Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

mokry brzuch kobiety
Flickr/ Butz.2013/ CC BY 2.0 https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/
Styl życia

Pieszczoty dla niej – masaż łechtaczki

Pieszczoty dla niej mogą doprowadzić partnerkę do orgazmu lub być wstępem do stosunku seksualnego. Masaż łechtaczki to jedna z ulubionych form pieszczot seksualnych. Doznania można potęgować unosząc lekko biodra kobiety w górę.

Pieszczoty dla niej mogą doprowadzić partnerkę do orgazmu lub być wstępem do stosunku seksualnego. Masaż łechtaczki to jedna z ulubionych form pieszczot seksualnych. Doznania można potęgować unosząc lekko biodra kobiety w górę.

Jak pieścić łechtaczkę?

Większość kobiet przyznaje, że jedną z ulubionych form pieszczot seksualnych jest stymulacja łechtaczki. Umiejętnie pieszczona łechtaczka może doprowadzić kobietę do rozkoszy lub stać się elementem gry wstępnej i przygotowaniem do stosunku. Przygotowanie łechtaczki do pieszczot polega na delikatnym masowaniu zwilżonymi (kremem, lubrykantem lub śliną) opuszkami palców. Masaż powinien stawać się coraz bardziej intensywny, a jego tempo może wzrastać.

 

Największą rozkosz przynoszą pieszczoty językiem. Wargi sromowe należy rozsunąć palcami i naprężonym językiem lizać srom. Ruchy mogą być dowolne, okrężne, poziome lub pionowe. Ważne, aby wykonywać je usztywnionym językiem, wówczas dotyk będzie przypominał ruchy penisa. W trakcie stymulacji łechtaczka twardnieje – podobnie jak penis ulega erekcji. Pieszczoty łechtaczki (można ją wyczuć poniżej spojenia łonowego, przypomina stwardniały guziczek) powinny być wykonywane delikatniej niż pieszczoty sromu. Dopiero w chwili, gdy łechtaczka zaczyna się unosić lekko w górę dobrze zwiększyć intensywność pieszczot. Można poruszać językiem w górę i w dół. Zwiększać tempo i przerywać pieszczoty na krótką chwilę. Potem masaż powinien być mocniejszy niż poprzednio. Ustami ułożonymi w kształt litery „o” można ssać łechtaczkę. Pieszczoty przyniosą jeszcze więcej doznań, jeśli uda partnerki zostaną uniesione lekko w górę.  


Flickr/ Butz.2013/ CC BY 2.0 https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/
Styl życia
Stymulacja miejsc intymnych u kobiet
Pieszczoty dla niej to rodzaj seksualnego masażu. Dotyk miejsc intymnych i sfer erogennych ma pobudzić partnerkę lub doprowadzić ją do orgazmu. Podczas stymulacji pochwy warto korzystać z gadżetów erotycznych i lubrykantów.

Pieszczoty dla niej to rodzaj seksualnego masażu. Dotyk miejsc intymnych i sfer erogennych ma pobudzić partnerkę lub doprowadzić ją do orgazmu. Podczas stymulacji pochwy warto korzystać z gadżetów erotycznych i lubrykantów.   Tak jak w przypadku mężczyzn, tak i u kobiet stosunek seksualny nie jest jedyną drogą do osiągnięcia orgazmu . Namiętne pieszczoty i stymulacja czułych miejsc mogą okazać się sposobem na orgazm. Pieszczoty dla niej, czyli jak masować pochwę? Kluczem do kobiecego orgazmu są pieszczoty pochwy. Pochwa powinna być wilgotna, dopiero wtedy należy rozpocząć pieszczoty (stymulacja suchej pochwy może sprawiać ból). Podstawową zasadą jest przygotowanie kobiety do pieszczot. Najpierw trzeba dotykać wewnętrznej strony ud. Masować je i posuwistym ruchem dłoni zbliżać się w kierunku pochwy. Ważna jest rytmiczność. Pochwę należy pieścić palcem, kolejno wkładając go i wysuwając. Dodatkowo kciukiem można masować łechtaczkę, a czubkami palców wewnętrzne ścianki pochwy . Do masażu można także wykorzystać gadżety erotyczne takie jak: dilda , wibrator lub kulki. Silnych doznań dostarczy także lizanie i masowanie językiem . Można też lekko ją ssać. Skóra w tym miejscu jest wyjątkowo wrażliwa. Zbyt agresywny ruch może powodować ból, dlatego podczas pieszczot pochwy trzeba zachować szczególną ostrożność .   Odpowiedni masaż piersi może doprowadzić kobietę do orgazmu. Dowiedz się jak pieścić piersi, by kobiecie zrobiło się przyjemnie .  Stymulacja łechtaczki jest jedną z ulubionych form pieszczot seksualnych kobiet. Dowiedz się, jak pieścić łechtaczkę, by doprowadzić kobietę do orgazmu .  Kobiety uwielbiają być pieszczone. Poznaj zatem 4 sposoby na orgazm łechtaczkowy .  Kobiety pewne siebie, szczęśliwe mają większe szanse na osiągnięcie...

kobieta w czerwonej bieliźnie
Pixabay/Greyerbaby/CC0 1.0 https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/
Styl życia
Tajemnice seksu oralnego, czyli jak doprowadzić do orgazmu łechtaczkowego
Orgazm łechtaczkowy to jeden z najszybszych sposobów osiągnięcia rozkoszy. Oralna stymulacja łechtaczki, stymulacja dotykiem to techniki, które zapewnią niezapomniane doznania.

Orgazm łechtaczkowy to jeden z najszybszych sposobów osiągnięcia rozkoszy. Oralna stymulacja łechtaczki, stymulacja dotykiem to techniki, które zapewnią niezapomniane doznania.   Orgazm jest odczuciem bardzo indywidualnym, każda kobieta przeżywa go w inny sposób. Zwykle opisywany jest jako rozprzestrzeniające się uczucie ciepła . O intensywności przeżywanego orgazmu decyduje siła zaciskających się mięśni, związanych z narządami płciowymi.   Jak doprowadzić do orgazmu łechtaczkowego? Orgazm łechtaczkowy jest najczęściej osiągany przez kobiety. Bezpieczną opcją są na początku delikatne pieszczoty, ponieważ nie każda kobieta lubi, gdy siła i tempo ucisku od razu są duże. Gładzenie, subtelne masowanie, lizanie okolic wzgórka łonowego, zdecydowanie należą do ulubionych pieszczot.   Stymulacja może mieć zmienne tempo i intensywność, jednak, aby doprowadzić do orgazmu, w ostatniej fazie podniecenia pieszczoty powinny być wykonywane jednostajnie, a siła ucisku musi być stała – w innym wypadku kobieta może nie osiągnąć pełni rozkoszy.   Tysiące artykułów w atrakcyjnych cenach. Szczegółów szukaj na stronie eMAG.pl kody rabatowe .   4 sposoby na orgazm łechtaczkowy: Oralna stymulacja łechtaczki – technika ta jest najkrótszą drogą do osiągnięcia orgazmu. Pieszczoty rozpoczynają się powoli partner liże okolice wzgórka łonowego, powoli zbliżając się do łechtaczki. Ruchy języka powinny iść w kierunku od waginy do guziczka łechtaczki. Partner może wykonywać różnorodne techniki, aby zwiększyć siłę doznań, np. lekkie ssanie, muskanie zębami, pociąganie warg sromowych ustami – wszystko to powoduje większą rozkosz. Skóra w tych okolicach jest bardzo delikatna, dlatego siła pieszczot nie powinna być zbyt duża,...

Kobieta leży na łóżku
Flickr/ dollen/ CC BY-ND 2.0 https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/
Styl życia
Pieszczoty dla niej – masaż piersi
Pieszczoty dla niej to sposób na doprowadzenie kobiety do orgazmu lub zapowiedź i przygotowanie do stosunku seksualnego. Najbardziej wrażliwe na dotyk są piersi i sutki.

Pieszczoty dla niej to sposób na doprowadzenie kobiety do orgazmu lub zapowiedź i przygotowanie do stosunku seksualnego. Najbardziej wrażliwe na dotyk są piersi i sutki. Jak pieścić piersi? Pieszczotom piersi trzeba poświęcić odpowiednio dużo uwagi. Pierwsza zasada to kontakt wzrokowy . Kobiety lubią być obserwowane, dlatego partner z podziwem i pożądaniem powinien przyglądać się kobiecemu ciału, a szczególnie piersiom i dekoltowi. Obserwowanie tych partii kobiecego ciała dostarczy nie tylko doznań estetycznych, ale powoli zaobserwować zmiany piersi zachodzące wraz ze wzrostem podniecenia (zaczerwienienie, obrzmienie). Pieszczoty sutków – najwrażliwszej części piersi Najbardziej czułym i unerwionym miejscem są sutki . Kobiety silnie reagują na ich pieszczoty. Pieszczoty piersi obejmują szerokie spectrum czynności – głaskanie, masowanie, lekkie drapanie lub podszczypywanie.  Przygotowanie do pieszczot Najważniejsze, aby przed rozpoczęciem pieszczot, przyzwyczaić piersi do dotyku . W tym celu warto przesuwać dłonie w ich kierunku i oddalać je. Ruchy mogą być długie, posuwiste i sięgać od bioder do piersi lub krótsze i poziome od ramion do piersi. Dopiero w chwili, gdy piersi będą już pobudzone – otoczka dookoła sutka obrzmieje i zrobi się ciemniejsza – można zacząć je pieścić. Najlepiej pieścić sutki z różnym natężeniem. Monotonne, jednostajne ruchy spowodują szybki spadek napięcia. Warto też przerywać pieszczoty co jakiś czas, aby kobieta zatęskniła za dotykiem. Po chwili takiej przerwy doznania będą jeszcze bardziej intensywne. Sutki można pobudzać kolistymi ruchami , lekko masując je wewnętrzną stroną dłoni lub nawilżonymi kremem opuszkami palców. Największą rolę w pieszczotach piersi odgrywają wargi i język . Ich dotyk jest znacznie cieplejszy niż dotyk dłoni. Całowanie,...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner