Co wydarzy się w ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego?
Facebook/Instagram

Rozenek czy Kaczoruk? Kto zdaniem Wojewódzkiego wygrał wizerunkowo "Azja Express"? Zaskakujące słowa!

Co wydarzy się w ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego?
Facebook/Instagram

Kuba Wojewódzki w rozmowie z Izą Miko zdradził, kto według niego już jest największym wygranym programu "Azja Express". Aktorka i uczestniczka wielkiego hitu TVN pojawiła się w ostatnim odcinku show dziennikarza, który próbował sprowokować swoją rozmówczynię, aby zdradziła m.in. "kto jest największą świnią w programie". Iza Miko wybrnęła z tego pytania stwierdzając, że największą świnią okazała się osoba, która kazała zabijać im w programie ryby.  A czy aktorka jest zadowolona z tego, jak jest pokazywana w programie "Azja Express"?

 

Kuba Wojewódzki o hejcie na Kaczoruk!

 

Zobacz także: Renata Kaczoruk ofiarą hejtu w sieci. Broni jej teraz... Hanna Lis! "Kochani, opamiętajcie się pliz"

 

Jedyne co mnie teraz denerwuje, to ten hejt, który się teraz stworzył. Ludzie lubią hejtować i tak się wydarzyło, że jest to akurat Renata- powiedziała Miko.


Kuba Wojewódzki przyznał wówczas, że przez udział Renaty Kaczoruk w reality show, również i jego dotknął hejt. Dziennikarz zapytał Izę Miko także o to, który uczestnik "Azja express" już jest największym wizerunkowym wygranym. Miko nie chciała odpowiadać na to pytanie, jednak sam Kuba był o wiele bardziej wylewny w swojej ocenie.

 

Kto wygrał ten program już? Tak wizerunkowo? Bo ja uważam, że wygrała para Małgosia i Radek, oraz moja narzeczona -  przyznał Wojewódzki.

Przypomnijmy - Kuba oraz Radosław i Małgorzata mają spory konflikt. Dziennikarz mocno uderzył w prywatność Rozenek, a ta grozi mu pozwem. Jego słowa więc zaskakują!

 

 

Zgadzacie się z opinią Kuby Wojewódzkiego? Czy Wy też macie wrażenie, że Kuba bardzo przeżywa hejt na modelkę w Azja Express?

 

 

Zobacz także: Kaczoruk nie chciała spotkać się z Rozenek. Teraz OSTRO tłumaczy dlaczego! "Nie zostaniemy przyjaciółkami"

 

Wojewódzki zdradził, kto według niego wizerunkowo wygrał program "Azja express".

Kuba Wojewódzki pokazał fragment programu z Izą Miko
Facebook

 

 

Małgorzata Rozenek odpadła z Azja Express w czwartym odcinku.

Łukasz Jemioł, Hanna Lis, Małgorzata Rozenek, Radek Majdan na imprezie
Instagram

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04