Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Olivier Janiak na wakacjach z rodziną
Instagram
Newsy

Olivier Janiak i ciężkie życie ojca trzech synów na wakacjach. Zobacz zdjęcia! Jest wesoło

Tata na wakacjach

„Mafia” lub „Plażowe Potwory”, tak pieszczotliwie nazywa swoją rodzinę Olivier Janiak :). Dziennikarz, razem z żoną Karoliną Malinowską, trzema synami, babcią Irenką i psem, spędzają wakacje nad polskim morzem.

Karolina na blogu opisuje różne sytuacje z ich rodzinnych wakacji. Zobacz: Ale historia! Policjant tankuje auto Karolinie Malinowskiej!

Dzisiaj Olivier Janiak „poskarżył się”, że w wakacyjnym świecie jego rodziny nie ma dla niego miejsca w... samochodzie. Wrzucił zabawne zdjęcie, na którym widać, jak został "zapakowany" do bagażnika razem z plażowymi zabawkami swoich synów. Komentarz?

„#we własnym aucie w bagażniku? #sprawka mafii #mafii kobiet i dzieciaków #spakowani #zabrać #wszystko #ojca nie zapomnieć #na nielegalu #wbagażniku #plażowepotwory”

I zdjęcie:
 
Olivier Janiak z dystansem do siebie pokazuje świat swojej rodziny na wakacjach i samego siebie. Komentarze którymi podpisuje zdjęcia rozśmieszą każdego!

Cudowne jest zdjęcie zatytułowane”garaż janiaków” czy "wakacje do bani, chce znów włożyć garnitur i lakierki". Zresztą zobaczcie sami i przekonajcie się sami jak tej Janiakowej rodziny nie kochać?
 
 

#garaż janiaków #rodzinne #fury #cars #życie na kółkach

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Olivier Janiak (@olivierjaniak)

23 Cze, 2015 o 8:35 PDT
 

#no to WIO #zimny łokieć #prawie mielno #pobierowo rules #wiatr w czuprynie #skwar na gębie #i znowu zaledwie 20 na liczniku

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Olivier Janiak (@olivierjaniak)

4 Cze, 2015 o 11:12 PDT


 
Olivier Janiak, Karolina Malinowska, wakacje nad Bałtykiem
Olivier Janiak, Karolina Malinowska
Newsy
Karolina Malinowska z Dębek dla TVP2, a Olivier Janiak z Mielna dla TVN. Czyżby ze sobą konkurowali? :)
Byli dla siebie konkurencją?

To było zabawne. Wczoraj podczas "Pytania na śniadanie" jedną z reporterek, która robiła relację z Dębek dla TVP2 była Karolina Malinowska . W  tym samym czasie dla Dzień Dobry Wakacje relację z innej miejscowości nad polskim morzem robił jej mąż Olivier Janiak ! Czyżby małżeństwo współzawodniczyło i walczyło ze sobą o oglądalność :)? Karolina Malinowska była przebrana w strój z epoki ponieważ w Dębkach bawiono się w średniowieczne pojedynki Krzyżaków. Karolina razem z Kasią Burzyńską dopasowały się strojem i rozmawiały z gośćmi na plaży. Za to Olivier Janiak (chyba było mu trochę zimniej, bo wystąpił w kurtce od Kupisza) promował w Mielnie na plaży w Sarbinowie zdrowy i aktywny tryb życia, czyli próbowanie nowych sportów na przykładzie parkouru czy freerunningu. Salt i, skoków przez murki. Oboje prawie w tym samym czasie wchodzili na antenę. Przyznacie, że to niezły przypadek. Karolina Malinowska i Olivier Janiak spędzają wakacje z synami nad polskim morzem   Małżeństwo na pewno było zachwycone, że może w tym samym czasie promować dwie rożne miejscowości nad polskim morzem. Od dawna oboje działają, by Polacy chętniej wybierali się na wakacje nad Bałtyk . Oni sami robią tak od lat. Zabierają trójkę swoich synów , babcię Irenkę i nie ruszają się z Pobierowa. A Wy kogo oglądaliście? Karolinę czy Oliviera?     Słowianka :-) Bractwo Rycerskie Spod Nordowej Gwiazdy Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Malinowska (@karolamalina) 25 Lip, 2015 o 12:15 PDT       My Słowianie :-). Za mnā Krzyżacy. Gdzie ja jestem? Ach ta praca :-) #pytanienaśniadanie #dębki #plaża #morze #konie #osada #średniowiecze. Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Malinowska (@karolamalina) 25 Lip, 2015 o 12:09 PDT      ...

