Dominika Ostałowska z synem
East News
Newsy

Syn Dominiki Ostałowskiej też jest aktorem! Jak wygląda Hubert Zduniak? Wyrósł na prawdziwego przystojniaka

Syn Dominiki Ostałowskiej niebawem kończy 19 lat! Hubert Zduniak wyrósł na prawdziwego przystojniaka i poszedł w ślady mamy.

Syn Dominiki Ostałowskiej i Huberta Zduniaka, aktorstwo ma we krwi. Hubert Zduniak, który w marcu będzie będzie obchodził swoje 19 urodziny, od najmłodszych lat towarzyszył swojej mamie podczas wielu branżowych imprez, a dziś sam nie stroni od artystycznego świata. Jak się okazuje, młody mężczyzna postanowił pójść w ślady znanych rodziców i również występuje na ekranie. Jednak nie jest to jego jedyna pasja. 18-latek realizuje się również na wielu innych polach i jest bardzo utalentowany. Jak dziś wygląda? Damska część widowni może być pod ogromnym wrażenie, bo uroczy chłopiec wyrósł na prawdziwego przystojniaka.

Jak dziś wyglądają wokalistki zespołu T.A.T.U? Lena stawia na naturalność, a Julia... chyba przesadziła z operacjami plastycznymi

Jak wygląda syn Dominiki Ostałowskiej? Hubert Zduniak poszedł w ślady rodziców

Hubert Zduniak swój pierwszy aktorski debiut zaliczył mając zaledwie 11 lat. Wtedy właśnie dołączył do obsady "M jak miłość", gdzie grała również jego mama. Chłopczyk w 2013 odegrał rolę nieślubnego syna Andrzeja Budzyńskiego, granego przez Krystiana Wieczorka, a już kilka lat później dostał dostał angaż w kolejnym popularnym serialu. W 2016 roku syn Dominiki Ostałowskiej pojawił się w "Na Wspólnej", gdzie zagrał kolegę Kuby Brzozowskiego.

Dominika Ostałowska z synem
East News

Dominika Ostałowska nigdy nie ukrywała syna przed blaskiem fleszy. Mały chłopiec towarzyszył swojej mamie podczas wielu imprez, jak branżowe festiwale, premiery filmowe, rozdania nagród czy pokazy mody. Po swoim debiucie, Hubert Zduniak nie ukrywał, że stara się iść w ślady swojej mamy.

Próbuję w tę stronę iść. Mam za sobą pierwsze kroczki. Są to czasami bardzo ambitne plany, ale mam nadzieję, że totalnie do spełnienia - mówił w rozmowie serwisem Newseria.

Niestety Hubert Zduniak mimo młodego wieku już zdążył przekonać się o ciemnych stronach sławy. Syn Dominiki Ostałowskiej w 2018 roku pojawił się na medialnym świeczniku, a wiele portali rozpisywało się o tym, że ma on utrzymywać swoją sławną mamę, a 16-letni chłopiec musiał mierzyć się z falą przykrych komentarzy. Nastolatek postanowił wtedy zabrać głos w mediach społecznościowych:

Niestety, kolejny raz widzę, jak ktoś pisze totalnie nieprawdziwe i szkodliwe rzeczy na temat mnie i mojej mamy. Powiem od razu, że NIGDY w życiu nie musiałem i nie muszę płacić za żadne rachunki mojej mamy, wszystkie pieniądze, jakie dostaję z serialu, moja mama przesyła na moje konto. Mam nadzieje, że wystarczająco wytłumaczyłem sytuację - napisał na Facebooku.

Wtedy też nastolatek postanowił poruszyć kwestię hejtu, z jaką zmagał się od wielu lat:

Od 4-5 lat dostaję chyba największy hejt ze wszystkich dzieci w tym czymś, szumnie zwanym show-biznesem. Ludzie atakują mnie głównie za to, jak wyglądam. 10-letnie dziecko, które patrzy na to, jak strasznie ludzie, którym nic nie zrobił, go nienawidzą, wcale nie czuje się dobrze. Ma to konsekwencje w następnych latach. Dosyć mocno obniżone poczucie własnej wartości i spory brak pewności siebie. Pewnie mogło być gorzej. Boli bardziej, jak widzisz, co ludzie wypisują o twojej mamie. Jedynym i najważniejszym człowieku dla mnie. Nikt z was piszących o tym wszystkim nie ma zielonego pojęcia, co tak naprawdę się dzieje w życiu drugiego człowieka, więc zastanówcie się trzy razy, zanim cokolwiek napiszecie - opublikował Hubert Zduniak.

