Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

młoda para w sypialni
© gpointstudio/Fotolia.com
Styl życia

Pozycja na pieska, czyli seks od tyłu

Pozycja na pieska to klasyczna wersja seksu od tyłu. Ta poza seksualna może być wykonywana na łóżku, krześle lub fotelu. Pozwala mężczyźnie pieścić miejsca intymne na ciele kobiety i decydować o sile i tempie ruchów frykcyjnych.

Pozycja na pieska to klasyczna wersja seksu od tyłu. Ta poza seksualna może być wykonywana na łóżku, krześle lub fotelu. Pozwala mężczyźnie pieścić miejsca intymne na ciele kobiety i decydować o sile i tempie ruchów frykcyjnych.

 

Pozycja na pieska, obok pozycji na jeźdźca, misjonarskiej i łyżeczki, jest jedną z najpopularniejszych pozycji seksualnych.

Pozycja na pieska krok po kroku

Pozycja na pieska znana jest także jako pozycja kolanowo-łokciowa. Kobieta klęczy na kolanach na łóżku lub na podłodze. Podpiera się na łokciach bądź na dłoniach i wypina pośladki. Mężczyzna znajduje się za plecami kobiety. Jeżeli oboje są na łóżku, partner klęka za kochanką, układa swoje dłonie na jej biodrach i penetruje. Jeżeli kobieta klęczy na brzegu łóżka mężczyzna wchodzi w nią z pozycji stojącej. Tempo ruchów oraz ich gwałtowność zależą od mężczyzny. Rola kobiety sprowadza się do harmonijnego poruszania biodrami i utrzymywania równowagi.

Piesek na krześle

Klasyczną formę pozy seksualnej na pieska można także urozmaicić próbując współżyć na krześle bądź fotelu. W tej pozycji to kobieta jest stroną dominującą. Mężczyzna siada wygodnie w fotelu lub na krześle. Kobieta rozkrokiem siada na jego biodrach, opiera ręce o oparcie i wykonuje ruchy frykcyjne w dowolnym tempie. Taka poza sprzyja także pieszczotom. Mężczyzna ma łatwy dostęp do łechtaczki i miejsc erogennych na ciele kobiety. W takim ułożeniu kochać mogą się także kobiety w ciąży. Seks na pieska na krześle nie obciąża brzucha, a tempo ruchów frykcyjnych zależy od kobiety.

Głęboka penetracja i pieszczoty

Zaletą pozycji na pieska jest to, że mężczyzna może pieścić miejsca intymne i narządy płciowe kobiety. W tej pozycji partner stymuluje też punkt G, znajdujący się wzdłuż przedniej ściany pochwy. Plusem jest także fakt, że taki układ ciał nadaje się także dla miłośników seksu analnego. Pozycja pozwala na dynamiczny i pełen namiętności seks. Jest wygodna, szybka i nie wymaga dużej przestrzeni.

Brak kontaktu wzrokowego

Zarzuty kierowane w stronę pozycji kolankowo-łokciowej dotyczą braku romantyzmu i kontaktu wzrokowego. Niektóre kobiety odbierają ten sposób współżycia jako uwłaczający. W ich opinii seks od tyłu uchodzi za brutalny. Niektóre kobiety skarżą się także na ból w trakcie współżycia w pozycji na pieska. Ból przypomina ciągnięcie lub gniecenie. Poza ta może być bolesna w przypadku zbyt dużego tempa i siły pchnięć ze strony partnera. Ból może towarzyszyć także kobietom, które współżyją z mężczyznami hojnie obdarowanymi przez naturę. Przez fakt, że ta pozycja umożliwia głęboką penetrację, mężczyźni posiadający duże przyrodzenie mogą powodować ból swoim partnerkom. Minusem tej pozy jest także dyskomfort spowodowany uwalnianiem bezzapachowych gazów z pochwy. Przy takim kącie ułożenia ciała kobiety powietrze znajdujące się w pochwie może swobodnie wydostawać się na zewnątrz, powodując krępujące dźwięki przypominające gazy. Powietrze dostaje się do pochwy wraz z penisem. Można zmniejszyć ilość powietrza wtłaczanego do pochwy i tym samym ilość gazów. Wystarczy poprosić partnera, aby w trakcie stosunku na pieska zbyt często nie wykonywał pełnych ruchów (wyjmował członka z pochwy całkowicie i nie wkładał go ponownie). Krępujące odgłosy podczas stosunku można także zagłuszyć włączając nastrojową muzykę.