Olivier Janiak, Karolina Malinowska, wakacje nad Bałtykiem
Olivier Janiak, Karolina Malinowska
Newsy
Oliver Janiak będzie walczył w sądzie. „Po prostu nie mogę się zgodzić na takie sku*****”. O co chodzi?
Oliverowi Janiakowi puściły nerwy.

Olivier Janiak i Karolina Malinowska od lat jeżdżą na wakacje nad polskie morze, a dokładnie do Pobierowa. Zabierają trzech synów, babcię i często przyjaciół, żeby tam wypocząć. Rok temu tabloid „Fakt” zrobił artykuł o tym, jak rodzina Janiaków spędza wakacje. Jego tytuł: „Biedawakacje Janiak i Malinowskiej”. Na podstawie tego tytułu można wyciągnąć wniosek , że wypoczynek nad polskim morzem jest tylko dla tych, którzy nie mają pieniędzy na wakacje za granicą. Jak wtedy zareagowali Olivier Janiak i jego żona Karolina Malinowska? Czytaj także: Ciężkie życie taty trzech synów na wakacjach.   Podeszliśmy wówczas do tematu na luzie z ironią, z dystansem. Tacy jesteśmy. Normalni. Polscy. Co widać na naszych profilach FB i instagram, gdzie wielokrotnie od ponad roku, zamieszczamy zdjęcia z wakacji w Polsce. Pięknej Polsce. Podpisując je żartobliwie „bieda wakacje“ – napisał. Po roku „Fakt” napisał kolejnego newsa kontynuując temat „biedawakacji” i opublikował artykuł pod tytułem „Janiak: z pogardą o urlopie nad Bałtykiem”. Olivier Janiak stwierdził, że żarty się skończyły i pozwie „Fakt” za takie insynuacje, bo od lat promuje polskie morze i pokazuje, że warto tam jeździć na wypoczynek i rekreację.   9 lat temu wymyśliłem program „projekt plaża“ , który promuje polskie morze i wypoczynek u nas . Doprowadziłem do jego realizacji, znalazłem sponsorów, przekonałem szefów, wójtów, prezydentów nadmorskich miast, że warto pokazywać piękno naszego kraju. Dokładnie od tylu lat przez całe wakacje jeżdżę po Wybrzeżu pokazując piękno polskich plaż – czytamy w oświadczeniu.   Po prostu nie mogę się zgodzić na takie skurwysyństwo . I nieprawdziwe, nieuzasadnione stawianie mnie w takiej pozycji – mówi zdenerwowany dziennikarz....

ONS
Newsy
Karolina Malinowska pokazała zdjęcie z Kubą Wesołowskim. Co ich łączy?
Ciekawi?

Karolina Malinowska i Olivier Janiak to jedna z najbardziej wzorowych par w polskim show-biznesie. Kuba Wesołowski i jego żona Agnieszka Wesołowska też starają się budować wizerunek pary idealnej. Zarówno jedni, jak i drudzy wzbudzają niemałe zainteresowanie mediów i fanów. Na instagramowym profilu Malinowskiej właśnie pojawiło się jej wspólne zdjęcie z Wesołowskim. O co chodzi? Zobacz też: Malinowska i Janiak tworzą przykładną parę. Karolina pokazała jak spędzają razem czas Na fotografii widzimy pół twarzy Karoliny i pół Kuby. Z opisu możemy się dowiedzieć, że ich drugie połówki właśnie wyjechały, a Malinowska i Wesołowski spotkali się na stopie przyjacielskiej, by umilić sobie czas rozłąki z ukochanymi osobami. Pod zdjęciem oznaczono także Agnieszkę i Oliviera z tęsknym pytaniem, gdzie są. #nibyrazem #nibypopołowie #jaktoprzyjaciele #połówekbrakuje #naszych #cobykompletniebyło - napisała Karolina Malinowska. Urocze? :) Zobacz na Polki.pl: Karolina Malinowska: macierzyństwo zamknęło jej drogę do kariery?       #nibyrazem #nibypopołowie #jaktoprzyjaciele #połówekbrakuje #naszych #cobykompletniebyło @szczureczek @olivierjaniak #gdziewy? Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Malinowska (@karolamalina) 21 Lip, 2015 o 5:42 PDT        

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner