Klara Lewandowska


Imię: Klara

Drugie imię: -

Nazwisko: Lewandowska

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: Byk

Data urodzenia: 2017-05-04

Miejsce urodzenia: Monachium

Wzrost: -

BIO: Klara Lewandowska, pierwsza córka Roberta i Ani Lewandowskich. Urodziła się w czwartek, 4 maja 2017 roku. Robert Lewandowski pochwalił się tego samego dnia zdjęciem z ich pierwszym dzieckiem. Na świat przyszła ich długo wyczekiwana córeczka, która otrzymała imię Klara.
Rodzice Klary Lewandowskiej
Klara Lewandowska była bardzo wyczekiwanym dzieckiem nie tylko przez samych rodziców, ale również przez wszystkich fanów Ani i Roberta Lewandowskich. Klara to polskie "royal baby".
Robert poinformował o ciąży Ani 6 grudnia
O tym, że Ania i Robert zostaną rodzicami, poinformował sam Robert - miało to miejsce 6 grudnia 2016 roku, kiedy to podczas meczu Bayern Monachium - Atletico Madryt Robert Lewandowski, po strzeleniu gola,  włożył sobie pod koszulkę piłkę, a do ust wsadził palec. To typowy gest piłkarzy, którzy chcą oznajmić, że ich rodzina się powiększy.
 
O tym, że Anna urodzi dziewczynkę, poinformowała sama. Co ciekawe, jej wpis szybko zniknął z sieci, a sama trenerka do końca nie zabrała głosu w tej sprawie. Nam udało się dowiedzieć jako pierwszym, że gwiazda urodzi dziewczynkę, która otrzyma imię Klara. Córeczka Lewandowskich to zodiakalny Byk. 4 dni po porodzie, Anna Lewandowska, mama Klary, również pokazała jej zdjęcie. 

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane:
 • Robert Lewandowski (Tata Klary Lewandowskiej)
 • Anna Lewandowska (Mama Klary Lewandowskiej)


 • Link WWW: -

  Link FB: -

  Link Pinterest: -

  Link Instagram: https://www.instagram.com/klara.lewandowska/?hl=en
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index