Hanna Lis w skórzanej kurtce
TV-Show

Za nami 8. odcinek "Azja Express". Hanna Lis i Łukasz Jemioł ZREZYGNOWALI z udziału w show! Dlaczego?

Zobacz naszą relację z 8.odcinka show TVN!

Za nami ósmy odcinek "Azji Express". Z programu odeszli Hanna Lis i Łukasz Jemioł. Para zrezygnowała z kontynuowania wyścigu ze względu na zły stan zdrowia projektanta. Tydzień temu nikt nie musiał żegnać się z programem. W show wciąż zmaga się 5 par. Przed uczestnikami kolejny etap radu po Azji, kolejne wyzwania i kolejne... spięcia. Przed nimi Kambodża. Uczestnicy walczą nie tylko o pokonanie kolejnych kilometrów w jak najkrótszym czasie, ale również zmagają się z własnymi słabościami.

 

Zapis relacji na żywo

 

22:53 - Uczestnikom jest przykro, że Hania i Łukasz musieli się poddać. To oni dziś opuszczają program.

Doceniamy każdą chwilę spędzoną w programie - Hanna Lis.

Hania przekazuje amulety dla Leszka i Izy oraz Renaty i Weroniki.

 

22:49 - Hania i Łukasz są zniechęceni sytuacją. Zastanawiają się, czy się nie poddać. Łukasz czuje się coraz gorzej. Leszek i Iza starają się im pomóc, ale projektant ma gorączkę. Para uznaje, że zadanie jest niemożliwe do wykonania i rezygnuje. Hania prosi o wsparcie lekarza dla Łukasza.

Jesteśmy totalnie nasyceni. Z uśmiechem na ustach kończymy grę - powiedział Łukasz Jemioł.

Projektant ma podejrzenie malarii.

 

22:47 - Jako pierwsi na mecie są Pascal i Paweł. Jako drugie docierają Agnieszka i Maria, czyli pary, które miały do rozczęstowania po jednej butelce.

 

Pascal Brodnicki na prezentacji jesiennej ramówki TVN Style
ONS

 

22:46 - Hania i Łukasz mają największy problem. Muszą rozlać aż 15 butelek whisky. Upalna pogoda nie pomaga im w wykonaniu zadania. Michałowi i Ludwikowi natomiast się udaje, mogą jechać na metę.

 

22:42 - Uczestnicy rozpoczynają częstowanie alkoholem. Idzie im to różnie... Wszyscy bardzo się starają. Na szczęście Laotańczycy nie lubią odmawiać.

 

22:32 - Michał i Ludwik mają trudne zadanie. Oboje od kilku lat nie piją alkoholu. Są zdenerwowani, że znaleźli się w takiej sytuacji. Między nimi dochodzi do kłótni.

Od prawie trzech lat nie dotykam alkoholu - mówi Michał Żurawski.

22:31 - Hania i Łukasz walczą, jednak są przekonani, że dla nich to już koniec przygody z programem, bo misja wydaje im się niewykonalna.

 

22:29 - Hania i Łukasz są rozczarowani ilością butelek, którą przydzielili im Pascal i Paweł... Są w szoku, że muszą wyprodukować aż tyle.

 

22:25 - Zadanie uczestników polega na przygotowaniu od 1 do 15 butelek lokalnego trunku. O tym, która para, ile musi przygotować muszą zadecydować Pascal i Paweł. To pierwsza część zadania. Druga to rozczęstowanie alkoholu wśród miejscowych przechodniów. Najwięcej będą musieli wykonać Hania i Łukasz, bo aż 15 butelek. Najmniej, bo tylko jedną - Agnieszka i Maria. Pozostałe pary muszą przygotować po 5 butelek.

 

22:22 - Rozpoczyna się ostateczny etap wyścigu - zmierzają do Kambodży. Dziś na pewno ktoś odpadnie z programu. Uczestnicy muszą przejechać 240 km. Po drodze czeka ich misja, która dotyczy lokalnej, smakowej whisky.

 

22:19 - Ostatecznie, po ocenie miejscowej gospodyni, wygrywają Pascal i Paweł wynikiem 8:6. Chłopcy wygrywają amulet wart 10 tysięcy.