Dominika Ostałowska z synem
East News

Poruszający wpis nastolatka sprawił, że media ucichły i jak widać nic nie było w stanie podciąć skrzydeł chłopcu. Dziś okazuje się, że ma on jeszcze większe ambicje. Hubert Zduniak, który w marcu będzie obchodził swoje 19. urodziny postanowił spróbować swoich sił również w branży muzyczną, a w 2020 roku na serwisie Spotify pojawił się jego debiutancki album w nurcie muzyki elektronicznej, który swoją dojrzałością, może zaimponować niejednemu słuchaczowi. Tworzący pod pseudonimem Mindz syn Dominiki Ostałowskiej już nie przypomina chłopca, który towarzyszył swojej mamie podczas premier.  

Zobacz także: Dominika Ostałowska z "M jak miłość" zachwycała sylwetką i urodą. Dziś obchodzi 50. urodziny i jest nie do poznania

Poznalibyście dziś syna Dominiki Ostałowskiej? Musimy przyznać, że chłopiec bardzo zmężniał. 

Dominika Ostałowska z synem
East News

 

Hubert Zduniak musi utrzymywać mamę?!
Newsy
Syn Dominiki Ostałowskiej ją utrzymuje? 15-latek opublikował mocne oświadczenie: "Ludzie atakują mnie głównie za to jak wyglądam"
Te słowa dają do myślenia!

Syn Dominiki Ostałowskiej, Hubert Zduniak, wydał mocne oświadczenie na Facebooku w sprawie ostatniej publikacji dziennika "Fakt, który informował, że Zduniak utrzymuje swoją mamę. Aktorka bardzo sporadycznie pojawia się w "M jak miłość", przez co jej budżet jest ponoć nadwyrężony. Wszystkie te informacje  swoim Facebooku dementuje 15-letni syn gwiazdy.  Zobacz:  Dominika Ostałowska jest rozrzutna? Przyznała na co wydaje najwięcej pieniędzy!   Syn Dominiki Ostałowskiej: "NIGDY w życiu nie musiałem i nie muszę płacić za żadne rachunki mojej mamy" Artykuł w "Fakcie" rozzłościł Huberta Zduniaka, który w swoim oświadczeniu pisze o tym, że nigdy nie musiał utrzymywać swojej mamy, a wszystkie pieniądze, jakie zarabia za występy m.in. w serialu "Na wspólnej", trafiają na jego konto: Nienawidzę opowiadać o swoim życiu prywatnym w internecie,bo nigdy nie uważałem że to potrzebne .Niestety kolejny raz widzę jak ktoś pisze totalnie nie prawdziwe i szkodliwe rzeczy na temat mnie i mojej mamy.Powiem od razu,że NIGDY w życiu nie musiałem i nie muszę płacić za żadne rachunki mojej mamy, wszystkie pieniądze jakie dostaję z serialu moja mama przesyła na moje konto.Mam nadzieje,że wystarczająco wytłumaczyłem sytuację - pisze. Więcej:  Dominika Ostałowska jest rozrzutna? Ile zarabia? Ile wydaje?   To nie wszystko. Młody aktor odniósł się również do hejterów, którzy od kilku lat mocno atakują go za wygląd, ale również jego mamę. Zduniak tłumaczy, że taka nienawiść może ukształtować człowieka i ma poważne konsekwencje: Teraz chciałbym się odnieść do ludzi piszących komentarze na tych portalach.Od 4-5 lat dostaję chyba największy hejt(tak odróżniam hejt od konstruktywnej krytyki)ze wszystkich dzieci w tym czymś szumnie zwanym showbiznesem.Ludzie atakują mnie głównie za to jak wyglądam.10 letnie dziecko, które...

