Halina Mlynkova na konferencji The Voice of Poland
ONS

Halina Mlynkowa straci pracę? Mamy oświadczenie producenta The Voice of Poland!

Halina Mlynkova na konferencji The Voice of Poland
ONS

Czy Halina Mlynkowa musi obawiać się o pracę w The Voice of Poland? Tak można było przeczytać w "Super Expressie". Podobno producent show nie jest zadowolony ze współpracy z wokalistką jako prowadzącą. Co więcej, nie przewiduje z nią przedłużenia kontaktu w tej roli w przyszłych edycjach.

Zapytaliśmy Rochstar, firmę produkującą "The Voice of Poland" czy to prawda, że chcieliby zastąpić Halinę Tomkiem Kammelem i Maćkiem Musiałem.  Jaką odpowiedź dostaliśmy?

W związku z informacjami zamieszczonymi na portalu Se.pl oraz w gazecie Super Express w dniu 29 września br. w artykule „DRAMAT Halinki Młynkovej. Gwiazda straci głos” Firma Rochstar pragnie zdementować nieprawdziwe treści opublikowane w prasie i Internecie. Wyjaśniamy, co następuje: 
Stwierdzenie, że - produkcja nie jest zadowolona z Haliny. Program często jest przemontowywany, a Halinę zastępuje się Maćkiem i Tomkiem - nie jest prawdą.
Sugerowane przez media tego typu informacje nie są adekwatne do poziomu zaangażowania oraz profesjonalizmu Haliny Młynkovej w programie „The Voice of Poland”. (...)Producent Wykonawczy Rochstar niezwykle ceni sobie współpracę z Haliną Młynkovą, podobnie jak TVP2, które to regularnie angażuje artystkę do udziału w największych muzycznych przedsięwzięciach antenowych, począwszy od Sylwestra z Dwójką 2014, poprzez letnie koncerty Lato ZET i Dwójki, aż do obecnej edycji programu The Voice of Poland - czytamy oświadczeniu.
Halina Młynkova w roli nowej prowadzącej 6 edycji programu „The Voice od Poland”  doskonale wspiera uczestników oraz potrafi ich zmotywować, a także pomóc w opanowaniu towarzyszącej im tremy przed występem – jej wieloletnie doświadczenie sceniczne jest ogromne i bardzo doceniamy fakt, że potrafi dzielić się nim z uczestnikami - wyjaśnia Magdalena Sibiga, producent „The Voice of Poland”.

Zobacz także: W The Voice of Poland znów popłynęły łzy! Górniak i Sadowska wzruszone występem Piotra WIDEO

Wygląda na to, że Halina jest przez twórców programu bardzo lubiana i raczej nikt nie myśli, żeby ją zwolnić i kimś zastąpić. 

A Wam jak podoba się Halina w "The Voice of Poland"?

 

Zobacz: Czy Halina Mlynkova powiększy sobie piersi? I pokaże się w „Playboyu”?

 

Halina Mlynkova

Tomasz Kammel i Halina Mlynkova

Halina Mlynkova w oficjalnej sesji dla The Voice of Poland

Więcej na temat Halina Mlynkova
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51