 

22:16 - Weronika i Paweł idą po ryby do jeziora. Pascal i Renata będą filetować ryby. Renacie świetnie idzie, bo ponieważ chodziła na kurs sushi. Pascal wykonuje swoje zadanie bardzo starannie, ale też... wolniej od Renaty.

 

22:15 - Łukasz budzi się chory od klimatyzacji w pałacowej sypialni. Postanawia jednak "rozchodzić" gorączkę. Pascal i Paweł oraz Renata i  Weronika będą walczyć o amulet. Muszą przygotować 10 filetów z ryby.

 

22:04 - Renata i Weronika są gośćmi w domu miejscowego rybaka. Uczą się oprawiać ryby, to zadanie przyda im się w walce o amulet. Renata się skaleczyła.

 

22:02 - Agnieszka i Maria pozwalają Hani i Łukaszowi spać na łóżku. Obie pary udają się na wspólny posiłek. Widać, że świetnie się dogadują.

 

22:00 - Iza i Leszek znajdują świetne miejsce na nocleg. Są bardzo zadowoleni.

 

21:59 - Michałowi Ludwikowi puszczają nerwy! Mają gorszy dzień. Odczuwają zmęczenie wyścigiem, są głodni i zniechęceni.

Dzisiaj był najgorszy dzień ze wszystkich - mówi Michał.

W końcu dostają zupki chińskie, które jedzą na sucho.

 

21:55 - Pary szukają noclegu. Łukasz i Hania znaleźli nocleg. Agnieszka i Maria też chcą spać z nimi. Okazuje się, że właściciel domu się godzą, żeby te dwie pary nocowały razem. Obie pary mają zupełnie różne doświadczenia, jeśli chodzi dotychczasowe noclegi. Hania i Łukasz są zachwyceni, jednak dziewczyny nie są zadowolone z warunków. Wszyscy szukają innego noclegu. W pobliżu jest pałac. Właściciel pozwala im tam nocować.

 

21:54 - Iza i Leszek nadal łapią stopa. Podobnie Michał i Ludwik. Dostają informację, że wyścig już się skończył

 

21:53 - Tuż przed metą trzy pary biegną jednocześnie! Rozpoczyna się morderczy wyścig! Jako pierwsi dobiegają Pascal i Paweł.

 

21:51 - Ostatnie zadanie Izy i Leszka to jazda ciągnikiem. To samo zadanie wybrał też Pascal i jego partner oraz Agnieszka z Marią. Dziewczyny łapią stopa. Kierowca okazuje się... mówić po polsku! Agnieszka i Maria są w szoku. W czasie podróży rozmawiają o Polsce. Dziewczyny ofiarowują mi koszulkę z napisem "Polska".

 

21:49 - Michał i Ludwik to pierwsza para, która wykonała wszystkie zadania. Mogą jechać do punktu kontrolnego. Złapanie stopa jednak okazuje się niełatwe. Michał traci cierpliwość!

 

21:48 - Pascal również wymienia się spodniami z miejscową kobietą.

 

21:45 - Agnieszka i Maria wymieniają się spodniami z lokalną dziewczyną. Zadanie wykonane! Michał w ramach wykonywania zadania zostaje kelnerem w restauracji. Świetnie mu idzie, choć wzbudza niemałe zainteresowanie gości.

 

21:37 - Agnieszka i Maria walczą o wymianę spodni z lokalnym mieszkańcem - to jedno z zadań. Pascal i jego partner znaleźli dom z hamakiem - to również jedno z zadań. Trzeba się wspólnie położyć na hamaku. Hania i Łukasz dali radę! Iza i Leszek również. Agnieszce i Marii też się udało. Zadanie ostatecznie okazuje się bardzo przyjemne. Para musi spędzić w hamaku 10 minut.

 

21:35 - Para immunitetowa, czyli Renata i Weronika, cieszą się pysznym posiłkiem i pięknymi okolicznościami przyrody. Dziewczyny dziękują sobie za współpracę! Po raz pierwszy od dawna jest między nimi miło.

