Dominika Ostałowska w zielonym swetrze
East News
Newsy

Dominika Ostałowska opowiedziała o chorobie. Jej syn jako pierwszy zwrócił uwagę na problemy aktorki

Dominika Ostałowska w szczerej rozmowie z mediami opowiedziała o swoim synu i psychoterapii. Okazuje się, że zanim zaczęła szukać pomocy u specjalistów to jej syn, Hubert Zduniak pomógł jej zrozumieć, że pomimo wielu sukcesów nie potrafi się cieszyć i wszystkiego doceniać.

Dominika Ostałowska w szczerej rozmowie z mediami opowiedziała o swoim synu i psychoterapii. Okazuje się, że zanim zaczęła szukać pomocy u specjalistów to syn, Hubert Zduniak pomógł jej zrozumieć, że pomimo wielu sukcesów nie potrafi się z nich cieszyć. Sprawdźcie, co powiedziała Dominika Ostałowska!

Jak dziś wygląda Dominika Ostałowska? Jak zmieniała się przez lata? Możecie mieć problem z rozpoznaniem aktorki

Dominika Ostałowska o skutkach psychoterapii

Dominika Ostałowska dzięki roli w "M jak miłość" zyskała ogromną popularność. Aktorka pojawiła się na wielu okładkach kolorowych magazynów i została bohaterką wielu artykułów. Media rozpisywały się o jej życiu uczuciowym oraz o problemach z wagą. Dominika Ostałowska w 2018 roku w wywiadzie dla"Urody Życia" przyznała, że korzysta z psychoterapii. Gwiazda uwielbianego przez  widzów serialu Telewizyjnej Dwójki zdradziła wówczas, że już od dziecka była wobec siebie bardzo wymagająca- zawsze chciała być najlepsza, perfekcyjna. Po latach aktorka postanowiła skorzystać z pomocy specjalistów, ale długo szukała psychoterapeuty, który będzie w stanie zrozumieć jej problemy. Podczas psychoterapii usłyszała stwierdzenie: pomieścić czyjąś złość. 

Myślę, że umiem świetnie mieścić czyjąś złość, ale mojej złości chyba nigdy nikt nie pomieścił. Więc nauczyłam się ją tłumić absolutnie, do bólu. W końcu udało jej znaleźć świetnego terapeutę i zaczęła się mozolna praca... Chciałam szybciej, chciałam czerwony pasek, ale cudów nie ma. Jeśli coś trwało 40 lat, to ciężko zaleczyć to w tydzień - wyznała w "Urodzie Życia".

Psychoterapia bardzo pomogła aktorce, która zaczęła dostrzegać i cieszyć się ze swoich sukcesów.

Zaczynam myśleć o sobie nie tylko w kategoriach: czego nie zrobiłam, czego nie załatwiłam, na którym odcinku nie byłam idealna. Ale też: co mi się udało, co mam, czego dokonałam. Zaczynam to dostrzegać i cieszę się z tego, bo to nowość w moim życiu - zdradziła Dominika Ostałowska.

Dominika Ostałowska nie ukrywa jednak, że zanim trafiła na psychoterapię to syn pomógł jej zrozumieć, że nie potrafi cieszyć się ze swoich sukcesów. 

Moim pierwszym nauczycielem takiego myślenia o sobie nie był wcale mój terapeuta, ale mój syn. Kiedy zaczął już więcej kojarzyć, korzystać z internetu, przyglądać się światu, zadawał mi pytania, które zmuszały do refleksji. Na przykład odkopał schowany przeze mnie kosz z różnymi szpargałami. Wyciągnął z niego moje nagrody, statuetki, przeglądał je, wreszcie spytał: „Mamo, ty masz tyle nagród? Dlaczego dlaczego się tym nie chwalisz?”. Pomyślałam: Boże, moje dziecko czuje, że jestem niepewna siebie, wciąż przestraszona, nie umiem cieszyć się z tego, co zrobiłam. Ma rację. Czas się opamiętać. Więc staram się każdego dnia od nowa opamiętywać- powiedziała w wywiadzie dla "Urody Życia".

Zobacz także: Dominika Ostałowska w złej sytuacji finansowej. Gwiazda „M jak miłość” martwi się również o syna

Dominika Ostałowska przyznała, że korzysta z pomocy psychoterapeutów. 

Dominika Ostałowska
East News

Aktorka nie ukrywa, żeto syn pomógł jej zrozumieć, że nie potrafi cieszyć się i dostrzegać swoich sukcesów.

Dominika Ostałowska z synem
East News

 

Dominika Ostałowska w czerwonej sukience
East News
Newsy
Dominika Ostałowska w złej sytuacji finansowej. Gwiazda „M jak miłość” martwi się również o syna
Jak się okazuje Dominika Ostałowska zmaga się z dramatami nie tylko wcielając się w serialową Martę. Aktorka postanowiła przerwać milczenie. Przechodzi bardzo trudne chwile.