 

para kochanków w łóżku
© gpointstudio/Fotolia.com
Styl życia
Pozycja na lisa, czyli pozycja seksualna dostarczająca dreszczyku emocji
W pozycji na lisa kobieta jest plecami odwrócona do partnera. Seks w takiej pozycji powinien być dynamiczny i szybki. Mężczyzna jest stroną dominującą i ma możliwość pieścić miejsca erogenne na ciele kobiety.

W pozycji na lisa kobieta jest plecami odwrócona do partnera. Seks w takiej pozycji powinien być dynamiczny i szybki. Mężczyzna jest stroną dominującą i ma możliwość pieścić miejsca erogenne na ciele kobiety. Układ ciał w pozycji na lisa W pozycji na lisa kochankowie ułożeni są podobnie jak w pozycji na pieska. Partnerka plecami odwrócona jest do partnera. Kobieta klęczy na kolanach w lekkim rozkroku i jest dłońmi oparta o podłogę lub łóżko. Lekko pochyla się w przód. Partner klęka za nią i siada na swoich łydkach. Obejmuje talię partnerki dłońmi i penetruje ją od tyłu. Ruch w tej pozycji miłosnej wykonuje mężczyzna. Zadaniem kobiety jest zachowywanie synchroniczności z partnerem, tak aby ciała poruszały się harmonijnie. Wpłynie to korzystnie na jakość doznań. Ruchy podczas stosunku powinny być szybkie, posuwiste i energiczne. Seks w pozycji na przyczajonego lisa jest porywczy, powinien dostarczać dreszczyku emocji i przyspieszać bicie serca. Zalety – głęboka penetracja i stymulacja miejsc intymnych Pozycja seksualna na lisa umożliwia głęboką penetrację, co ułatwia utrzymanie erekcji. W takiej pozycji partner z łatwością stymuluje punkt G , który znajduje się wzdłuż przedniej ściany pochwy partnerki oraz łechtaczkę. W tej pozycji partner może pieścić miejsca erogenne na ciele kobiety, ponieważ ma doskonały dostęp rękami do miejsc intymnych, piersi, szyi i pleców. Pozycja umożliwia osiągnięcie orgazmu przez obojga partnerów i jest mniej męcząca niż pozycja na pieska. Wady – brak kontaktu twarzą w twarz i dominująca rola mężczyzny Według opinii niektórych par jedną z głównych wad seksualnej pozycji na lisa jest brak kontaktu wzrokowego obojga partnerów. Przy takim ułożeniu ciał kochankowie nie mają także możliwości obdarowywania się pocałunkami. Ze względu na szybkie tempo pchnięć pozycja uznawana jest za mało...

pozycja na kwiat lotosu
©Kaspars Grinvalds/fotolia
Styl życia
Zmysłowo i namiętnie w łóżku, czyli pozycja kwiat lotosu
Pozycja kwiat lotosu jest jedną z seksualnych pozycji Kamasutry. Pozwala partnerce na sprawowanie kontroli nad tempem i głębokością penetracji. Stosunek w takiej pozycji umożliwia wspólne szczytowanie i daje obojgu kochankom dużą satysfakcję.

