Choć na co dzień Joanna Krupa mieszka w słonecznej Kalifornii, gwiazda TVN często odwiedza rodzimą Polskę, gdzie bierze udział w kolejnych zawodowych projektach. Ostatnio paparazzi przyłapali modelkę na spotkaniu z Ewą Chodakowską, a w sieci pojawiła się masa domysłów na temat ich wspólnego, tajnego projektu. Teraz wszystko stało się jasne! Panie już niebawem wspólnie poprowadzą nowe show TVN!

Reklama

Joanna Krupa i Ewa Chodakowska w nowym show TVN

Joanna Krupa od lat uchodzi za jedną z największych gwiazd grupy TVN. Przebojowa blond piękność szybko stała się wzorem dla tysięcy fanów, którzy marząc o powtórzeniu jej sukcesu, tłumnie biorą udział w castingach do kolejnych edycji "Top Model". Jak się okazuje, światowej sławy modelka już niebawem pojawi się w zupełnie innej odsłonie, promując nowe show stacji.

Jak poinformowała stacja TVN, Joanna Krupa we współpracy z uwielbianą przez Polki trenerką - Ewą Chodakowską - poprowadzi program dedykowany małżeństwom z długim stażem, do których życia wdarła się rutyna.

Zobacz także: Joanna Krupa przeżyła chwile grozy. Chodzi o Ashę: "Myślałam, że dostanę ataku serca"

W środę, 22 lutego, wystartowały oficjalne poszukiwania uczestników do projektu.

Zobacz także

- Od waszego bajkowego ślubu minęło już kilka lat? Patrząc na ślubne zdjęcia zastanawiacie się, co się stało z tą piękną kobietą i przystojnym mężczyzną? Przypominacie sobie, jacy byliście wtedy szczęśliwi i chcielibyście znowu to poczuć? To znaczy, że ten projekt jest właśnie dla Was - informuje TVN Warner Bros. Discovery.

Na czym dokładnie będzie polegać program?

Instagram @chodakowskaewa

Zobacz także: Joanna Krupa miała bardzo poważne problemy zdrowotne! "Nigdy nie pokazałam, że coś jest nie tak"

Jak wyznała Ewa Chodakowska show kierowane jest do par, które zamierzają na nowo rozpalić ogień w swojej relacji

- TEGO JESZCZE NIE BYŁO ???????????? Czas zdradzić pierwsze szczegóły projektu nad którym pracujemy od kilku miesięcy razem z TVN i Joanną Krupą ♥️ PORA POŁĄCZYĆ SIŁY! Przedstawiamy Ci projekt DEDYKOWANY PAROM MAŁŻEŃSKIM, z długoletnim stażem.. Tak! W tym projekcie BOHATEREM BĘDZIESZ TY I TWÓJ MĄŻ ???? - informuje na Instagramie. - Jestem podekscytowana i pełna wiary, że dzięki niemu wiele par nie tylko zmieni swoje życie, ale przede wszystkim znów zostanie porwana, przez piękne emocje, które doprowadziły ich do ślubu!????Bądź częścią pięknej, miłosnej historii i zgłoś się na casting - dodaje.

Jak dotąd nie wiadomo jednak jaką formę ma mieć nowe show z udziałem Joanny Krupy i Ewy Chodakowskiej. Będziecie oglądać?

Po tym, jak paparazzi uchwycili Joannę Krupę na spotkaniu z Ewą Chodakowską, w sieci aż wrzało od domysłów na temat tego, czy prowadząca "Top Model" szykuje sekretny projekt z udziałem trenerki. Teraz już wszystko wiadomo. Panie, które od lat motywują tysiące fanów do zawalczenia o siebie i swoje marzenia pomogą małżeństwom w odbudowaniu ich relacji.

Podczas gdy część fanów zachwyciła się nowym projektem Joanny Krupy, inni zaczęli zadawać sobie pytanie, co dalej z jej udziałem w "Top Model"? Jak dotąd stacja TVN nie potwierdziła oficjalnie, że wyprodukuje następny sezon programu, jednak w kuluarach aż huczy od doniesień, że najnowsza edycja "Top Model" najprawdopodobniej trafi do jesiennej ramówki stacji. Cóż, pozostaje nam więc czekać na oficjalne stanowisko produkcji.

Reklama

Zobacz także: Joanna Krupa rozstała się z partnerem? "Tyle powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka”

Reklama
Reklama
Reklama