The Voice of Poland 7
Wygrał wasz faworyt?
1/5
The Voice of Poland 7

Kto wygrał The Voice of Poland? Wszystkie informacje na temat występów uczestników przygotowaliśmy dla was w naszej galerii! Mateusz Grędziński, Weronika Curyło, Anna Karwan czy Katarzyna Góraś? Faworytkami były od początku Weronika i Ania, ale ostatecznie wygrał... Sprawdźcie kto!

 

Zobacz też: Kurdej-Szatan tak drapieżna nigdy nie była! Zobacz jej seksowny look z finału "The Voice of Poland"​

2/5
Mateusz Grędziński

Za nami wielki finał programu "The Voice of Poland". Wygrał Mateusz Grędziński - z drużyny Andrzeja Piasecznego! Od początku faworytką programu była uczestniczka z grupy Natalii Kukulskiej - Anna Karwan, ale to jednak Mateusz otrzymał tytuł najlepszego głosu w Polsce i wygrał kontrakt z wytwórnią płytową! A także Skodę Kodię i 50 tysięcy złotych od Studia Joanna.

 

Mateusz Grędziński wygrała 7. edycję "The Voice of Poland"!

 

Finaliści i przyjaciele z Voica nazywają Mateusza pieszczotliwie "królowa łez" bo wokalista często się wzrusza. Można to było zauważyć na finałowym odcinku, bo często nic nie mógł powiedzieć ze wzruszenia. Pokonał Annę Karwan i Weronikę Curyło, którzy do końca walczyli o zwycięstwo, ale to Mateusz zdaniem widzów był dziś najlepszy. Gratulujemy!

 

Mateusz Grędziński z drużyny Andrzeja Piasecznego zaśpiewał na początek swoją wersję przeboju Justina Timberlake'a. 

 

– Pędzisz jak lokomotywa i nie zwalniaj – ocenił występ Tomson.

Potem duet z Margaret. A następnie z Andrzejem Piasecznym w piosence "Podaruj mi trochę słońca".

Na koniec Grędziński zaśpiewał piosenkę napisaną przez Andrzeja Piasecznego dla niego pod tytułem "Tajemnice" i to mogło przeważyć o jego zwycięstwie.

Posłuchaj jak wypadł:

 

Wokalista już raz startował w innej edycji "The Voice of Poland", ale odpad w połowie programu. Teraz go wygrał!

3/5
Weronika Curyło

Weronika Curyło z drużyny Tomsona i Barona była bardzo blisko wygranej. Ma dopiero 16 lat, ale zachwyca dojrzałością wykonań i silnym głosem. Curyło na początek zaśpiewała piosenkę "Hero", która dla Mariah Carey stała się znakiem rozpoznawczym.

– Te wyrazy naszych twarzy to jest wielka duma – powiedział Baron w imieniu swoim i Tomsona.

Potem Weronika zaśpiewała duet z Kayah, która była zachwycona młodą wokalistką. A nstępnie z Tomsonem i Baronem wykonała "With a Little Help from My Friends".

Na koniec zaśpiewała premierowy singiel "Zawołaj", który napisali dla niej Tomson i Baron.

Jestem zachwycony, chce żeby Mateusz wygrał, ale ty byłaś wspaniała - powiedział Piasek.

Mam nadzieje, że szybko usłyszymy cię w radiu. Jesteś zawsze w drużynie Marii pamiętaj - dodała Maria po tym jak ostatni raz zaśpiewała Weronika.

 

4/5
Anna Karwan

Anna Karwan była faworytką tej edycji "The Voice of Poland", jednak odpadła jako trzecia z rywalizacji.

Ania wystąpiła w finale w duecie z Kubą Badachem, zaśpiewali piosenkę Michaela Jacksona, wystąpiła również w duecie z Natalią Kukulską. Ania i jej trenerka wykonały piosenkę z repertuaru Alicii Keys - "A Woman's Worth" .

 

Ania Karwan rozpoczęła wieczór od zaśpiewania piosenki Sheryl Crow otwierała jeden z filmów o Jamesie Bondzie – „Jutro nie umiera nigdy”.

– Piękny występ – oceniła swoją podopieczną Natalia Kukulska.

Jednak zabrakło jej głosów widzów.

5/5
Kasia Góras

Katarzyna Góraś z drużyny Marii Sadowskiej zaśpiewała piosenkę Edyty Górniak "To nie ja", dzięki której Polska zajęła drugie miejsce w Konkursie Eurowizji w 1994 roku.

– To naprawdę było piękne wykonanie – powiedział Andrzej Piaseczny.

Potem Kasia zaśpiewała duet z Grzegorzem Skawińskim. Niestety jako pierwsza odpadła z czwórki finalistów. Na pożegnanie z show Kasia Góraś i Maria Sadowska zaśpiewały wspólnie duet "I Wanna Dance With Somebody'.

Odpadła nasza księżniczka zasługuje, aby robić karierę dalej - powiedział Mateusz Grędziński.

Ania Karwan zdradziła, że Maria Sadowska napisała dla Kasi piosenkę i czekają, aż zostanie wydane.