Paulina Sykut

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Fani znają ją z prognoz pogody w stacji Polsat, programu "Just the Two of Us. Tylko nas dwoje" oraz licznych imprez, które prowadziła. Prywatnie jest szczęśliwą mamą i żoną. Zobacz, w jakich filmach zagrała i jakie nagrody zdobyła Paulina Sykut-Jeżyna.

Imię: Paulina Patrycja

Nazwisko: Sykut-Jeżyna

Nazwisko panieńskie: Sykut

Pseudonim: brak

Wzrost: 162 cm

Data urodzenia: 07.01.1981 r.

Znak zodiaku: Koziorożec

Zawód: dziennikarka, piosenkarka, prezenterka, kulturoznawczyni

Osoby - związki:Paulina Sykut-Jeżyna jest w szczęśliwym związku małżeńskim z biznesmenem Piotrem Jeżyną. Są parą od 1998 roku, ale na ślubnym kobiercu stanęli w 2011 roku. Pobrali się w Puławach, skąd oboje pochodzą. Obecnie Piotr Jeżyna działa w branży muzycznej i jest menedżerem Pauliny.

Rodzice: Paulina Sykut-Jeżyna jest córką Stanisława i Marii Sykut. Ojciec Pauliny zmarł, gdy ta miała 4 lata.

Dzieci: Paulina Sykut-Jeżyna jest mamą Róży. Dziewczynka urodziła się w 2016 roku.

Rodzeństwo: Paulina Sykut-Jeżyna ma dwóch braci - starszego Sebastiana i młodszego Łukasza.

BIO: Paulina Sykut-Jeżyna urodziła się 7 stycznia 1981 roku w Puławach. Jako dziecko śpiewała w chórze kościelnym i Zespole Pieśni i Tańca o nazwie "Powiśle". W szkole średniej występowała w Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika". Była też wokalistką grupy ER-EL-KA, a w 2003 roku, jeszcze w trakcie studiów, wystąpiła w programie "Idol". Jest absolwentką dwóch kierunków studiów. Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2003 do 2012 roku współpracowała ze stacją TV4, a od 2007 roku jest związana ze stacją Polsat. Paulina Sykut nie zakończyła jednak swojej przygody z muzyką - w 2010 roku wystąpiła w programie "Just the Two of Us. Tylko nas dwoje". Rok później rozpoczęła 6-letnią przygodę z muzycznym show "Must Be the Music. Tylko muzyka", a od 2016 roku jest prowadzącą "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Współprowadziła też "Się Kręci" i "Się Kręci na Żywo" oraz wiele imprez plenerowych, takich jak m.in. Piknik Country Mrągowo, Sopot TOPtrendy Festiwal, Świętokrzyska Gala Kabaretowa i oczywiście Sylwestrowa Moc Przebojów stacji Polsat. Paulina jest niezwykle aktywną prezenterką telewizyjną. Nic dziwnego! Fani uwielbiają jej uśmiech, szczerość oraz profesjonalizm. Te cechy dziennikarki docenił również reżyser Bartosz Prokopowicz, który zaprosił ją do udziału w swoim filmie. W 2018 roku zagrała epizodyczną rolę w filmie "Narzeczony na niby", a rok później pojawiła się w serialu telewizyjnym "W rytmie serca". Obecnie pracuje nad swoją autorską płytą.

Znana z: występu w programie muzycznym stacji Polsat "Idol", w którym wzięła udział w wieku 22 lat. Zaśpiewała tam własny utwór "Erosek". Fani znają ją również z programu "Just the Two of Us. Tylko nas dwoje", który zwyciężyła, roli prowadzącej w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" oraz licznych imprez plenerowych. Paulina Sykut-Jeżyna jest też aktywna w sieci. Jej instagramowe konto śledzi ponad 350 tysięcy osób. Oprócz selfie i zdjęć z rodziną dzieli się swoimi przemyśleniami oraz treningami.

Funkcja w filmie i telewizji: - aktorka w filmie "Narzeczony na niby" (2018) - aktorka w serialu "W rytmie serca" (2019)

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody:
 • I miejsce podczas XIV Ogólnopolskiego Konkursu Literatury Współczesnej w Ostrowcu Świętokrzyskim (1998)
 • III miejsce podczas II Ogólnopolskiego Spotkania z Piosenką Autorską "Oranżeria" w Radzyniu Podlaskim (1998)
 • nagroda w kategorii soliści wokaliści na Miejskiej Scenie Amatora (1999)
 • I miejsce na Miejskiej Scenie Amatora "O Puchar Prezydenta Miasta Puławy" (2000)
 • Telekamera "TeleTygodnia" w kategorii prezenter pogody (2019, 2020)


 • LINK Instagram: @paulinasykutjezyna

  LINK Facebook: @paulinasykutjezyna
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index