Dominika Ostałowska przechodzi ciężkie chwile. Telewizyjna, filmowa i teatralna aktorka, która wielu polskim widzom znana jest jako Marta z „ M jak miłość ”, właśnie zmaga się z życiowym dramatem. W jednym z udzielonych wywiadów gwiazda postanowiła poruszyć bardzo trudny dla niej temat. Coraz bardziej martwi się o swojego syna. Jak się okazuje, przykre skutki epidemii koronawirusa odczuła również Dominika Ostałowska, która postanowiła przerwać milczenie i w szczerej rozmowie opowiedziała o swoim prywatnym życiu. Aktorka, która jest samotną matką, nie tylko znalazła się w złej sytuacji finansowej, ale i podupada psychicznie. Codziennie walczy, by zachować resztki optymizmu . Zobacz także:  Ostałowska gra mniej w "M jak miłość" przez Sydor? Ten komentarz rozzłościł Arciuch! Padły mocne słowa! Dramat Dominiki Ostałowskiej. Gwiazda „M jak miłość” w trudnej sytuacji  Choć Dominika Ostałowska w postać Marty z „M jak miłość” wciela się już od 20 lat, popularny serial, na którego planie spędza jedynie kilka dni w miesiącu, wcale nie jest jej głównym źródłem dochodu. Aktorka przede wszystkim występuje w teatrach, które w obecnej sytuacji wciąż pozostają zamknięte. W szczerej rozmowie z magazynem „Dobry Tydzień” wyznała, że zdarzają się bardzo trudne chwile. Musi zapewnić sobie i synowi utrzymanie, co w dzisiejszych czasach okazuje się dla aktorki sporym wyzwaniem.  Dużo energii kosztuje mnie, żeby utrzymać się psychicznie "ponad poziomem wody". Staram się robić rzeczy, które sprawiają nam jakąś drobną przyjemność, tak żeby nie stracić już resztek optymizmu. Syn jest jednak już dorosły. Sam widzi i słyszy co się wokół dzieje. Trudno jest więc przed nim cokolwiek ukrywać Jak się...

Jak dziś wygląda Franek Przybylski - pierwszy Łukasz Mostowiak w M jak miłość
AKPA
Seriale
Zobacz, jak dziś wygląda "pierwszy" Łukasz z "M jak miłość"! Franek Przybylski wyrósł na prawdziwego przystojniaka
Jak wygląda Łukasz Mostowiak, pierwszy aktor, który wcielił się w Łukasza z M jak miłość.

W latach 2000-2006 Łukasza Wojciechowskiego, syna Marty Mostowiak (Dominika Ostałowska) w hitowej produkcji "M jak miłość"  grał Franciszek Przybylski. W kolejnych latach w rolę Łukasza wcielali się Adrian Żuchewicz oraz od 2019 roku Jakub Józefowicz, syn Janusza Józefowicza. Jeśli zastanawiacie się, jak dziś wygląda 27-letni Franek Przybylski, spieszymy z odpowiedzią! Zobacz także:  "M jak miłość": Nowy Łukasz! Zobacz, jak wygląda aktor, który zagra syna Marty! ZDJĘCIA Jak dziś wygląda "pierwszy" Łukasz z "M jak miłość"? Franciszek Przybylski zyskał ogromną popularność dzięki serialowi "M jak miłość". Po 6 latach występów syn reżyserki Agnieszki Glińskiej zrezygnował z serialu. Ale czy to oznacza, że porzucił aktorstwo? Nie do końca - sporadycznie pojawiał się w większych i mniejszych produkcjach (m.in. filmy "#wszystkogra" czy "Galerianki"), ale głównie skupił się na studiach na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi (tak przynajmniej informuje na swoim profilu na Instagramie). Na co dzień pracuje jako operator filmowy czy reżyser.  Jak wygląda dziś serialowy Łukasz? Franek Przybylski dość aktywny jest na swoim Instagramie, gdzie wrzuca różnego rodzaju filmy i zdjęcia. Zobaczcie sami:         Wyświetl ten post na Instagramie.                   They said quarantine is the time for self-improvement. Post udostępniony przez Franek Przybylski (@fransiscop) Mar 29, 2020 o 4:43 PDT        ...

Gmina Ciechanowiec
Facebook/Gmina Ciechanowiec
Newsy
"Nasz Nowy Dom": Podpalił, bo się nieszczęśliwie zakochał?! Nowe fakty w sprawie podpalacza z Podlasia
Nowe fakty w sprawie podpalacza domu z "Nasz nowy dom" z Podlasia

Dom pani Beaty, uczestniczki " Nasz nowy dom ", który został wyremontowany przez ekipę programu w 2017 roku, został doszczętnie spalony. Doszło do celowego podpalenia. Sprawcą okazał się być 54-letni Józef H., który przyznał się do winy. Podpalacz był znany pani Beacie i jej dwóm synom, którzy w wyniku tragedii stracili swój dach nad głową. "Interwencja" dotarła do nowych faktów w sprawie motywów, którymi kierował się sprawca.  Zobacz także:  Architektka z "Nasz nowy dom" pokazała wnętrza domu, który został podpalony! "Stracili wszystko z rąk jednego człowieka" "Nasz nowy dom": Spłonął dom wyremontowany na Podlasiu. Nowe fakty w sprawie podpalacza Do dramatycznego w skutkach zdarzenia doszło 18 lipca. Na szczęście w chwili pożaru Pani Beaty ani jej dwóch synów nie było w domu. Kobieta pracowała, a chłopcy nocowali u babci. Niestety, w tragedii zginął pupil rodziny. Podpalacz bardzo szybko został namierzony przez policję. Przyznał się do winy i został tymczasowo aresztowany. To nie był obcy człowiek. Pani Beata w rozmowie z mediami zdradziła, że znała go. Wyciągnęła do niego pomocną dłoń. Chciała pomóc znaleźć mu lokal komunalny i pozwalała wykonywać przydomowe prace w zamian za posiłki. W rozmowie z "Interwencją" Pani Beata wyznała, że być może Józef H. zrobił to, aby się zemścić za nieodwzajemnione uczucie:  Chodził po mieście i opowiadał, że on to robił, bo szykował sobie tutaj miejsce. Chciał sobie ze mną życie ułożyć. Nie dawałam mu żadnych znaków. Traktowałam go jako osobę potrzebującą pomocy. Moim zdaniem on chciał się zemścić, odegrać, że nie wyszło po jego myśli  Katarzyna Dowbor nie pozostała...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner