Halina Mlynkova
ons.pl

Czy Halina Mlynkova powiększy sobie piersi? I pokaże się w „Playboyu”?

Halina Mlynkova
ons.pl

Mąż namawia Halinę Mlynkovą na operację plastyczną? Okazuje się, że tak! Jak donosi Fakt, Leszek Wronka chce, by jego żona powiększyła sobie piersi. Co więcej - partner piosenkarki nie ma nic przeciwko, aby jego ukochana pokazała później swoje wdzięki w magazynie dla mężczyzn. Według informacji tabloidu Leszek Wronka namawia Mlynkovą na operację, ponieważ ona sama nie do końca jest zadowolona ze swojego naturalnego biustu. Znajoma prowadzącej The Voice of Poland w tabloidzie zdradziła o jej marzeniach:

Halina nie czuje się najlepiej ze swoim niezbyt obfitym biustem. Powiedziała ostatnio Leszkowi, że marzyłaby się jej rozbierana sesja dla „Playboya”, ale przez to, że w jej mniemaniu ma za małe piersi, raczej się na to nie zdecyduje. Leszek nie ma nic przeciwko temu, by Halina rozebrała się w magazynie. Jego zdaniem powinna sobie zrobić operację powiększenia biustu, jeśli ma się dzięki temu poczuć lepiej. Leszek gorąco ją zachęca do spełniania swoich marzeń.
 
Czyżby Halina Mlynkova chciała zmienić swój wizerunek na bardziej seksowny? Jej ostatnie stylizacje mogą o tym świadczyć. Piosenkarka podczas jednej z muzycznych imprez zaprezentowała się w wyjątkowo drapieżnej kreacji z rozcięciami, które ukazywały brak bielizny.

Zobacz: "Ostra" Halina Mlynkova w bardzo seksownej stylizacji...

Mlynkova i Wronka
Mlynkova i Wronka w "Pytaniu na śniadanie"


Halina Mlynkova
Halina Mlynkova, LatoZet i Dwójki w Łodzi 2015


Halina Mlynkova


Więcej na temat Halina Mlynkova Leszek Wronka
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05