Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Halina Mlynkova na konferencji The Voice of Poland
ONS
TV-Show

Halina Mlynkowa straci pracę? Mamy oświadczenie producenta The Voice of Poland!

Halina Mlynkowa straci pracę? Mamy oświadczenie producenta The Voice of Poland!

Czy Halina Mlynkowa musi obawiać się o pracę w The Voice of Poland? Tak można było przeczytać w "Super Expressie". Podobno producent show nie jest zadowolony ze współpracy z wokalistką jako prowadzącą. Co więcej, nie przewiduje z nią przedłużenia kontaktu w tej roli w przyszłych edycjach.

Zapytaliśmy Rochstar, firmę produkującą "The Voice of Poland" czy to prawda, że chcieliby zastąpić Halinę Tomkiem Kammelem i Maćkiem Musiałem.  Jaką odpowiedź dostaliśmy?

W związku z informacjami zamieszczonymi na portalu Se.pl oraz w gazecie Super Express w dniu 29 września br. w artykule „DRAMAT Halinki Młynkovej. Gwiazda straci głos” Firma Rochstar pragnie zdementować nieprawdziwe treści opublikowane w prasie i Internecie. Wyjaśniamy, co następuje: 
Stwierdzenie, że - produkcja nie jest zadowolona z Haliny. Program często jest przemontowywany, a Halinę zastępuje się Maćkiem i Tomkiem - nie jest prawdą.
Sugerowane przez media tego typu informacje nie są adekwatne do poziomu zaangażowania oraz profesjonalizmu Haliny Młynkovej w programie „The Voice of Poland”. (...)Producent Wykonawczy Rochstar niezwykle ceni sobie współpracę z Haliną Młynkovą, podobnie jak TVP2, które to regularnie angażuje artystkę do udziału w największych muzycznych przedsięwzięciach antenowych, począwszy od Sylwestra z Dwójką 2014, poprzez letnie koncerty Lato ZET i Dwójki, aż do obecnej edycji programu The Voice of Poland - czytamy oświadczeniu.
Halina Młynkova w roli nowej prowadzącej 6 edycji programu „The Voice od Poland”  doskonale wspiera uczestników oraz potrafi ich zmotywować, a także pomóc w opanowaniu towarzyszącej im tremy przed występem – jej wieloletnie doświadczenie sceniczne jest ogromne i bardzo doceniamy fakt, że potrafi dzielić się nim z uczestnikami - wyjaśnia Magdalena Sibiga, producent „The Voice of Poland”.

Zobacz także: W The Voice of Poland znów popłynęły łzy! Górniak i Sadowska wzruszone występem Piotra WIDEO

Wygląda na to, że Halina jest przez twórców programu bardzo lubiana i raczej nikt nie myśli, żeby ją zwolnić i kimś zastąpić. 

A Wam jak podoba się Halina w "The Voice of Poland"?

 

Zobacz: Czy Halina Mlynkova powiększy sobie piersi? I pokaże się w „Playboyu”?

 

Halina Mlynkova

Tomasz Kammel i Halina Mlynkova

Halina Mlynkova w oficjalnej sesji dla The Voice of Poland

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jan Bogacz / TVP
TV-Show
The Voice of Poland! Po raz pierwszy uczestnicy śpiewają przed publicznością live! Komu kibicujesz?
The Voice of Poland! Po raz pierwszy uczestnicy śpiewają przed publicznością live! Komu kibicujesz?
Halina Mlynkova w cekinowej sukni
ONS
TV-Show
Nowa prowadząca "The Voice of Poland". Halinkę Mlynkovą zastąpi... Zgadniecie?
Na pewno ją znacie! ;)

Halina Mlynkova nie poprowadzi nowej edycji "The Voice of Poland" - podaje "Fakt". Według publikacji tabloidu, piosenkarka nie sprawdziła się w roli prowadzącej i nie zobaczymy jej jesienią na antenie TVP2. Sam program na pewno pojawi się w telewizji publicznej, lecz z nową prowadzącą. Dla Haliny Mlynkovej to duża strata. Gwiazda czuła się spełniona w roli gospodyni muzycznego show, a ich gaże za taką posadę są satysfakcjonujące... Kto zajmie jej miejsce? Magdalena Mielcarz zastąpi Halinę Mlynkovą w "The Voice of Poland" Nową prowadzącą program ma zostać Magdalena Mielcarz. "Fakt" donosi, że nowe władze Telewizji Polskiej przeanalizowały wcześniejsze edycji programu i uznały, że piękna aktorka i modelka powinna wrócić do prowadzenia show. Według szefostwa TVP, Mielcarz lepiej sprawdzała się w roli konferansjerski. Przypomnijmy, że to właśnie Halina Mlynkova zajęła miejsce Magdy Mielcarz na stanowisku gospodyni programu. Najwyraźniej jednak uznano, że wcześniejsza prowadząca sprawdzała się lepiej. Mielcarz zrezygnowała z prowadzenia 6. edycji show z powodów osobistych. Teraz sytuacja się zmieniła i, mieszkająca na co dzień w USA gwiazda, może częściej pojawiać się w Polsce. Ponadto, Mielcarz ma również na swoim koncie dokonania w branży muzycznej. Od jakiegoś czasu gwiazda próbuje swoich sił również jako piosenkarka. Czy fani programu "The Voice of Poland" będą zadowoleni z takiej zmiany? Przekonamy się już jesienią!   Zobacz też: Paweł Kukiz jurorem w "The Voice of Poland"?   Halina Mlynkova nie poprowadzi jesiennej edycji "The Voice of Poland". Nową prowadzącą zostanie Magdalena Mielcarz.

Zmiany w The Voice of Poland
ONS
TV-Show
Z OSTATNIEJ CHWILI: Szok! Szósta edycja "The Voice of Poland" odwołana! Jest decyzja TVP
To szok dla wszystkich fanów

Od kilku tygodni spekuluje się, o tym, kto będzie zasiadał w jury nowej edycji The Voice of Poland . Po rezygnacji Justyny Steczkowskiej , Edyty Górniak i Marka Piekarczyka , ruszyła giełda nazwisk. Jednym pewniakiem był udział Haliny Mlynkovej jako prowadzącej. Zobacz: Znamy nową prowadzącą The Voice! To ona zastąpi Magdę Mielcarz Przed chwilą na Facebooku programu pojawiła się zaskakujące informacja. S zósta odsłona The Voice of Poland zostało w tym sezonie odwołana i przeniesiona na jesień! Produkcja tłumaczy się chęcią zadbania o najwyższe standardy programu: Kochani! Wam - jako pierwszym - przesyłamy oficjalny komunikat dotyczący kolejnej edycji "The Voice of Poland. „The Voice of Poland” powróci jesienią TVP2 informuje, że emisja szóstej serii programu „The Voice of Poland” została przeniesiona na jesień. Powodem takiej decyzji jest dbałość o zachowanie jak najwyższych standardów programu, który uznanie widzów zawdzięcza właśnie wysokiemu poziomowi artystycznemu i realizacyjnemu. Okres pomiędzy ostatnią, jesienną edycją a planowaną na wiosnę, szóstą odsłoną „The Voice of Poland”, okazał się zbyt krótki dla producenta wykonawczego programu, firmy Rochstar Sp. z o.o., by przygotować go na równie wysokim poziomie, co poprzednie edycje. Sympatyków programu pragniemy uspokoić, że „The Voice of Poland” nie znika na stałe z ramówki TVP2. Program powróci do Dwójki jesienią 2015 roku w formule gwarantującej naszym widzom najwyższą jakość - czytamy Zaskoczeni? Zobacz: Wystąpi czy nie? Edyta Górniak oficjalnie skomentowała swój udział w The Voice 6    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner