Facebook

JEST JUŻ ZWIASTUN 3.edycji programu "Rolnik szuka żony". Zgadniecie, czym się zajmują rolnicy?

Facebook

Rusza 3. edycja programu "Rolnik szuka żony"! Juz za pięć dni w TVP1 o 21.45 zostanie wyemitowany pierwszy odcinek programu. My już teraz mamy dla Was zwiastun programu! 

Już za kilka dni pozna ie 8 niezwykłych panów i dwie niezwykłe panie...

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP na 22 marca 2016

W zwiastunie ujawniono, czym mniej więcej zajmują się nowi kandydaci do programu. Drwal, pszczelarz, hodowczyni trzody chlewnej. Ośmiu rolników i dwie rolniczki zaprezentują się przed kamerą i poproszą, by chętni kandydaci do ich serca wysyłali listy. Pięć osób, które dostanie najwięcej listów, pojawi się finalnie w programie "Rolnik szuka żony 3", który będzie kręcony przez całe lato. 

Emisja pierwszego odcinka Rolnik szuka żony w niedzielę 27 marca o 21.35 na TVP1. Gospodynią niezmiennie jest Marta Manowska, która zapowiedziała, że kandydaci w trzeciej edycji są jeszcze ciekawsi niż ci z poprzednich, dlatego chyba nikt nie ma wątpliwości, że trzeba to obejrzeć! Jak Wam się podoba zwiastun nowej serii?

 

Zobacz także: Kolejne rozstanie uczestników "Rolnik szuka żony"! Rafał tłumaczy się na Facebooku

 

Marta Manowska już pokazała kilka zdjęć z nowej serii programu. Na przykład była w gospodarstwie, na którym jest lama...

Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 3 z lamą
Instagram

 

Marta Manowska dotychczas pokazywały zdjęcia z planu programu, ale na żadnym nie widzieliśmy jeszcze uczestników. Poznamy ich dopiero w niedzielę.  

Marta Manowska w czerownej blizce na planie rolnik szuka żony 3
Instagram

Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47