Joanna Krupa na swoim Instagramie pokazała serię fotek ze wspólnego spędzania czasu z córką, Ashą! Panie świetnie bawiły się na jednej z plaż w Miami, korzystając ze słonecznej pogody. Czy towarzyszył im mąż gwiazdy "Top Model", Douglas Nunes? Jeszcze kilka tygodni temu w mediach pojawiły się plotki, że para ma kryzys. Zobaczcie sami!

Reklama

Joanna Krupa z córką i mężem na plaży

Joanna Krupa po intensywnym czasie związanym z nagrywaniem kolejnej edycji "Top Model", wreszcie znalazła czas na odpoczynek i relaks z rodziną. Gwiazda na swoim Instagramie pokazała kilka zdjęć z plaży, na której świetnie bawiła się w towarzystwie 3-letniej córki Ashy, ale również męża, Douglasa! Ich wspólne zdjęcia z pewnością uspokoją fanów modelki, którzy martwili się o ich relację. Jakiś czas temu Krupa otwarcie mówiła, że nie dogaduje się z mężem w wielu kluczowych kwestiach, opowiedziała również o terapii dla par, na którą uczęszczają:

Związek to na pewno praca. Nic nie przychodzi łatwo. Czasem, jak ktoś się rozwodzi, to ludzie nie chcą już nad tym pracować, a trzeba pracować. Wiadomo, że jak ktoś się poddaje, to nie wyjdzie. Ale jeżeli ludzie mają miłość i coś, co ich łączy, to powinni próbować - mówiła Joanna Krupa.

Na nowych zdjęciach widać, że Joanna Krupa i Douglas są ze sobą bardzo szczęśliwi!

Instagram/@joannakrupa

Fani zachwycają się zarówno figurą Joanny, ale również jej córką, Ashą:

Omg wyglądasz jak 20-sto latka, a malutka rośnie nam na gwiazdę

Jest Pani dowodem na to , że Polki są najpiękniejsze na świecie

Mega pozytywne zdjęcia ☀️

Szczerze zazdroszczę ???? - dodała Agata Rubik.

Instagram/@joannakrupa

Rzeczywiście, mała Asha, która ma za sobą debiut na ściance, jest po prostu przeurocza, prawda?

Zobacz także
Instagram/@joannakrupa

Przed Joanną Krupą wielki finał 11. edycji "Top Model" - odbędzie się już 7 grudnia, na żywo w TVN, modelka więc znów przyleci do Polski. Będziecie oglądać?

Zobacz także: "Top Model 11": Joanna Krupa przywróciła uczestniczkę do programu. To pierwszy raz w historii

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama