Andrzej Duda rozwodzi się z żoną?!
ONS

Kancelaria prezydenta odpowiedziała na plotki o... rozwodzie Andrzeja Dudy!

Andrzej Duda rozwodzi się z żoną?!
ONS

Prezydent Andrzej Duda rozwodzi się z żoną Agatą?! To pytanie, za anonimowymi "mieszkańcami Krakowa" powtarza jeden portali. Dziennikarze zapytali o prawdziwość tych plotek w piśmie do kancelarii prezydenta. Odpowiedział Marek Magierowski, rzecznik prezydenta.

Co napisał w swojej odpowiedzi?

To kolejna plotka dotycząca Pary Prezydenckiej, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Kancelaria nie będzie się w ogóle odnosić do tego rodzaju pogłosek - ani teraz, ani w przyszłości - skomentował rzecznik prezydenta.

O kryzysie w związku Agaty i Andrzeja Dudy plotkuje się już od kilku tygodni. Media zastanawiają się, dlaczego pierwsza dama nie chce komentować m.in. planów rządu w sprawie zaostrzenia ustawy aborcyjnej,  przeciwko czemu protestują środowiska polityczne, kobiety oraz gwiazdy - nie tylko polskie, bo także aktorki Mila Jovovich czy Charlotte Gainsburg wspierają walczące Polki. Anja Rubik nawet zwróciła się do prezydenta Dudy z pytaniem, co by zrobił, gdyby zgwałcono jego córkę i ta zaszłaby w ciążę. Politolodzy i medioznawcy twierdzą, że Agata Duda nie zgadza się z decyzjami męża, dlatego jest coraz bardziej zdystansowana i wycofana z życia publicznego. Wielu wskazuje, że bardzo wymowne było puste krzesło obok prezydenta podczas niedzielnych uroczystości upamiętniających katastrofę smoleńską.

 

Nowe: Co prezydent Duda robi o 2 w nocy?! Wysyła selfie dziewczynom z Twittera...

 

Od dawna mówi się o tym, że Agata Duda i jej rodzina ma zupełnie inne spojrzenie na politykę niż Andrzej Duda. Kornhauserowie to krakowska inteligencja, w której dominują poglądy lewicowe.

Agata Duda nie może pogodzić się z tym, co robi jej mąż, że ułaskawił Kamińskiego, że nie zaprzysiągł sędziów, że narusza konstytucję i nie ma ochoty występować u jego boku - komentowała we wtorkowej audycji porannej w radiu Tok FM publicystka Renata Kim, podkreślając, że jest to jej prywatna opinia.

Czy sama prezydencka para w końcu skomentuje plotki o kryzysie w ich związku? Raczej nie będzie oświadczenia, ale prezydent z żoną zaczęli się razem pokazywać. Czy to wyciszy plotki?

 

Zobacz także: Agata Duda wspiera polskie marki. Gdzie i za ile ubiera się Pierwsza Dama?

 

Rzecznik prezydenta skomentował sensacyjne doniesienia tabloidu i rozwodzie prezydenta.

 

Para prezydencka planuje rozwód?

Na obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej Andrzej Duda był fotografowany z Martą Kaczyńską.  Agaty Dudy zabrakło na porannych uroczystościach.

 

Więcej na temat Andrzej Duda Agata Duda
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49