Woliński, Zając, Włodarczyk...
WIDEO…
W splasha zagrała cała plejada gwiazd. Wybraliśmy najciekawsze

ONS
Woliński, Zając, Włodarczyk...
WIDEO…

ONS
Od kilku dni prawdziwą furorę w sieci robi gra w tzw. splash. Celebryci oblewają się wodą, a następnie nominują kolejne osoby, które muszą zrobić to samo - jeśli stanie się inaczej, wtedy w ramach kary muszą postawić kolację. Dla wielu gwiazd właśnie zafundowanie kolacji jest argumentem, który oddziałuje najbardziej i zmusza do nagrania wideo w dość nietypowej sytuacji. Splash stał się również świetnym sposobem na rozwiązywanie konfliktów. Przypomnijmy: Zosia Ślotała i Joanna Horodyńska żyją w konflikcie. Pokazały to na wideo
Do zabawy z każdym dniem dołączają kolejni celebryci, którzy nie wstydzą się wrzucić do sieci nagrania z podejmowanego wyzwania. Wśród nich są już Agnieszka Włodarczyk, Aneta Zając, Dawid Woliński i wiele innych. Specjalnie dla was wybraliśmy te najciekawsze i zebraliśmy w jednym miejscu.
Czyj splash podoba wam się najbardziej?

ONS
Swojego splasha Aneta Zając wykonała w sposób oryginalny. Pozwoliła oblać się wodą aż trzy razy.

Akpa
Agnieszka Włodarczyk ma również swojego splasha. Do zadania nominowała m.in. Mikołaja Krawczyka.

Akpa
Rafał Maślak do splasha nominował wszystkich. Sam wskoczył do basenu:

ONS
Olvier Janiak swoją nominację otrzymał od Jakuba Wesołowskiego. W oblaniu wodą pomogła mu... Mariolka z kabaretu Paranienormlani.

ONS
Kaja Śródka również wskoczyła do jeziora:

ONS
Ada Fijał nagrała oryginalnego, retro-splasha:

ONS
Rafała Brzozowskiego nominowała do splasha Natalia Siwiec:

ONS
Natalia Siwiec wykonała swoje zadanie perfekcyjnie:

ONS
Do grona gwiazd dołączył również Dawid Woliński, który nominował m.in. Joannę Krupę. Modelka przyjęła jego wyzwanie w "Dzień dobry Wakacje".
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.