Wojciech Modest Amaro w szarym garniturze

Dlaczego Wojciech Amaro odszedł z "Hell's Kitchen"? Tłumaczy to żona szefa kuchni

Wojciech Modest Amaro w szarym garniturze

Dlaczego Wojciech Amaro odszedł z "Hell's Kitchen"? Słynny szef kuchni ogłosił to we wtorek, podczas finału kolejnej edycji tego show. Agnieszka Amaro, żona i menadżerka słynnego chefa wie, co nim kierowało. Opowiedziała to portalowi Plotek.pl.

Agnieszka Amaro ma świadomość, że informacja o odejściu męża z show była zaskakująca - program ma bowiem wysoką oglądalność. 

Powiem tak, jak jest. Mój mąż ma doskonałą intuicję, można powiedzieć, że nieomylną i czuje w sercu, że to jest dobry moment i wbrew temu, co dzieje się na rynku, nie idzie za pieniędzmi, ale za głosem serca - wyznała portalowi Plotek.pl.

Jak mówi żona kucharza, Wojciech Modest Amaro wziął udział w programie nie po to, by zostać celebrytą, ale… “żeby dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju gastronomii w Polsce”.
Jakie są dalsze plany Wojciecha Amaro? Tego nie chciała zdradzić.
Wiadomo natomiast, co dalej z innym show Polsatu - "Top Chef”, którego finał oglądaliśmy w środę. Pani Agnieszka zapewnia, że jest i będzie dla niego bardzo ważny.

 

Wojciech Modest Amaro stał się jednym z największych kuchennych celebrytów w Polsce. Ale czy zasługuje na miano Chefa wszystkich Chefów? Zobacz NASZ PLEBISCYT!

 

Wojciech Modest Amaro w Hell's Kitchen.

Wojciech Modest Amaro w kucharskim stroju w Hell's Kitchen
Maciej Piórko/Polsat

 

Wiadomo, że Amaro zostaje w Top Chef.

Wojciech Modest Amaro podczas finału Top Chef
ons

Więcej na temat Wojciech Modest Amaro Top Chef
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06