 

21:34 - Pascal i Paweł, Michał i Ludwik bardzo ambitnie podchodzą do sprawy. Hanna i Łukasz podchodzą na kolejnego wyzwania na spokojnie.

 

21:33 - Uczestnicy muszą dotrzeć do punktu kontrolnego, w którym spędzą noc. Następnego dnia będą walczyć o amulet wart 10 tysięcy złotych. Mają do wykonania misję.

 

21:30 - Zaczynamy relację na żywo!

 

W programie zostało już tylko 6 par. O wygraną walczą:

 

Iza Miko i Leszek Stanek

Hanna Lis i Łukasz Jemioł

Renata Kaczoruk i Weronika Budziło

Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański

Michał Żurawski i Ludwik Borkowski

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska

 

Zobacz też: 7. odcinek "Azja Express"! Kto odpadł? Kto wygrał immunitet? RELACJA!

 

Czy Renata Kaczoruk dziś znów wzbudzi kontrowersje swoim zachowaniem?

Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
EastNews

Której parze kibicujecie najbardziej? Czy jest to Hania i Łukasz?

Hanna Lis na evencie Moliera 2

Mamy zwiastun show "Azja Express". Zmęczona Lis, przestraszona Miko... Widać, że było ciężko! WIDEO

Weronika Budziło z Azja Express
Instagram
TV-Show
Weronika Budziło podróżowała z Renatą Kaczoruk w "Azja Express", a jak wygląda ich relacja po show?
Weronika Budziło podróżowała z Renatą Kaczoruk w "Azja Express", a jak wygląda ich relacja po show?
Maja Sablewska fryzura
Fleszstyle
Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła! Kto pojawił się na ściance?
Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła! Kto pojawił się na ściance?
Azja Express relacja na żywo odc 5.
TV-Show
Relacja z 5. odcinka "Azja Express". Nikt nie odpadł, ale Lis i Jemioł namieszali w programie!
Komu puściły nerwy?

Piąty odcinek "Azja Express" za nami. Ostatnio z programu odpadli Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan (pary odpadają co drugi odcinek). Jeszcze wcześniej Przemysław Saleta i Darek Kuźniak. Co wydarzyło się dziś? Co zrobiła Renata Kaczoruk ? Czy Hanna Lis znowu pokłóciła się z Łukaszem Jemiołem?   Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odpadli przez Renatę Kaczoruk z "Azja Express"! Co się stało?   Azja Express, odcinek 5. Relacja NA ŻYWO.   23:02 W 6. odcinku "Azja Express" przez tę zamianę nerwy na wierzchu będą mieli Leszek Stanek i Ludwik oraz Maria Konarowska. Z zapowiedzi wynika, że Leszek Stanek wiecznie będzie się drzeć: Renata czy ty jesteś normalna. Renata przez ciebie wylecimy z programu... Ludwik, który cały czas krzyczy na Marysię... Za tydzień będzie się działo!   22:55 Hanna i Łukasz mają za zadanie stworzyć nowe pary. Tylko oni w nagrodę zostają razem na kolejne zadania. Pascal z Izą Miko Stanek i Renata Marysia i Ludwik Żurawski i Weronika Paweł i Włodarczyk Tak będą wyglądały pary w wyścigu w 6. odcinku.     22:53 Hania i Łukasz wygrali immunitet. Grupa nie jest zadowolona: Coś za często Hania i Łukasz wygrywają ten immunitet - mówi Renata. 22:50  Zobacz jak się przesuwa granica. Ja leżałam sobie w łóżeczku... no w tym czymś i wydłubywałam sobie ćmy z włosów. Leszek Stanek komentuje Hannę i Łukasza: Zobacz oni mają wysokie standardy, jakieś śmensy stenzy. A tu proszę zapierdzielają, to nie są ich warunki do życia. Rano wstają, mają nietęgie miny, ale spinają się w sobie i idą dalej. Iza Miko mu tylko potakuje. Może już myśli o innych środkach lokomocji? :) 22:49 Nikt nie może złapać stopa. Wszyscy są podłamani. Hanna przekupuje kierowce bransoletką....

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik