Marta Manowska pokazała zdjęcie z Łukaszem z Rolnik szuka żony Marta Mnowska, Łukasz z Rolnik szuka żony Marta Mnowska, Paweł z Rolnik szuka żony Marta Mnowska, Zbyszek z Rolnik szuka żony Marta Mnowska, Szymon z Rolnik szuka żony
Marta Manowska pokazała zdjęcie z Łukaszem z Rolnik szuka żony
Facebook/ Instagram
Marta Manowska o swoim życiu osobistym!
1/5
Marta Manowska pokazała zdjęcie z Łukaszem z Rolnik szuka żony
Facebook/ Instagram

Marta Manowska od trzech sezonów "Rolnik szuka żony" jest zawsze pytana o jedno: czy sama kogoś ma? Najsłynniejsza swatka w Polsce na imprezach pozuje do zdjęć sama, nigdy nie wspomina o swoim życiu osobistym, choć sama rolników wypytuje właśnie o uczucia i związki. Jak odpowiedziała magazynowi "Party" gospodyni "Rolnik szuka żony" na pytanie, czy kogoś ma?

Zobacz: Marta Manowska zdradza, co wydarzy się w kolejnej edycji "Rolnik szuka żony"! Zacznie się od... dwóch ślubów! Kogo?

– Nikomu tego nie powiem. 

- Nawet rodzinie? Przecież nie samym swataniem człowiek żyje? - zadało pytanie "Party".

Moja dalsza rodzina żartuje, że jak tak jeżdżę ciągle po wsiach, to w końcu sama skończę u boku jakiegoś rolnika. 

Zobacz: Manowska komentuje plotki o romansie z Łukaszem z "Rolnik szuka żony"! "To prawda, ja kocham..."

Manowska mówi w wywiadach, że była w kilku związkach, ale się nie udało. Marzy o ślubie kościelnym, a jedną z ważniejszych wartości jest dla niej miłość. Ostatnio media rozpisywały się o tym, że Martę i rolnika z trzeciej edycji show Łukasza Siebersa połączyła nie tylko praca, ale też coś między nimi zaiskrzyło. Manowska ani tego nie zdementowała, ani nie potwierdzała tych informacji. Co powiedziała "Party" na ten temat?

Kiedy zobaczyłam tego newsa, potraktowałam go w kategorii żartu. Ktoś coś po prostu palnął. Ale nie jest to nic obraźliwego, nic co szkaluje mnie, moją rodzinę. Mogę się tylko uśmiechnąć, bo przecież nie będę pisać sprostowań - skomentowała jak zwykle tajemnicza Marta Manowska.

Zobacz: Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Byłam nieszczęśliwie zakochana"

Ostatnio Manowska jeździ po Polsce i odwiedza rolników z poprzedniej edycji show. Wrzuca z nimi zdjęcia do sieci, czym wzbudza wielką ciekawość u fanów show! Najwięcej emocji wzbudziło jej zdjęcie z... Łukaszem. O co może chodzić? :) Zobacz w naszej galerii, kogo Marta Manowska już odwiedziła.

Zobacz także: Ci rolnicy z "Rolnik szuka żony" są nadal singlami! Sprawdź w GALERII, którzy z nich są do wzięcia!

2/5
Marta Mnowska, Łukasz z Rolnik szuka żony
3/5
Marta Mnowska, Paweł z Rolnik szuka żony
4/5
Marta Mnowska, Zbyszek z Rolnik szuka żony
5/5
Marta Mnowska, Szymon z Rolnik szuka żony