Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła swoje sylwestrowe plany
Party.pl
Newsy

7. odcinek "Azja Express"! Kto odpadł? Kto wygrał immunitet? RELACJA!

Stanek: "Chciałem oszczędzić Renacie hejtu". Co zrobił?

Za nami siódmy odcinek "Azja Express". Nikt nie odpadł z programu! Czy uczestników show znów zdenerwowała Renata Kaczoruk? A może wyjątkowo tym razem miło ich zaskoczyła? Czy Ludwik tęskni za Marysią (Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku pary się zmieszały i Marysia była w parze z Ludwikiem)? Zobaczcie, co działo się w 7. odcinku Azja Express! 

                                        

 

Mamy zwiastun show "Azja Express". Zmęczona Lis, przestraszona Miko... Widać, że było ciężko! WIDEO

Relacja z siódmego odcinka "Azja Express"

 

22:51: Zawodnicy dotarli na metę wyścigu. Immunitet zdobyły Renata Kaczoruk i Weronika! NIKT nie odpadł z programu!

 

22:39: Łukasz Jemioł mówił o ewentualnym odpadnięciu z show. Nie będzie miał żalu:

Ja i Hania jesteśmy francuskimi pieskami - projektant nie lubi trudnych warunków do życia. 

22:33: wyścig ruszył o siódmej. Iza i Leszek mieli poważne problemy żołądkowe, przez co wyruszyli później niż inni uczestnicy.

 

22:27: Uczestnicy szukali noclegów. Hanna i Łukasz mieli spory problem. Lis zgubiła kartkę z informacjami. Jemioł jest wściekły, nie brakuje wyrzutów.

Jesteśmy kumplami na dobre już teraz - mówi Jemioł. 

 

22:22: Meta kolejnego odcinka to świątynia w Thakhek. 

 

Nigdy nie zamieniłabym Lenia na Pascala, ale fajnie było - mówi Iza o poprzedniej zamianie partnerów. 

 

22:11: Grę o amulet o wartości 5. tysięcy złotych wygrali Agnieszka i Maria.

 

22:07: Zawodnicy musieli wyłowić z rzeki posąg smoka! Mogli skorzystać z pomocy tubylców, tylko pod jednym warunkiem - musieli ich przedtem rozśmieszyć.

 

22:00: Pierwszy raz o amulet zagrali Agnieszka i Maria Konarowska oraz Michał Żurawski oraz Ludwik Borkowski. 

 

21:56: na targ rybny przybyli kolejni uczestnicy: Hanna i Łukasz oraz Agnieszka i Maria. Paweł i Pascal nie mogli dojść do porozumienia. Łukasz Jemioł jest załamany tym zadaniem, ale ostatecznie szybko znalazł informacje o amulecie!

 

To zapach nie do zniesienia - mówił Lis.

Ja w tym nie grzebię, nie gram o ten amulet, to zadanie poniżej pasa - wtórował jej Jemioł.

Ja tego nie zrobię! - mówi Agnieszka.

K**a jego mać! - powiedziała Maria i wsadziła rękę do słoika. 

 

 

21:52: Do Ban Nam Lo na targ rybny dotarła pierwsza para - jest to Pascal i Paweł. W słoju pełnym fermentujących się ryb znajduje się cenna informacja do gry o amulet. Uczestnicy musieli ją odnaleźć, wsadzając rękę do słoika. Jako pierwsi informację znaleźli Michał Żurawski i Ludwik. 

 

21:42: Renata i Weronika pomyliły drogę! Kaczoruk przyznała  się do błędu. 

 

21:38: Uczestnicy szukali transportu do kolejnego miejsca. 

Ja wiem, że to jest przysmak, ale dostanie śmierdzącego radia do przewozu, to jest poniżej pasa - mówi Łukasz. 

 

Chciałem oszczędzić Renacie dodatkowego hejtu - mówi Leszek Stanek. 

 

Staram się być osobą uczciwą, różnie to wychodzi - mówi Renata.

21:34: Śniadanie uczestników na rzece Mekong. Wszyscy są bardzo przemęczeni - mają dość upałów. Uważają, że śniadanie jest podstępem.

 

Wyścig czas start - najlepszy bloker z ostatniego odcinka, czyli Renata Kaczoruk, musiała powierzyć jednej z par wiaderko z fermentującymi się rybami. Jako chętny zgłosił się Leszek Stanek. Iza Miko nie była zadowolona.

 

21:33: w grze nadal pozostało 6 par, ponieważ w tamtym odcinku nikt nie odpadł.

 

21.30 Zaczynamy naszą relację!

 

Zobacz też: Relacja z 6.odcinka "Azja Express". Zaskakujący finał odcinka! Renata znowu namieszała!

Azja Express relacja na żywo odc 5.
TV-Show
Relacja z 5. odcinka "Azja Express". Nikt nie odpadł, ale Lis i Jemioł namieszali w programie!
Komu puściły nerwy?

Piąty odcinek "Azja Express" za nami. Ostatnio z programu odpadli Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan (pary odpadają co drugi odcinek). Jeszcze wcześniej Przemysław Saleta i Darek Kuźniak. Co wydarzyło się dziś? Co zrobiła Renata Kaczoruk ? Czy Hanna Lis znowu pokłóciła się z Łukaszem Jemiołem?   Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odpadli przez Renatę Kaczoruk z "Azja Express"! Co się stało?   Azja Express, odcinek 5. Relacja NA ŻYWO.   23:02 W 6. odcinku "Azja Express" przez tę zamianę nerwy na wierzchu będą mieli Leszek Stanek i Ludwik oraz Maria Konarowska. Z zapowiedzi wynika, że Leszek Stanek wiecznie będzie się drzeć: Renata czy ty jesteś normalna. Renata przez ciebie wylecimy z programu... Ludwik, który cały czas krzyczy na Marysię... Za tydzień będzie się działo!   22:55 Hanna i Łukasz mają za zadanie stworzyć nowe pary. Tylko oni w nagrodę zostają razem na kolejne zadania. Pascal z Izą Miko Stanek i Renata Marysia i Ludwik Żurawski i Weronika Paweł i Włodarczyk Tak będą wyglądały pary w wyścigu w 6. odcinku.     22:53 Hania i Łukasz wygrali immunitet. Grupa nie jest zadowolona: Coś za często Hania i Łukasz wygrywają ten immunitet - mówi Renata. 22:50  Zobacz jak się przesuwa granica. Ja leżałam sobie w łóżeczku... no w tym czymś i wydłubywałam sobie ćmy z włosów. Leszek Stanek komentuje Hannę i Łukasza: Zobacz oni mają wysokie standardy, jakieś śmensy stenzy. A tu proszę zapierdzielają, to nie są ich warunki do życia. Rano wstają, mają nietęgie miny, ale spinają się w sobie i idą dalej. Iza Miko mu tylko potakuje. Może już myśli o innych środkach lokomocji? :) 22:49 Nikt nie może złapać stopa. Wszyscy są podłamani. Hanna przekupuje kierowce bransoletką....

Azja Express
TV-Show
Za nami 10 odcinek "Azja Express". Kto odpadł z show?! To duże zaskoczenie!
Wszyscy myśleli, że dojdzie do finału!

