Renata Kaczoruk
ONS

To duże zaskoczenie! Renata Kaczoruk broni... Weroniki Budziło! "Mogłaby wykorzystać zamieszanie wokół mnie"

Renata Kaczoruk
ONS

Renata Kaczoruk stanęła w obronie Weroniki Budziło. Modelka skomentowała krytyczny wpis pod swoim zdjęciem z Weroniką, które wstawiła na Instagram tuż przed rozpoczęciem kolejnego odcinka programu "Azja Express". Okazuje się, że pomimo niezbyt przyjaznych relacji Kaczoruk z Budziło w wielkim hicie TVN, partnerka Kuby Wojewódzkiego postanowiła odpowiedzieć na negatywny komentarz o swojej koleżance. Okazuje się, że Renata Kaczoruk jest jej za coś bardzo wdzięczna. Za co?

Zobacz także: Rozenek czy Kaczoruk? Kto zdaniem Wojewódzkiego wygrał wizerunkowo "Azja Express"? Zaskakujące słowa!

 

Jedna z internautek przypomniała wypowiedź Weroniki z DDTVN, gdzie przyznała wprost, że ma inne wartości w życiu niż Renata Kaczoruk.

Nie spodobała mi się wypowiedź Wery w ddtvn , że ona ma inne wartości w życiu. Tak jakby chciała wykorzystać całą sytuację do tego , żeby podkreślić jaka ona wspaniała, a Ty zla. Zwłaszcza po tym jak w odcinku w rywalizacji z Gosia powiedziałaś do Wery, że nie życzysz Gosi źle, ale zyczysz sobie i Werze lepiej. Normalne! O to tam chodziło, o zdrową rywalizację. Życzę dużo sił !- napisała fanka Renaty Kaczoruk (pisownia oryginalna).

Jak odpowiedziała jej Renata Kaczoruk?

dziek bardzoi:) ale Weronika zachowuje sie w tej powstałej sytuacji naprawdę bardzo lojalnie i dzielnie. Mogłaby wykorzystac zamieszanie wokół mnie, przy tak dużym zamówieniu pisania niegatywnych artykułów o mnie. Niech Pani uwierzy, ze nie brakuje jej okazji do opowiadań i z nich nie korzysta- skomentowała Kaczoruk (pisownia oryginalna).

Jesteście zaskoczeni?

 

Zobacz także: Weronika Budziło podróżowała z Renatą Kaczoruk w "Azja Express", a jak wygląda ich relacja po show?

 

Renata Kaczoruk stanęła w obronie Weroniki Budziło.

Renata Kaczoruk broni Weroniki Budziło na Instagramie
Instagram

Modelka jest wdzięczna swojej koleżance z Azja Express.

Weronika Budziło, partnerka Renaty Kaczoruk w programie Azja Express
East News

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48