Dominika Ostałowska ma na swoim koncie wiele wartych uwagi filmowych i teatralnych kreacji, jednak to rola Marty Mostowiak w "M jak miłość" przyniosła jej największą rozpoznawalność. Ostatnio o aktorce zrobiło się ponownie głośno, a to za sprawą jej 50. urodzin, które obchodziła 18 lutego i przemianie, którą przeszła przez lata. Okazuje się, że patrząc na najnowsze zdjęcia gwiazdy, niektórzy mają problem z jej rozpoznaniem! Jak dziś wygląda? Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się jej metamorfozie. 

Jak dziś wygląda Dominika Ostałowska?

Dominika Ostałowska w swoim życiu przeszła wiele zawirowań. O gwieździe było głośno za sprawą jej kontrowersyjnych związków, życia prywatnego, a także aktorskiej kariery. Problemy, z jakimi borykała się aktorka sprawiły nawet, że na pewien czas postanowiła  usunąć się z mediów społecznościowych, a fani "M jak miłość" obawiali się, że już nie wróci do serialu.

Co więcej Dominika Ostałowska przez lata próbowała wrócić do dawnej formy i walczyła z nadprogramowymi kilogramami - przechodziła na różne diety, zmieniła styl życia i zaczęła uprawiać sport. Czy udało jej się odzyskać upragnioną sylwetkę? Zobaczcie nasze wideo i sami przekonajcie się, jak gwiazda zmieniała się z roku na rok. 

Zobacz także: Syn Dominiki Ostałowskiej też jest aktorem! Jak wygląda Hubert Zduniak? Wyrósł na prawdziwego przystojniaka

Dominika Ostałowska już tak nie wygląda. Na najnowszych zdjęciach gwiazda nie przypomina dawnej siebie.

Dominika Ostałowska w czarnej sukience
East News

Mimo wzlotów i upadków, dziś aktorka jest szczęśliwą mamą syna, z którego może być naprawdę dumna. Jak się okazuje, ma on równie artystyczną duszę i realizuje się nie tylko w aktorstwie, ale również w muzycznym świecie. 

Dominika Ostałowska z synem
East News

 

Więcej na temat Dominika Ostałowska