Olivier Janiak na wakacjach z rodziną
Instagram

Olivier Janiak i ciężkie życie ojca trzech synów na wakacjach. Zobacz zdjęcia! Jest wesoło

Olivier Janiak na wakacjach z rodziną
Instagram

„Mafia” lub „Plażowe Potwory”, tak pieszczotliwie nazywa swoją rodzinę Olivier Janiak :). Dziennikarz, razem z żoną Karoliną Malinowską, trzema synami, babcią Irenką i psem, spędzają wakacje nad polskim morzem.

Karolina na blogu opisuje różne sytuacje z ich rodzinnych wakacji. Zobacz: Ale historia! Policjant tankuje auto Karolinie Malinowskiej!

Dzisiaj Olivier Janiak „poskarżył się”, że w wakacyjnym świecie jego rodziny nie ma dla niego miejsca w... samochodzie. Wrzucił zabawne zdjęcie, na którym widać, jak został "zapakowany" do bagażnika razem z plażowymi zabawkami swoich synów. Komentarz?

„#we własnym aucie w bagażniku? #sprawka mafii #mafii kobiet i dzieciaków #spakowani #zabrać #wszystko #ojca nie zapomnieć #na nielegalu #wbagażniku #plażowepotwory”

I zdjęcie:
 

 

#we własnym aucie w bagażniku? #sprawka mafii #mafii kobiet i dzieciaków #spakowani #zabrać #wszystko #ojca nie zapomnieć #na nielegalu #wbagażniku #plażowepotwory

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Olivier Janiak (@olivierjaniak)

6 Lip, 2015 o 9:33 PDTOlivier Janiak z dystansem do siebie pokazuje świat swojej rodziny na wakacjach i samego siebie. Komentarze którymi podpisuje zdjęcia rozśmieszą każdego!

Cudowne jest zdjęcie zatytułowane”garaż janiaków” czy "wakacje do bani, chce znów włożyć garnitur i lakierki". Zresztą zobaczcie sami i przekonajcie się sami jak tej Janiakowej rodziny nie kochać?
 
 

#garaż janiaków #rodzinne #fury #cars #życie na kółkach

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Olivier Janiak (@olivierjaniak)

23 Cze, 2015 o 8:35 PDT
 

#no to WIO #zimny łokieć #prawie mielno #pobierowo rules #wiatr w czuprynie #skwar na gębie #i znowu zaledwie 20 na liczniku

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Olivier Janiak (@olivierjaniak)

4 Cze, 2015 o 11:12 PDT


 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36