Party Stories
Sara Girgis
Instagram
TV-Show

Kim jest Sara Girgis, piękna uczestniczka The Voice of Poland? Uwaga, to ostra nastolatka!

Ma 18 lat, wygląda jak Mila Kunis i zachwyciła głosem samą Edytę Górniak, która po jej pierwszym występie chciała iść na emeryturę. Kto to taki? Sara Girgis, uczestniczka "The Voice of Poland" intryguje fanów show i wszystkich jurorów.

W ostatnim odcinku jednak poległa na piosence dawnej gwiazdy tego programu - Sarsy. A za to, że Sara nie pomogła swojej konkurentce, gdy ta zapomniała tekstu, Edyta Górniak zadecydowała, że dalej przejdzie Ania, a nie ona. Jednak Marysia Sadowska oraz Tomson i Baron z Afromental wykorzystali przycisk "kradzież", który daje im możliwość zabrania uczestnika do swojej drużyny. I tak Sara trafiła do drużyny Afromental.

TYLKO U NAS! Występ Sary Girgis z dzisiejszego odcinka The Voice of Poland. Przejdzie dalej?

Kim jest Sara Girgis?

Jak 18-letnia mielczanka trafiła do The Voice of Poland? Chodzi do szkoły muzycznej, ale do wzięcia udziału w programie zachęcili ją jej chłopak i jego ojciec.

 Od dawna moja rodzina i znajomi namawiali mnie do wzięcia udziału w jakimś programie muzycznym, ale ostateczną decyzję podjęłam wraz z moim chłopakiem i jego tatą, oglądając piątą edycję The Voice of Poland. Usłyszałam wtedy: “Sara, poszłabyś do następnej edycji, wierzę że zaszłabyś daleko” - powiedziała dla RMI24.pl

Jaki jest cel Sary Girgis po programie? Nie wygrana, a własna płyta.

Najważniejsze jest to, żeby ktoś zauważył mnie w telewizji i chciał podjąć ze mną jakąś współpracę. Program traktuję jako “trampolinę”, chcę wykorzystać to do realizacji swoich marzeń. Same przesłuchania wiele dla mnie znaczą. Mówiąc w skrócie: Nie zwycięstwo, ale własna płyta i jak najwięcej śpiewania!

Młoda wokalistka jest bardzo krytyczna wobec siebie. I nie może słuchać swoich wykonań.

Nie lubię słuchać swoich nagrań z występów. Zawsze gdy mój chłopak puszcza moje nagrania przy rodzinie lub znajomych, mam ochotę wyjść i wyrywam mu telefon, żeby to wyłączył. Jestem bardzo krytyczna wobec siebie, zawsze słyszę jakieś błędy i jestem zła na siebie.

Sara Girgis poza programem The Voice of Poland

A jak wygląda chłopak Sary? Dziewczyna pokazuje siebie i swoją miłość, Maćka Fiałkowskiego, na swoim Instagramie. I wygląda na to, że są bardzo dobraną parą już od dwóch lat. Na Instagramie można zobaczyć jak wyglądała Sara w dzieciństwie oraz że jest prawdziwą patriotką i... ostrą dziewczyną, która potrafi nawet posługiwać się bronią.

Zobacz Sarę Girgis prywatnie:

 

 

#me #selfie #instagirl #tired #taki #ciezki #dzien #go #evening #walk #goodnight

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Girgis (@sara.girgis)

 

 

 

 

#cudowne #polskie #morze #my

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Girgis (@sara.girgis)

 

 

 

#patriotgirl #naturalgirl #warsaw #grh #uroczystosc #niezlomni #chwala #bohaterom @gabriella.labak

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Girgis (@sara.girgis)

 

Mała Sara:
 

 

Takie zdjatko znalazlam przed chwila.. :) W dziecinstwie wszystko bylo takie beztroskie.. #small #me #memories #malasara

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Girgis (@sara.girgis)

 

 

 

 

I love this guy! @maciekfij #myhapiness #saramaciek

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Girgis (@sara.girgis)

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gwiazdy na konferencji The Voice of Poland
Newsy
Edyta Górniak, Maria Sadowska, Halina Mlynkova na konferencji „The Voice of Poland” ZDJĘCIA

Działo się!

Gwiazdy z The Voice of Poland
Newsy
Które gwiazdy zaczynały karierę w "The Voice of Poland"?

Pamiętacie Sarsę w tym show?

Sara Girgis z chłopakiem robią dziubki
Instagram
TV-Show
Sara Girgis, gwiazda The Voice of Poland zakochana! Wiemy kim jest jej ukochany...

Sara Girgis już dziś (31 października) wystąpi w nokautach w The Voice of Poland . Sara to zaledwie osiemnastolatka, ale już ma bardzo sprecyzowane plany na przyszłość.  Girgis, oprócz podbijania rynku muzycznego,  po The Voice of Poland chce szybko założyć rodzinę.  A my wiemy, z kim. Sara Girgis jest szczęśliwie zakochana w muzyku ze swojego zespołu  Maćku  Fijałkowskim.  Jaka jest historia ich miłości? Maciek jest starszy ode mnie 7 lat. I znamy się mam wrażenie od zawsze. Chodziliśmy do tej samej szkoły muzycznej. Wtedy znaliśmy się głównie z widzenia, on nie zwracał na mnie uwagi. Ale po jakimś czasie tak się zdarzyło, że Maciek ze swoim zespołem szukali wokalistki. Zgodziłam się z nimi spotkać i tak się zaczęło, wspólne próby nas do siebie zbliżyły - mówi nam Sara Girgis.  Chłopak Sary jest trębaczem i dyrygentem, a para ma plany, żeby wspólnie nagrywać.   Już razem występujemy, robimy razem muzykę. Marzą nam się nowoczesne brzmienia, nagranie piosenki, teledysku, ale póki co jestem w The Voice of Poland, potem zobaczymy co dalej - mówi nam  Sara. Sara zdradziła nam jednak, że po maturze kariera muzyczna będzie dla niej ważna, ale założenie rodziny to dla niej sprawa najważniejsza w życiu. A chłopak Sary - Maciek to wielki szczęściarz.  Zobacz:  Faworytka "The Voice of Poland" zawiodła jurorów: "Chciałaś się popisać". Edyta Górniak załamana! WIDEO   Sara i Maciek razem grają i śpiewają:     #music #popmusic #sam #smith #song #voice #polishgirl #polishman @sara.girgis Film zamieszczony przez użytkownika Maciej Fijałkowski (@maciekfij) 1 Lip, 2015 o 2:10 PDT   Zakochani Sara Girgis z chłopakiem Maćkiem:     #bestfriends Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Girgis (@sara.girgis) 23 Paź, 2015...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner