Anja Rubik i Karolina Malinowska na jeznym zdjęciu w rozpuszczonych włosach
Instagram

Anja Rubik jest znana z tego, że walczy o współczesny wizerunek silnej, niezależnej i czerpiącej z życia garściami kobiety. Karolina Malinowska zna się z Rubik od lat, razem zaczynały karierę w modelingu. Niedawno przeprowadziła wywiad z  jedną z najlepszych top modelek świata, gdy Anja Rubik była w Polsce. Malinowska poruszyła kilka tematów tabu, między innymi jak ważny w życiu Rubik jest seks?

Anja Rubik o seksie

Jest siłą i szalenie ważnym elementem naszego życia. Orgazm, dający spełnienie, daje też siłę twórczą. Kobiety często o tym zapominają. Zapominają także o tym, że im seks też musi sprawiać przyjemność. Warto poszukiwać po to, aby poznać samą siebie - czytamy na www.karolinamalinowska.pl

Rubik odniosła się też do tego, jak kobiety postrzegają swoje ciało i często wpędzają się w kompleksy.  I, o dziwo, nie jest tak, że według niej powinnyśmy dążyć do bezkrytycznej akceptacji siebie.

Możemy tu mówić o wadze, szczupłości. Dobra waga to taka, z którą się dobrze czujemy. Jeśli kobieta czuje się źle w swojej skórze, powinna to zmienić. Trzeba pokochać swoje ciało i siebie. 

Niedawno Anja Rubik rozstała się ze swoim mężem Sashą. Choć podkreśla, że nie zamierza się rozwodzić, chcą razem z Sashą dać sobie czas. My kibicujemy, żeby jedna z najpiękniejszych par świata znowu była razem!

 

Zobacz także: orgazm łechtaczkowy - jak osiągnać

 

Zobacz: Roma Gąsiorowska przyjaźni się z Anją Rubik! "Mamy pomysł na wspólny projekt" Jaki? WIDEO

 

Anja Rubik i Karolina Malinowska w trakcie wywiadu:

 

 

Zapraszam na blog. A na nim niezwykła rozmowa z niezwykłą kobietą. @anja_rubik ❤️ #anjarubik #topmodel #supermodel #vogue #strong

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Malinowska (@karolamalina)

 

 

Anja Rubik z mężem - ostatnie wspólne oficjalne zdjęcie pary z lipca 2015:

Anja Rubik w sukni we zory i kokiem z mężem Sashą Knezevicem z brodą na czerownym dywanie
East News

Anja Rubik w gorącej sesji dla Vogue'a:

Anja Rubik w gorącej sesji dla Vogue

Więcej na temat Anja Rubik Karolina Malinowska