Agata Duda i Andrzej Duda razem na obchodach Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
Newsy

O co Agata Duda kłóci się z mężem? Andrzej Duda nie ukrywa, że dochodzi do sporów...

Wiemy, o co kłóci się para prezydencka!

Andrzej Duda stanął w obronie swojej żony! Prezydent udzielił pierwszego od dawna, tak osobistego wywiadu w którym nie tylko broni Agaty Dudy, ale także wyznaje jej miłość i przyznaje, że... dochodzi do kłótni pomiędzy nimi. Andrzej Duda w rozmowie z redaktorem naczelnym "Super Expressu" zapewnił, że jego żona jest wzorową pierwszą damą. Prezydent zdradził również dlaczego Agata Duda nie chce zabrać głosu m.in. w kontrowersyjnej sprawie planowanego zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej?

Moja żona funkcję pierwszej damy wykonuje wzorowo. Jest osobą bardzo niezależną i to, że nie zabiera od początku głosu w sprawach politycznych, jest jej decyzją. Nie było łatwo jej przekonać do tej roli. Ale uznałem, że będzie wspaniałą pierwszą damą. Rolą pierwszej damy nie jest robienie polityki, bo to rola męża. Pierwsza dama jest osobą, którą powinna się starać świadczyć dobro. I moja żona to robi. Przyjęła sobie dwa obszary: sprawy społeczne, w tym przede wszystkim charytatywne, i kwestie edukacyjne.

Ostatnio w mediach coraz częściej słychać głosy o nieporozumieniach w małżeństwie prezydenta. Andrzej Duda skomentował informacje o rzekomym kryzysie w swoim związku. Prezydent nie ukrywa, że pomiędzy nim a pierwszą damą dochodzi do sporów. Wszystko przez różne poglądy...

Mam wspaniałą, mądrą, bardzo dobrą żonę, którą ogromnie kocham. Jesteśmy normalnym małżeństwem. W małżeństwie są spory o różne kwestie, o wychowanie dzieci, o to, jak się zachować w danym momencie, jeśli chodzi o sprawy domowe, o to, jak wydać domowe pieniądze. Są spory o różne rzeczy i to jest naturalne. Każde z nas ma swoje poglądy na wszystkie sprawy.

Czy wypowiedź Andrzeja Dudy zakończy spekulacje o problemach w jego małżeństwie z Agatą Dudą?

 

Zobacz także: Wspólne zdjęcia Marty Kaczyńskiej i Andrzeja Dudy prawdziwym HITEM sieci!

 

Andrzej Duda wyznaje miłość żonie.

Prezydent broni Agaty Dudy.

 

Agata Duda w różowym płszczu, Andrzej Duda w niebieskim płaszczu razem
East News
Newsy
Agata Duda już się nie ukrywa. Rozwodzi się z mężem? Tym gestem pokazała, co do niego czuje
Agata Duda już się nie ukrywa. Rozwodzi się z mężem? Tym gestem pokazała, co do niego czuje

Zobacz zdjęcia!

Agata Duda, Marta Kaczyńska, Andrzej Duda
East News
Newsy
Agata Duda nieobecna na obchodach rocznicy smoleńskiej! Dlaczego? Znamy powód!
Co się stało?