Pozycja kwiat lotosu jest jedną z seksualnych pozycji Kamasutry. Pozwala partnerce na sprawowanie kontroli nad tempem i głębokością penetracji. Stosunek w takiej pozycji umożliwia wspólne szczytowanie i daje obojgu kochankom dużą satysfakcję.    Pozycja kwiat lotosu wykorzystywana była już w starożytnych Indiach. Stosowano ją przy medytacji. Zaczerpnięta z Kamasutry stała się jedną z popularniejszych pozycji umożliwiających zmysłowy i namiętny seks. Kwiat lotosu znany jest także jako angielskie the lotus sex position lub the lotus blossom. Opis ułożenia ciał w pozycji kwiat lotosu Mężczyzna siada na łóżku lub podłodze ze skrzyżowanymi nogami (siad skrzyżny). Kobieta siada na jego biodrach i oplata pas partnera nogami. Oboje się przytulają. Posuwiste ruchy w przód i w tył wykonuje kobieta. Zadaniem partnera jest utrzymywanie synchronizacji i równowagi. Ruchy można urozmaicać, wykonując najpierw płytkie wejścia, a następnie bardziej głębokie pchnięcia. Seks w pozycji kwiatu lotosu – zalety Ułożenie ciał na kwiat lotosu daje komfort intymności, bliskości i kontaktu „twarzą w twarz”. Stosunek jest spokojny. Zapewnia relaks i rozluźnienie. Nie wymaga od kochanków dużego nakładu sił. W trakcie współżycia partnerzy mogą wzajemnie obdarowywać się pocałunkami i szeptać sobie do ucha czułe słowa. Seks w pozycji kwiat lotosu pozwala na głęboką penetrację. Kiedy partnerka podeprze się na rękach i lekko odchyli do tyłu, penis będzie stymulował jej punkt G . Pozycja dobrze sprawdza się w przypadku par, w których partnerka ma drobną figurę, a mężczyzna jest dobrze zbudowany. Akt miłosny w takiej pozycji jest rozwiązaniem także w przypadku dużego przyrodzenia. Dzięki temu, że to kobieta jest stroną dominującą, seks nie sprawi jej bólu ani dyskomfortu. W takim ułożeniu ciał mężczyzna może pieścić pośladki oraz łechtaczkę. Wady...

pozycja na byka
© konradbak/fotolia
Styl życia
Erotyczny taniec bioder, czyli seks w pozycji na byka
Pozycja na byka umożliwia głęboką penetrację. Stroną dominującą jest kobieta. To od niej zależy tempo i głębokość pchnięć. Podczas stosunku mężczyzna ma możliwość pieszczenia ciała kobiety, ponieważ ma łatwy dostęp do jej stref erogennych, np. piersi oraz łechtaczki.

Pozycja na byka umożliwia głęboką penetrację. Stroną dominującą jest kobieta. To od niej zależy tempo i głębokość pchnięć. Podczas stosunku mężczyzna ma możliwość pieszczenia ciała kobiety, ponieważ ma łatwy dostęp do jej stref erogennych, np. piersi oraz łechtaczki.    Miłosna pozycja „siedzący byk” jest zaczerpnięta ze starożytnej sztuki miłości – Kamasutry. Urozmaica życie seksualne i nie wymaga dużego nakładu sił. Z powodzeniem mogą ją wypróbować osoby, które nie są bardzo wysportowane lub mocno zaawansowane pod względem testowanych pozycji seksualnych. Seksualna pozycja na byka – opis krok po kroku Mężczyzna siada na łóżku lub podłodze i szeroko rozkłada nogi . Kobieta kładzie się pomiędzy nogami partnera, zakładając swoje nogi na jego ramionach. Dłonie mogą służyć kochankom do pieszczot, które spotęgują doznania i przyspieszą orgazm. Podczas współżycia stroną dominującą jest kobieta, która wykonuje posuwiste lub okrężne ruchy bioder. Mężczyzna może pieścić ciało swojej kochanki. Kontakt wzrokowy i wspólne szczytowanie, czyli zalety seksu na byka Przy takim układzie ciał kochankowie mogą utrzymywać kontakt wzrokowy. Obserwacja reakcji i ruchów partnera spotęguje rozkosz i doznania. Mężczyzna ma umożliwiony dostęp do piersi i łechtaczki kobiety. Stosunek nie wymaga dużego nakładu sił. Jest spokojny i relaksujący. Pozwala na wspólne szczytowanie i stymulację punktu G, zlokalizowanego wzdłuż przedniej ściany pochwy, ok. 5 cm od wejścia. Taka pozycja jest dobrym rozwiązaniem dla mężczyzn z niedużym przyrodzeniem. Co może przeszkadzać w pozycji na siedzącego byka? Wadą seksu w pozycji na byka jest brak możliwości dawania sobie pocałunków i szeptania czułych słów do ucha. Partnerka, która zbyt mocno oprze nogi na ramionach mężczyzny może sprawić, że odczuje on dyskomfort lub bolesny...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner