Maffashion

Maffashion to tak naprawdę Julia Kuczyńska. Jest uznaną blogerką i influencerką. Jej kariera w nowych mediach rozpoczęła się od założenia bloga modowego, który szybko zdobył popularność. Kolejne lata to dla Maffashion pasmo sukcesów – jej stylizacje pojawiały się w poważanych magazynach blogowych, a ona sama zaczęła brać udział w kampaniach reklamowych. Gwiazda celebrytki wciąż jasno świeci, a Kuczyńska ciągle zdobywa nowych fanów.

Imię: Julia Angelika

Nazwisko: Kuczyńska

Nazwisko panieńskie: Kuczyńska

Pseudonim: Maffashion, Maff

Wzrost: 166 cm

Data urodzenia: 22 września 1987 roku

Znak zodiaku: Panna

Zawód: blogerka, influencerka, instagramerka, osobowość internetowa, celebrytka

Osoby - związki: 
- partner Nikodem Rozbicki (od 2013 do 2015 roku),
- partner Cezary Jóźwik (od 2015 do 2019 roku),
- partner Sebastian Fabijański (od 2019 do 2022 roku).

Rodzice: nauczyciel informatyki i wychowania fizycznego, nauczycielka przedszkolna

Dzieci: Bastian Jan Fabijański (ur. 2020)

Rodzeństwo: starszy brat

BIO: Julia Kuczyńska urodziła się w Złotowie w nauczycielskiej rodzinie. Edukację pobierała w Poznaniu. Zdobyła tam dyplom liceum ogólnokształcącego, a następnie tytuł licencjata Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa na kierunku kulturoznawstwo (profil związany z grafiką projektową).
Po studiach przeniosła się do stolicy, by w Warszawie pracować jako menedżerka jednego z showroomów. Kuczyńska bardzo interesowała się modą. W 2009 roku popchnęło ją to do założenia internetowego bloga skupionego na tej tematyce. Od tamtej pory stała się znana jako Maffashion.
Początkowo publikowała tworzone przez siebie stylizacje, tworzone z ubrań kupionych w sieciówkach. Jej dobry styl szybko zdobył uznanie internetowej publiki i stał się początkiem zawrotnej kariery. Maffashion została uznana za ekspertkę od mody. Dostrzegły ją także media. Julia zaczęła być zapraszana na ważne eventy modowe i z czasem na jej blogu pojawiły się relacje z takich wydarzeń. Blog Maffashion cały czas prężnie się rozwijał. Kuczyńska otrzymała za niego wiele nagród. Równolegle rozwijała swoją pasję w mediach.
W 2011 roku razem z inną blogerką Jessicą Mercedes prowadziła program dotyczący mody „J&J Fashion Show”, który emitowała stacja Eska TV. Zaangażowanie Kuczyńskiej w modę doceniły także zagraniczne media. Stylizacje Maffashion pojawiały się w wielu międzynarodowych magazynach, takich jak np. „Vogue”, „Nylon” czy „Glamour”. Znalazły się również na słynnej stronie modowej lookbook.nu.
Maffashion wystąpiła w kilku kampaniach reklamowych, m.in. marek odzieżowych Hector&Karger i Bershka. Była także ambasadorką takich firm jak Gatta oraz BlackMilk Clothing. W 2012 roku stworzyła własną markę odzieżową znaną jako Staff by Maff. W 2015 roku zrezygnowała jednak z projektu. Obecnie Julia Kuczyńska wciąż działa w Internecie. Ma wielu fanów w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie.
W życiu prywatnym Maffashion była związana z kilkoma znanymi postaciami, m.in. z aktorem Nikodemem Rozbickim oraz youtuberem Cezarym Jóźwikiem. W 2020 roku ogłosiła, że spotyka się z aktorem i raperem Sebastianem Fabijańskim. We wrześniu tego samego roku oboje zostali rodzicami synka.

Znana z: prowadzenia modowego i lifestylowego bloga maffashion.pl. Jej stylizacje i podejście do mody stanowiły i wciąż stanowią niebywałą inspirację dla wielu kobiet. Obecnie popularność zawdzięcza profilom w social mediach, na których dzieli się nie tylko swoją pasją do mody, lecz także pokazuje nieco swojego życia. Na Instagramie obserwuje ją 1,4 mln osób, natomiast na Facebooku ma 805 tys. fanów (stan na: początek stycznia 2023 roku).

Funkcja w filmie:
- aktorka w filmie internetowym „Nieprzygotowani. Nowe Pokolenie” (2016);
- aktorka w filmie „Storyline” (2017);
- aktorka w filmie „Planeta singli 2” (2018);
- aktorka w filmie „Jak poślubić milionera?” (2019).

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody:
- nagroda w plebiscycie Modne Kreacje 2012 w kategorii modna kreacja oraz blog mody (2012);
- tytuł Człowieka Roku Internetu (2013);
- Glam Awards dla blogerki roku (2013);
- nagroda na festiwalu See Bloggers w kategorii influencerka dekady (2019);
- nagroda w plebiscycie Kobieca Marka Roku w kategorii osobowość roku (2019).

Instagram: @maffashion_official

Facebook: @MAFFASHION.official
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index