Agata Duda nie uczestniczyła w porannej mszy, podczas uroczystości upamiętniających 6. rocznicę katastrofy smoleńskiej, która odbywała się wczoraj na Wawelu. Prezydent Andrzej Duda pojawił się sam, co wzbudziło ogromne emocje. Od jakiegoś czasu pisze się o kryzysie w małżeństwie pary prezydenckiej, a wczorajsza sytuacja, według niektórych, była niezaprzeczalnym potwierdzeniem tej tezy. Okazuje się jednak, że nieobecność Pierwszej Damy podczas mszy na Wawelu ma bardziej prozaiczną przyczynę. Jak dowiedział się "Fakt", Agata Duda po prostu zachorowała i ze względu na stan swojego zdrowia zrezygnowała z udziału w porannych uroczystościach. W tabloidzie czytamy, że prezydentowa od kilku dni zmagała się z przeziębieniem i w ogóle nie wychodziła w domu. Najwyraźniej jednak pod wieczór Agata Duda poczuła się lepiej, ponieważ pojawiła się na wieczornej mszy w intencji ofiar katastrofy, która odbyła się o godzinie 19 w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie.  Kontrowersje wokół Agaty Dudy Osoba Pierwszej Damy w ostatnim czasie wzbudza skrajne emocje. Wszystko zaczęło się od publikacji, w których medioznawcy zauważyli, że w prezydenckim małżeństwie dzieje się coś złego. Agata Duda niespodziewanie zniknęła z mediów i usunęła się w cień męża. Zaczęły pojawiać się pytania, dlaczego tak się dzieje. W kampanii wyborczej żona Andrzeja Dudy była postacią aktywną i wspierającą, więc pokładano w niej wielkie nadzieje. Kolejne kontrowersje wokół osoby Agaty Dudy pojawiły się wraz z głośnią sprawą wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji w Polsce. Temat wywołał protesty środowisk kobiecych. Wiele polskich i zagranicznych gwiazd wsparło inicjatywę walki o zachowanie przepisów w obecnym kształcie. Jednak Pierwsza Dama, mimo nacisków, nie zabrała głosu w tej sprawie. Wystosowano jedynie komunikat rzecznika prasowego...

Agata Duda w szarej garsonce
Newsy
Andrzej Duda broni Agaty Dudy! Dlaczego pierwsza dama nie komentuje ustawy antyaborcyjnej?
Andrzej Duda broni Agaty Dudy! Dlaczego pierwsza dama nie komentuje ustawy antyaborcyjnej?

Andrzej Duda broni Agaty Dudy na Twitterze! Od kilkunastu dni w Polsce głośno jest o ustawie antyaborcyjnej, nad którą podobno trwają prace w Sejmie. W miniony weekend w całej Polsce odbyły się liczne strajki kobiet i mężczyzn, którzy nie zgadzają się z zakazem aborcji nawet w skrajnych przypadkach. Problem ten poruszył też bardzo zagranicę, a akcje wspierają też m.in. Anja Rubik czy Milla Jovovich. Kobiety postulują o to, aby głos w tej sprawie zabrała w końcu pierwsza dama, która w czasie kampanii deklarowała, że będzie wspierała kobiety w walce o ich prawa. Teraz jednak kompletnie tego nie pokazuje. W mediach pojawiły się już słowa krytyki na temat jej postawy. Głos zabrała między innymi Karolina Korwin Piotrowska, która porównała Agatę Dudę do lalki Barbie. Słów krytyki nie szczędziła również Dorota Wellman, która nie daje przyzwolenia na takie zachowanie pierwszej damy i uważa, że w jej obowiązku jest wypowiedzieć się w kwestii, która poruszyła tak wiele kobiet. Niestety do tej pory społeczeństwo nie doczekało się reakcji ze strony żony Andrzeja Dudy . Głos jednak zabrał sam prezydent. W piątek późnym wieczorem dodał wpis na Twitterze, w którym dosadnie poinformował, że Agata Duda ma prawo przemilczeć te kwestie: Moja Żona robi to, co uważa za właściwe dla swojej roli i ma do tego PRAWO. Zgadzacie się z prezydentem?   Zobacz:  A jednak... Agata Duda nie odpowie na list posłanek w sprawie całkowitego zakazu aborcji​   Andrzej Duda broni Agaty Dudy w sprawie braku odpowiedzi na informację o ustawie antyaborcyjnej Moja Żona robi to, co uważa za właściwe dla swojej roli i ma do tego PRAWO. https://t.co/nYPNyeYXCx — Andrzej Duda (@AndrzejDuda) 8 kwietnia 2016 Czy Agata Duda powinna zabrać głos w tej głośnej sprawie?  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner