Karolina pochwaliła się swoimi dżentelmenami
WIDEO…
Malinowska wspierała imprezę Oliviera. Zabrała ze sobą ich ślicznych synów

ONS/Instagram
Karolina pochwaliła się swoimi dżentelmenami
WIDEO…

ONS/Instagram
Wczoraj wieczorem odbyła się w Warszawie prezentacja kalendarza "Dżentelmeni 2015". W charytatywnej inicjatywie Oliviera Janiaka pojawiło się wiele gwiazd, których nie mogło oczywiście zabraknąć podczas samej premiery wyjątkowego wydawnictwa. Przypomnijmy: Aż 20 gorących gwiazd na premierze kalendarza Dżentelmeni 2015
Na wydarzeniu pojawiła się też żona dziennikarza, Karolina Malinowska. Modelka, a obecnie prowadząca programy poświęcone wychowywaniu dzieci, nie przyszła jednak na imprezę sama. Postawiła bowiem na najlepsze towarzystwo z możliwych - towarzyszyła jej dwójka synów. Dumna mama pochwaliła się zdjęciem pociech na Instagramie i trzeba przyznać, że chłopcy odziedziczyli urodę i wyczucie stylu po rodzicach, których uznaje się za jedną z najbardziej stylowych par w Polsce.
Zobaczcie sami:





Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.