale wspólnie z Piotrem dbamy o to, aby pozostawał w kontakcie ze swoim tatą - zapewnia Górniak we "Fleszu". Syn Edyty świetnie dogaduje się nie tylko z mamą, ale również jej partnerem. Para wyprawiła mu niedawno huczne urodziny. Trzymamy kciuki! Zobacz: Fani wkręcili Górniak na Facebooku. Reakcja Edyty była bezcenna Zjawiskowa Edyta Górniak na gali Wiktorów 2013:

Edyta Górniak ostrzega Dariusza Krupę
Newsy
Górniak o Krupie: Oddałam mu decyzje, karierę i moje pieniądze
Edyta miażdży byłego męża na łamach magazynu. Ostre!

Rozpoczął się rok szkolny, a dla Edyty Górniak i Dariusza Krupy to tylko kolejny powód do kłótni. Na łamach magazynu "Flesz" diwa szczerze skomentowała zachowania swojego byłego męża, który nie chciał wyrazić zgody by Allan poszedł do szkoły wybranej przez nią. Edyta zdecydowała, że Allan będzie zdobywał wiedzę w elitarnej podstawówce polsko-francuskiej w Warszawie. Dariusz z kolei chce żeby syn uczęszczał do szkoły publicznej w Milanówku, z którego pochodzi. Taka postawa nie przypadła Górniak do gustu. - Tym razem nie mogę odpuścić . Na szali stawiamy przecież przyszłość syna, jego edukację, umiejętności i to, kim będzie w dorosłym życiu. Wybrałam dla niego renomowaną szkołę językową w Wilanowie, za którą dodatkowo sama chcę płacić, bo zależy mi, żeby miał najlepszą edukację . Dla jego taty liczy się natomiast wygoda i to żeby nie musiał wyjeżdżać zbyt daleko odprowadzając Allana - tłumaczy oburzona Edyta w rozmowie z magazynem "Flesz". Krupa obwieścił byłej żonie, że wynajął już prawników, którzy pomogą mu w przekonaniu do jego decyzji. - Dla mojego byłego męża wartością jedyną i najważniejszą jest możliwość sterowania rzeczywistością, tak się dowartościowuje. Dlatego kiedyś znalazłam mu zawód mojego "menagera". Oddałam mu decyzje, karierę i pieniądze, aby czuł się dobrze . Co z tym zrobił? Wszyscy wiemy. Teraz nie ustąpię . Wygląda więc na to, że pomiędzy byłymi małżonkami szykuje się ostry konflikt. Kolejny dotyczący opieki nad Allanem. W maju chłopiec złamał rękę, kiedy zajmował się nim Darek, który później zarzucił Edycie w oświadczeniu do mediów, że to wszystko jest jej winą ( zobacz ). Z kolei później Krupa sugerował, że Górniak namawia syna na buddyzm. Zobacz: "Mam nadzieję, że Allan wyedukuje tatę" - To kłamstwa! Jestem w zupełnie innym miejscu niż w...

Syn Górniak zamieszkał na stałe z matką
ONS
Newsy
Górniak i Krupa doszli do porozumienia. Ich syn zamieszkał na stałe z...
Chłopiec obchodził niedawno urodziny

W życiu Edyty Górniak jest dwóch ukochanych mężczyzn - syn Allan i partner Piotr Schramm . Ostatnie tygodnie upłynęły wprawdzie prasie tabloidowej na spekulacjach na temat przyszłości związku wokalistki z prawnikiem, ale gwiazda szybko ukróciła te plotki. Uczucie tej dwójki zdaje się bowiem rozkwitać z dnia na dzień coraz bardziej. Przypomnijmy: Górniak pozuje w welonie i gorącej czerwieni. Przymiarki do zapowiadanego ślubu? Kilka dni temu para wyprawiła huczne urodziny syna gwiazdy. Allan skończył już 10 lat, co było doskonałym momentem do świętowania i wręczenia mu wymarzonego prezentu. Chłopiec do tej pory przepadał głównie za sportem, ale niedawno odezwała się w nim też artystyczna dusza. Jak donosi "Party", Allan w prezencie od Górniak i Schramma dostał keyboard, który ma ponad 600 brzmień.   Odciągałam uwagę Allana od muzyki, ile się udawało, jednak zawsze, kiedy idzie ze mną do studia, widzę, jak cieszę go instrumenty i muzyka. Teraz będzie mógł programować własne kompozycje - wyznaje Edyta w rozmowie z "Party". Wokalistka będzie mogła doglądać teraz syna już codziennie. "Party" informuje bowiem, że Allan zamieszkał od stycznia już na stałe z mamą. Dotychczas chłopiec spędzał po dwa tygodnie u każdego z rodziców. Zobacz: Syn Górniak śpiewa po angielsku. Ma talent po mamie? Edyta Górniak na rozdaniu Wiktorów 2013:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner