Marta Manowska

Manowska zdradziła pierwszego uczestnika nowej edycji "Rolnika"?! Chyba wiemy, kim on jest...

Marta Manowska

Marta Manowska pokazała pierwsze zdjęcie z planu zdjęciowego nowej trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony". Na Instagramie gospodyni programu pokazało się zdjęcie z nagrań odcinku "Listy". Marta Manowska pozuje na tle... uli. Jak pisze jeździ właśnie z listami do rolników.

Czy oznacza to, że jednym z uczestników nowej edycji programu został Zbigniew, 57-letni pszczelarz z Lubelszczyzny? Wszystko na to wskazuje! Zbigniew jest wdowcem. Z wykształcenia - leśnikiem i drogowcem, lecz z zamiłowania rolnikiem i pszczelarzem. Pięć lat temu jego żona zmarła na nowotwór. Dziś Zbigniew jest gotowy na nową miłość. Czy uda mu się znaleźć ją w programie?

Chciałabym znaleźć taką osobę żeby mnie pokochała, żeby rodzina od nowa była. Prawdomówność, szczerość to cenię. Chciałbym, żeby kobieta była zadbana, elegancka, a ja przy niej czuł bym się młodszy. Wierze, że można się zakochać w każdym wieku. Panie piszcie do mnie, nic nie stracicie , a tylko zyskacie - Zbigniew zachęcał kandydatki, do pisania do niego listów.

Najwyraźniej jego apel okazał się skuteczny! Myślicie, że ule w tle zdjęcia Marty Manowskiej zwiastują udział Zbigniewa?

 

Zobaczcie filmik z prezentacją Zbigniewa!

 

Zobacz też: Grzesiek z "Rolnik szuka żony" już wie, jak nazwie córkę! Zdradził też, co nakazał Ani...

 

Marta Manowska zdradziła pierwszego uczestnika nowej edycji "Rolnika".

Marta Manowska
Instagram

Zbigniew, który jest pszczelarzem prawdodpobnie pojawi się w trzeciej edycji popularnego programu.

Zbigniew z Rolnik szuka żony 3
Facebook Rolnik szuka żony

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17