Dominika Ostałowska


Imię: Dominika

Drugie imię: -

Nazwisko: Ostałowska

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: Wodnik

Data urodzenia: 1971-02-18

Miejsce urodzenia: -

Wzrost: 160

BIO: Dominika Ostałowska - urodzona w Warszawie aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna, absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza, którą ukończyła w 1994 roku. Popularność przyniosła jej rola Marty Mostowiak w serialu TVP2 "M jak Miłość". Zanim dołączyła do obsady tego popularnego serialu można ją było oglądać m.in. w filmach "Łagodna" Mariusza Trelińskiego, "Historie miłosne" Jerzego Stuhra, "Złoto dezerterów" Janusza Majewskiego czy "Wojaczek" Lecha Majewskiego.
Dominika Ostałowska w latach 1994-2000 była aktorką Teatru Ateneum, potem można ją było oglądać na deskach Teatru Powszechnego. Za rolę Marianny w "Opowieściach lasku wiedeńskiego" Odona von Horvatha w Teatrze Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie została laureatką "Nagrody im. Aleksandra Zelwerowicza" przyznawanej przez redakcję miesięcznika "Teatr" za sezon 1998/1999.
Dominika Ostałowska prywatnie
Z zakończonego rozwodem związku małżeńskiego z aktorem Hubertem Zduniakiem, Dominika Ostałowska ma syna Huberta (2002). Potem spotykała się z reżyserem Mariuszem Malcem. Dominika Ostałowska boryka się z problemami z wagą, z powodu których ograniczona została jej rola w "M jak Miłość".

Znany/a z: -

Związki:
 • Hubert Zduniak Jr (dziecko)


 • Osoby powiązane: -

  Link WWW: -

  Link FB: https://www.facebook.com/Dominika-Osta%C5%82owska-502098043143125/

  Link Pinterest: -

  Link Instagram: -
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index