Dominika Ostałowska z synem Huberem
Newsy
Ostałowska ma problemy finansowe, bo mniej gra w "M jak miłość"? Podobno w domowym budżecie pomoże jej 14-letni syn!
Ostałowska ma problemy finansowe, bo mniej gra w "M jak miłość"? Podobno w domowym budżecie pomoże jej 14-letni syn!

Dominika Ostałowska ma nadszarpnięty budżet rodzinny? Podobno aktorka mniej gra w teatrze Studio, a jej wątek w "M jak miłość" też został ograniczony. Z tego powodu ma mniejsze dochody, a duże pieniądze gwiazda wydaje na leczenie i diety. Jak już wyjaśniła produkcja serialu wątek Ostałowskiej będzie rozwijany. W odcinkach, które są w realizacji Dominika Ostałowska jest obecna, a scenarzyści planują rozwinąć jej wątek w nowym sezonie - powiedziała "Show" Karolina Baranowska z produkcja serialu. Zobacz: Ostałowskiej ograniczono rolę w "M jak Miłość"? Walczy o nią Krystian Wieczorek! "Zarabia kilkakrotnie razy mniej" A jak informuje "Fakt" do tej pory pomoże w domowych wydatkach 14 - letni syn aktorki Hubert. Zagrał już w "M jak miłość", a teraz dostał nową rolę w TVN-owskim serialu „Na Wspólnej”. Według informacji Faktu, nastolatek może liczyć na 4 tysiące złotych miesięcznie za pracę na planie. Czy teraz już Dominika Ostałowska nie będzie mieć problemów finansowych?   Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z "M jak miłość"? Mamy komentarz!   Dominika Ostałowska z synem Hubertem Zduniak .   Dominika Ostałowska ma problemy z tarczycą i od jakiegoś czasu ma mocne wahania wagi.

Dominika Ostałowska w czerwonej sukience
East News
Newsy
Dominika Ostałowska w złej sytuacji finansowej. Gwiazda „M jak miłość” martwi się również o syna
Jak się okazuje Dominika Ostałowska zmaga się z dramatami nie tylko wcielając się w serialową Martę. Aktorka postanowiła przerwać milczenie. Przechodzi bardzo trudne chwile.

Dominika Ostałowska przechodzi ciężkie chwile. Telewizyjna, filmowa i teatralna aktorka, która wielu polskim widzom znana jest jako Marta z „ M jak miłość ”, właśnie zmaga się z życiowym dramatem. W jednym z udzielonych wywiadów gwiazda postanowiła poruszyć bardzo trudny dla niej temat. Coraz bardziej martwi się o swojego syna. Jak się okazuje, przykre skutki epidemii koronawirusa odczuła również Dominika Ostałowska, która postanowiła przerwać milczenie i w szczerej rozmowie opowiedziała o swoim prywatnym życiu. Aktorka, która jest samotną matką, nie tylko znalazła się w złej sytuacji finansowej, ale i podupada psychicznie. Codziennie walczy, by zachować resztki optymizmu . Zobacz także:  Ostałowska gra mniej w "M jak miłość" przez Sydor? Ten komentarz rozzłościł Arciuch! Padły mocne słowa! Dramat Dominiki Ostałowskiej. Gwiazda „M jak miłość” w trudnej sytuacji  Choć Dominika Ostałowska w postać Marty z „M jak miłość” wciela się już od 20 lat, popularny serial, na którego planie spędza jedynie kilka dni w miesiącu, wcale nie jest jej głównym źródłem dochodu. Aktorka przede wszystkim występuje w teatrach, które w obecnej sytuacji wciąż pozostają zamknięte. W szczerej rozmowie z magazynem „Dobry Tydzień” wyznała, że zdarzają się bardzo trudne chwile. Musi zapewnić sobie i synowi utrzymanie, co w dzisiejszych czasach okazuje się dla aktorki sporym wyzwaniem.  Dużo energii kosztuje mnie, żeby utrzymać się psychicznie "ponad poziomem wody". Staram się robić rzeczy, które sprawiają nam jakąś drobną przyjemność, tak żeby nie stracić już resztek optymizmu. Syn jest jednak już dorosły. Sam widzi i słyszy co się wokół dzieje. Trudno jest więc przed nim cokolwiek ukrywać Jak się...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner