Poważna Michalina z Top Model 11 w długich włosach
Instagram @michalinawojciechowska
TV-Show

"Top Model 11": Michalina odpowiada na krytykę: "Jestem kreowana na czarny charakter"

Krytykowana Michalina z "Top Model" zabrała głos po odcinku: "Nigdy nie powiedziałam, że moje koleżanki z programu nie są szczupłe"

W poprzednim odcinku "Top model 11" Michalina Wojciechowska mocno nagrabiła sobie u widzów swoim bulwersującym zachowaniem. Jednocześnie początkująca modelka odpadła z programu i ku zaskoczeniu wszystkich, dzięki decyzji Joanny Krupy, z powrotem się w nim pojawiła. Internauci bardzo ostro zareagowali na to, co wydarzyło się w programie i nie kryli swojego rozczarowania. Teraz Michalina przerwała milczenie i odpowiedziała widzom "Top Model" na ich krytykę.

"Top Model 11": Joanna Krupa zdradza szczegóły nowej edycji. "W naszym programie nie wystarczy być pięknym"

"Top Model 11": Michalina Wojciechowska tłumaczy się ze swojego zachowania przed Fashion Weekiem

W swoim najnowszym InstaStory Michalina Wojciechowska tłumaczy, że program nie jest efektem pochopnych, impulsywnych decyzji i działań jurorów czy uczestników, a to, co widzimy w "Top Model", jest przemyślane, zaplanowane i przechodzi przez "wiele rąk i głów". Wojciechowska podkreśla, że wie, że jest kreowana na czarny charakter, ale dodaje, że w rzeczywistości sprawy wyglądają całkiem inaczej.

- Mam wrażenie, że sporo osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak takie odcinki powstają i że istnieje coś takiego, jak montaż. Zanim odcinek zostanie wyemitowany, przechodzi długą drogę przez wiele rąk i głów. Nie da się ukryć, że od kilku odcinków jestem kreowana na czarny charakter - napisała w story Wojciechowska.

Michalina Wojciechowska
Instagram/@michalinawojciechowska

Zobacz także: "Top Model 11": Joanna Krupa przywróciła uczestniczkę do programu. To pierwszy raz w historii 

Michalina Wojciechowska z "Top Model" była rozżalona i zła, kiedy okazało się, że jako jedyna nie dostała żadnego pokazu po pierwszym dniu castingów do South African Fashion Week. Widzowie byli oburzeni, gdy pełna pretensji zaczęła wypowiadać się o Klaudii, wypominając jej wagę. Na jedną z uwag na temat wymiarów zareagowała także Ada, przypominając koleżance, że wcale nie maja od niej większych rozmiarów a jednak udało im się otrzymać angaże podczas pokazów projektantów.  Michalina z "Top Model" odniosła się więc do zarzutów o krytykowanie innych uczestników.

Nigdy nie powiedziałam, że moje koleżanki z programu nie są szczupłe. to, że mamy inne wymiary, to fakt, i było to wielokrotnie podkreślane w odcinku przez projektantów, jurorów i innych uczestników - stwierdziła.

Dalej Michalina postanowiła wyjaśnić widzom, że w rzeczywistości nic nie jest czarno-białe, a pewne fakty, związane z realizacją programu, wywołały w niej poczucie niesprawiedliwości. Chodzi m.in. o to, na jakie rynki trafili poszczególni uczestnicy, a także o kwestie związane z wyglądem modelek i modeli.

- To, że rynki są różne, a my nie mieliśmy wpływu na to, na jakim rynku się znajdziemy, również jest faktem.  dodatkowo moje poczucie niesprawiedliwości wynikało z tego, że skoro pilnujemy wymiarów, to pilnujemy wszystkich wymiarów, a jeżeli jesteśmy otwarci na różne typy sylwetek, to bądźmy też otwarci na niższe dziewczyny. Mam 172 cm wzrostu, 89 cm w biodrach, 62 cm w talii i wiem, że zrobiłam zajebistą robotę - podsumowuje z przekonaniem.

Przypomnijmy, że źródłem całego zamieszania w ostatnim odcinku "Top Model 11" było nie tylko zachowanie Michaliny Wojciechowskiej względem koleżanek ale również fakt, że powinna odpaść, a Joanna Krupa przywróciła uczestniczkę do "Top Model". Tym samym jurorka złamała regulamin, co oburzyło fanów. 

Michalina z Top Model o krytyce
Instagram @michalinawojciechowska

TOP MODEL 11 -Michalina Wojciechowska - po metamorfozie
fot. TVN / B. Krupa

Top model fani oburzeni decyzją Joanny Krupy
ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ MAT. PRAS.
TV-Show
"Top Model 11": Fani oburzeni decyzją Joanny Krupy! "Zupełnie niesprawiedliwe"
Joanna  Krupa przywróciła do "Top Model" Michalinę, nie kryjąc, że ma słabość do tej uczestniczki. Internauci są wściekli! "Totalny cyrk", "żenada", czytamy.

W ostatnim odcinku "Top Model" doszło do ogromnego zamieszania wokół jednej z uczestniczek. Emocje są już bardzo duże, ponieważ w walce o finał liczy się już tylko sześć osób. Castingi w Johannesburgu okazały się bardzo trudne dla Michaliny, która ostatecznie otrzymała najmniej propozycji od projektantów. Dziewczyna już żegnała się z programem, gdy nagle wkroczyła Joanna Krupa. Jej decyzja wywołała ostrą krytykę wśród internautów! "Top Model 11": Joanna Krupa przywróciła Michalinę. Internauci protestują! Po raz pierwszy w historii "Top Model" to Joanna Krupa przywróciła uczestniczkę do programu, nie pozwalając, by z produkcji odpadła Michalina. Jurorka nie ukrywała swojej sympatii do dziewczyny i zdradziła, że długo nie mogłaby zasnąć z myślą, że ta wróci do domu. Zobacz także:   Anna Markowska potwierdza związek z Kubą Wojewódzkim. Zdradziła, jak zostali parą: "Przestraszyłam się" Choć ze strony Joanny Krupy padło wiele ładnych słów, internauci nie są zachwyceni decyzją jurorki. W mediach społecznościowych pojawiły się słowa krytyki. Fani zarzucają, że jurorzy nie powinni aż tak faworyzować uczestników. Ruch gwiazdy został odebrany jako niesprawiedliwy wobec pozostałych. Totalny cyrk! Jak czują się uczestnicy, którzy nie są faworytami żadnego z jury? Którzy muszą podwójnie ciężko pracować, żeby jakkolwiek ją zadowolić? Ponieważ za każde ich potknięcie będą wywalani z programu, tymczasem wystarczy być Michaliną, faworytką Krupy i sprawa załatwiona. Jeżeli Michalina mówi o jakiejkolwiek niesprawiedliwości, to największa nastała się właśnie tutaj — napisała internautka. Niektórzy stwierdzili, że decyzja Joanny Krupy niczego nie zmieni, ponieważ Michalina zdążyła zrazić do siebie widzów i nie otrzyma wielu głosów w finale programu. - Nawet...

Kto w finale Top Model 11
Mat. prasowe
TV-Show
"Top Model 11": Znamy finałowy skład. Jedna z osób to duże zaskoczenie
Borys, Natalia, Adrianna, Michalina, Maciej i Klaudia walczyli o finał "Top Model". Już wiadomo, kto zawalczy o zwycięstwo w 11. edycji.

Już za tydzień dowiemy się kto wygrał 11. edycję "Top Model". O wejście do finału walczyli: Borys Barchan, Adriana Hyzopska, Klaudia Nieścior, Maciej Skiba, Michalina Wojciechowska i Natalia Woś. Po emocjonującym Fashion Weeku w Afryce wyłonionych zostało trzech finalistów. Kto trafił do finału "Top Model 11"?  "Top Model 11": Kto w finale?  Modele i modelki ostatnie dni przed finałem spędzili na South African Fashion Week. Prawie każdemu z finalistów udało się zdobyć od trzech do czterech pokazów u projektantów prezentujących swoje kolekcje podczas modowego wydarzenia. Jedynie Michalinie udało się zdobyć tylko jeden pokaz. Uczestniczka była załamana, że przez swój wzrost była dyskwalifikowana z pokazów, chociaż posiada wszystkie inne predyspozycje do bycia modelką. Jurorzy nie mieli wątpliwości, że to właśnie ona powinna pożegnać się z programem i tak by się stało, gdyby Joanna Krupa nie zmieniła zdania. To był pierwszy raz w historii "Top Model 11", kiedy Joanna Krupa zdecydowała się przywrócić uczestniczkę do show.  Półfinaliści mieli ostatnią szansę by dać z siebie wszystko i zasłużyć na miejsce w finale. Znana jest już finałowa trójka. Kto zawalczy o zwycięstwo w "Top Model 11"?  Zobacz także:  "Top Model 11": Michalina odpowiada na krytykę: "Jestem kreowana na czarny charakter" Natalia Woś w finale "Top Model 11" Natalia Woś została jedną z finalistek 11. edycji "Top Model". 17-letnia modelka niemalże od pierwszego odcinka była faworytką nie tylko widzów ale również jurorów. Natalia doskonale odnajdywała się nie tylko na wybiegu ale również na sesjach zdjęciowych. W drodze do finału, zdobyła sporo nagród, świetnie wywiązując się z przygotowanych dla uczestników konkurencji. Nawet...

Natalia Woś, Klaudia Nieścior i Michalina Wojciechowska w finale Top Model 11
Mat. prasowe
TV-Show
"Top Model 11" finał. Kto wygra program? Widzowie mają faworytkę. Będzie zawód?
Klaudia Nieścior, Michalina Wojciechowska i Natalia Woś - to one zawalczą w finale "Top Model 11". Która ma największe poparcie?

Dziś wieczorem okaże się, która z uczestniczek sięgnie po tytuł "Top Model" i wygra 11. edycję show. Klaudia Nieścior, Michalina Wojciechowska i Natalia Woś zmierzą się w ostatnim starciu na wybiegu już dziś o godz. 21:30 na antenie TVN. Widzowie mają już swoje faworytki. Jak wygląda typowanie w sieci? Czy przewidywania fanów się spełnią? Poznajcie szczegóły.  "Top Model 11": Kto wygra w finale? Michalina, Natalia czy Klaudia?  "Top Modell 11" dobiega końca. Podczas aktualnej edycji nie brakowało zwrotów akcji. Widzowie byli świadkami niejednej kłótni a także rodzącego się romansu pomiędzy Michaliną a Maćkiem. Jednak po wyjściu z domu modelek a przed wyjazdem na South Africa Fashion Week uczestnicy zweryfikowali swoje uczucia i oficjalnie ogłosili, że ich relacja to już przeszłość. Michalina Wojciechowska wywoływała spore kontrowersje w trakcie udziału show, a gdy okazało się, że to już koniec jej przygody, Joanna Krupa złamała regulamin i przywróciła uczestniczkę do "Top Model" . Jurorka nie ukrywała, że Michalina jest jej faworytką do finału, jednak czy podobnie myślą widzowie? Zdania są podzielone:  - Michalina fav 🫶 ale nie ważne kto wygra, każda zasłużyła - Oby Michalina 😍 - Jak wygra Michalina to już za rok tego nie oglądam xD         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Zobacz także:  "Top Model 11": Michalina odpowiada na krytykę: "Jestem kreowana na czarny charakter" Zdecydowana większość widzów "Top Model" uważa, że...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik