Ania Bardowska w białym T-shircie i Grzesiek Bardowski w błękitnej koszuli z Rolnik szuka żony

Grzesiek z "Rolnik szuka żony" już wie, jak nazwie córkę! Zdradził też, co nakazał Ani...

Ania Bardowska w białym T-shircie i Grzesiek Bardowski w błękitnej koszuli z Rolnik szuka żony

Grzesiek i Ania Bardowscy z show "Rolnik szuka żony", którzy dwa tygodnie temu wzięli ślub, przebywają obecnie w Warszawie. Para udziela wywiadów na temat swojego ślubu i opowiada o swoich planach na przyszłość. Rolnik nie zapomina jednak o swoich fanach na Facebooku, którzy codziennie czekają na nowe wieści na temat jego i Ani. Tym razem Grzesiek zdradził, że już wie, jak nazwie córkę!

Drodzy rodacy. Bycie tyranem - zobowiązuje ! Dlatego nakazałem Ani przyjęcie mojego nazwiska. A w przyszłości swoja córkę nazwę Tradycja. A tak poważnie, najzwyczajniej w świecie dogadaliśmy się w tej sprawie bez żadnego problemu. Z resztą jak ze wszystkim. Nasz każdy problem obgadujemy, wymieniamy zdania. Za nic w świecie nie chciał bym żeby moja żonka była nieszczęśliwa. Póki co nasze dni są pełne uśmiechu, miłości i zrozumienia. Udanej majówki!, napisał Grzesiek Bardowski z Rolnik szuka żony.

Grzesiek i Ania znają się niecały rok, ale rolnik nie ukrywa, że gdy tylko zobaczył Anię, postanowił zdobyć jej serce! Ich miłość kwitła na oczach milionów Polaków, którzy oglądali show "Rolnik szuka żony". Grzesiek szybko podziękował pozostałym kandydatkom i skupił się na zdobywaniu względów Ani. I odniósł sukces, bo Ania już po kilku miesiącach znajomości przyjęła jego oświadczyny, a dwa tygodnie temu została jego żoną. No i zgodziła się przyjąć jego nazwisko :-). Gratulujemy!

 

ZOBACZ: Wpadka na ślubie Ani i Grzegorza z "Rolnik szuka żony"! Grzesiek miał mały problem, ale Ania go uratowała!

 

Ania i Robert z Rolnik szuka żony wzięli ślub 16 kwietnia.

Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony

Para kilka dni temu przyjechała do Warszawy, żeby opowiedzieć w mediach o swoim ślubie.

Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony
TVP 2

Ślub Ani i Grzegorza z Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony ślub Ani i Grzegorza
Facebook

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13