Karolina Malinowska

Mimo że Karolina Malinowska bardzo szybko zaczęła karierę jako modelka, to jej dzieciństwo nie było usłane różami. Mieszkała z mamą i młodszym bratem, od dziecka musiała wspierać ich w codziennym życiu. Jej los odmienił się, kiedy skończyła 15 lat i została dostrzeżona przez jedną z warszawskich agencji modelek. Później wszystko potoczyło się już w zawrotnym tempie. Szybko trafiła do Paryża, gdzie zrobiła oszałamiającą karierę. Prezentowała kolekcje największych projektów, jej zdjęcie pojawiło się na okładkach pism związanych z modą. Tym większym zaskoczeniem było zakończenie przez nią kariery w 2003 roku. Dowiedz się, czym teraz zajmuje się Karolina Malinowska-Janiak.

Imię: Karolina

Nazwisko: Malinowska-Janiak

Nazwisko panieńskie: Malinowska

Pseudonim: brak

Wzrost: 179 cm

Data urodzenia: 24.11.1982 r.

Znak zodiaku: Strzelec

Zawód: modelka, prezenterka telewizyjna, blogerka, dziennikarka

Osoby - związki: - W 2003 roku poślubiła Oliviera Janiaka, byłego modela, a obecnie prezentera telewizyjnego, konferansjera i dziennikarza.

Rodzice: brak informacji

Dzieci: trzech synów: Fryderyk (ur. 2009), Christian (ur. 2011) i Julian (ur. 2013)

Rodzeństwo: brat Piotr (ur. 1984)

BIO: Karolina Malinowska urodziła się w Łodzi. Karierę modelki rozpoczęła już w wieku 15 lat, a pierwszą pracę podjęła w Agencji Model Plus w Warszawie. Ogromnym krokiem w jej karierze był wyjazd do Paryża. W ciągu zaledwie kilku miesięcy stała się jedną z najbardziej znanych modelek w europejskiej stolicy mody, pozowała też do okładek francuskiego wydania pisma "Vogue". Dzięki temu prezentowała praktycznie na całym świecie (Barcelona, Mediolan, Nowy Jork) nowe kolekcje takich potentatów jak Dolce&Gabbana, Prada, Chloe, Calvin Klein czy Hugo Boss. Była pierwszą modelką z Polski biorącą udział w kampanii Karla Lagerfelda, który osobiście ją fotografował. W 2003 roku zrezygnowała z dalszej kariery modelki.W kolejnych latach związała się z telewizją. W TVN Style prowadziła program "Musisz to mieć", a od 2007 roku w TVN współprowadziła m.in. z Olivierem Janiakiem audycję "Projekt plaża". Od tego samego roku zasiada w jury Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody "Off Fashion" w Kielcach. W latach 2009-2012 wraz z Joanną Horodyńską i Agnieszka Martyną prowadziła w Polsat Café program "Gwiazdy na dywaniku".Była modelka ma również bloga pod wiele mówiącym tytułem "Karolina Malinowska. Pozwól, że zaproszę cię w podróż do mojego życia". Udziela na nim porad dotyczących zdrowego trybu życia, stylu i urody. Dzieli się też doświadczeniami z macierzyństwa oraz prezentuje kulisy swojego codziennego życia.W latach 2008-2009 zaliczyła cztery epizody filmowo-telewizyjne. Najpierw wystąpiła w serialach "39 i pół" oraz "Niania", gdzie zagrała odpowiednio recepcjonistkę w radio i Miss Pomorza. W 2009 roku w filmie "Miłość na wybiegu" zagrała... samą siebie. Wystąpiła także w krótkometrażowej produkcji "Targówek 44".

Znana z: Karolina Malinowska znana jest jako modelka, choć większą karierę w tym obszarze zrobiła za granicą. W Polsce jej popularność zaczęła się około 2007 roku, bo to wtedy zaczęła prowadzić programy telewizyjne związane z modą i szeroko pojętym stylem życia. We wrześniu 2011 roku jej zdjęcie umieszczone zostało na okładce magazyny "Shape", a w środku opublikowano wywiad z nią noszący tytuł "7 sekretów młodej mamy".

Funkcja w filmie:
 • aktorka w serialu "39 i pół" (2008)
 • aktorka w serialu "Niania" (2008)
 • aktorka w filmie "Miłość na wybiegu" (2009)
 • aktorka w filmie "Targówek 44" (2009)


 • Płyty: brak

  Książki: brak

  Nagrody: brak

  LINK Instagram: https://www.instagram.com/karolinamalinowska_official/


  LINK Facebook: https://www.facebook.com/Karolina-Malinowska-288855224509085/
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index