Za nami 10. odcinek programu "Azja Express"! Z show pożegnały się Renata Kaczoruk i Weronika Budziło! To duże zaskoczenie, ponieważ nikt nie spodziewał się, że dziewczyna Kuby Wojewódzkiego pożegna się z show.   Renata Kaczoruk odpadła z Azja Express Przez ostatnie odcinki "Azja Express" Renata Kaczoruk pokazała, że bardzo jej zależy na wygranej. Jak to się stało, że odpadła z show skoro była tak bardzo zdesperowana i szło jej bardzo dobrze? Renata i Weronika dostały w 10. odcinku karę za to, że w poprzednim odcinku nie wykonały jednego z zadań. Dostały informację, że aby przejść do kolejnego odcinka muszą dojechać na metę jako pierwsze lub drugie. Niestety podczas wyścigu Michał Żurawski i Ludwik Borkowski oraz  Pascal Brodnicki  i Paweł Dobrzański zawarli sojusz i zrobili wszystko, żeby Renata i Weronika dojechały na metę jako trzecie. I choć Iza Miko i Leszek Stanek dojechali na metę jako ostatni, to Weronika i Renata pożegnały się z show.    W programie pozostały już tylko cztery pary: Pascal Brodnicki  i Paweł Dobrzański , Michał Żurawski i Ludwik Borkowski, Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska, Iza Miko i Leszek Stanek. W kolejnych odcinkach pary powalczą o wejście do finałowej trójki, a rywalizacja z pewnością będzie zacięta. Komu kibicujecie w programie "Azja Express"?   Zobacz: Małgorzata Rozenek namawia Renatę Kaczoruk do udziału w... "Projekt Lady"! Zrobi z niej damę?     Renata Kaczoruk i Weronika Budziło odpadły z show Azja Express Jesteście zaskoczeni? Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska w 10 odcinku Azja Express

Hanna Lis w skórzanej kurtce
TV-Show
Za nami 8. odcinek "Azja Express". Hanna Lis i Łukasz Jemioł ZREZYGNOWALI z udziału w show! Dlaczego?
Zobacz naszą relację z 8.odcinka show TVN!

Za nami ósmy odcinek "Azji Express". Z programu odeszli Hanna Lis i Łukasz Jemioł. Para zrezygnowała z kontynuowania wyścigu ze względu na zły stan zdrowia projektanta. Tydzień temu nikt nie musiał żegnać się z programem. W show wciąż zmaga się 5 par. Przed uczestnikami kolejny etap radu po Azji, kolejne wyzwania i kolejne... spięcia. Przed nimi Kambodża. Uczestnicy walczą nie tylko o pokonanie kolejnych kilometrów w jak najkrótszym czasie, ale również zmagają się z własnymi słabościami.   Zapis relacji na żywo   22:53 - Uczestnikom jest przykro, że Hania i Łukasz musieli się poddać. To oni dziś opuszczają program. Doceniamy każdą chwilę spędzoną w programie - Hanna Lis. Hania przekazuje amulety dla Leszka i Izy oraz Renaty i Weroniki.   22:49 - Hania i Łukasz są zniechęceni sytuacją. Zastanawiają się, czy się nie poddać. Łukasz czuje się coraz gorzej. Leszek i Iza starają się im pomóc, ale projektant ma gorączkę. Para uznaje, że zadanie jest niemożliwe do wykonania i rezygnuje. Hania prosi o wsparcie lekarza dla Łukasza. Jesteśmy totalnie nasyceni. Z uśmiechem na ustach kończymy grę - powiedział Łukasz Jemioł. Projektant ma podejrzenie malarii.   22:47 - Jako pierwsi na mecie są Pascal i Paweł. Jako drugie docierają Agnieszka i Maria, czyli pary, które miały do rozczęstowania po jednej butelce.     22:46 - Hania i Łukasz mają największy problem. Muszą rozlać aż 15 butelek whisky. Upalna pogoda nie pomaga im w wykonaniu zadania. Michałowi i Ludwikowi natomiast się udaje, mogą jechać na metę.   22:42 - Uczestnicy rozpoczynają częstowanie alkoholem. Idzie im to różnie... Wszyscy bardzo się starają. Na szczęście Laotańczycy nie lubią odmawiać.   22:32 - Michał i Ludwik mają trudne zadanie. Oboje od kilku lat nie piją alkoholu. Są zdenerwowani,...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak