Agata Duda i Andrzej Duda razem na obchodach Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

O co Agata Duda kłóci się z mężem? Andrzej Duda nie ukrywa, że dochodzi do sporów...

Agata Duda i Andrzej Duda razem na obchodach Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Andrzej Duda stanął w obronie swojej żony! Prezydent udzielił pierwszego od dawna, tak osobistego wywiadu w którym nie tylko broni Agaty Dudy, ale także wyznaje jej miłość i przyznaje, że... dochodzi do kłótni pomiędzy nimi. Andrzej Duda w rozmowie z redaktorem naczelnym "Super Expressu" zapewnił, że jego żona jest wzorową pierwszą damą. Prezydent zdradził również dlaczego Agata Duda nie chce zabrać głosu m.in. w kontrowersyjnej sprawie planowanego zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej?

Moja żona funkcję pierwszej damy wykonuje wzorowo. Jest osobą bardzo niezależną i to, że nie zabiera od początku głosu w sprawach politycznych, jest jej decyzją. Nie było łatwo jej przekonać do tej roli. Ale uznałem, że będzie wspaniałą pierwszą damą. Rolą pierwszej damy nie jest robienie polityki, bo to rola męża. Pierwsza dama jest osobą, którą powinna się starać świadczyć dobro. I moja żona to robi. Przyjęła sobie dwa obszary: sprawy społeczne, w tym przede wszystkim charytatywne, i kwestie edukacyjne.

Ostatnio w mediach coraz częściej słychać głosy o nieporozumieniach w małżeństwie prezydenta. Andrzej Duda skomentował informacje o rzekomym kryzysie w swoim związku. Prezydent nie ukrywa, że pomiędzy nim a pierwszą damą dochodzi do sporów. Wszystko przez różne poglądy...

Mam wspaniałą, mądrą, bardzo dobrą żonę, którą ogromnie kocham. Jesteśmy normalnym małżeństwem. W małżeństwie są spory o różne kwestie, o wychowanie dzieci, o to, jak się zachować w danym momencie, jeśli chodzi o sprawy domowe, o to, jak wydać domowe pieniądze. Są spory o różne rzeczy i to jest naturalne. Każde z nas ma swoje poglądy na wszystkie sprawy.

Czy wypowiedź Andrzeja Dudy zakończy spekulacje o problemach w jego małżeństwie z Agatą Dudą?

 

Zobacz także: Wspólne zdjęcia Marty Kaczyńskiej i Andrzeja Dudy prawdziwym HITEM sieci!

 

Andrzej Duda wyznaje miłość żonie.

Prezydent broni Agaty Dudy.

 

Więcej na temat Andrzej Duda Agata Duda
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52