Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
para trzymająca się za ręce
Image by LifetimeStock.com
Styl życia

Czy on mnie kocha – 3 wskazówki, które pomogą ci sprawdzić, czy to prawdziwa miłość

Czy on mnie kocha – to pytanie zadaje sobie każda kobieta, której w brzuchu latają motyle, a myśli wypełnia tylko jedna osoba. To, czy mężczyzna jest tobą zainteresowany na poważnie, można sprawdzić łatwiej niż myślisz.

Czy on mnie kocha – to pytanie zadaje sobie każda kobieta, której w brzuchu latają motyle, a myśli wypełnia tylko jedna osoba. To, czy mężczyzna jest tobą zainteresowany na poważnie, można sprawdzić łatwiej niż myślisz.

Jak poznać, czy on cię kocha – 3 wskazówki

  1. 1. Poświęca ci czas

Jedziesz na rowerze i nagle złapałaś gumę, a nie masz ze sobą pieniędzy na autobus. Dzwonisz do niego, a on zostawia wszystko: mecz, kolegów, inne zajęcia, tylko po to, żeby ci pomóc - to najlepszy znak, że jesteś dla niego ważna. Opisane wydarzenie jest sytuacją losową, ale jeśli chcesz sprawdzić, czy jest gotów zrezygnować ze swoich planów, aby spędzić czas z tobą, po prostu do niego zadzwoń i powiedz, że masz wolne popołudnie. Jeśli bez wahania się zgodzi, choć wcześniej mówił ci, że będzie zajęty, to już jawny sygnał – jest tobą bardzo zainteresowany (oczywiście nie oczekuj, aby zrezygnował z bardzo ważnej wizyty, np. u lekarza).

 

2. Poznał cię ze znajomymi i rodziną

 

Jeśli przedstawił cię znajomym i rodzinie to znak, że myśli o waszym związku poważnie. Zakochany mężczyzna pragnie wszystkim pokazać, jakim jest szczęściarzem, że ma u boku taką wspaniałą kobietę, chce się tobą przed wszystkimi pochwalić. Obserwuj obiekt swoich westchnień – jeśli okazuje ci szacunek i zainteresowanie przy innych osobach, to bardzo dobry znak.

 

3. Czuje to co, ty

 

Identyfikacja uczuciowa to kolejna wskazówka, która pomaga rozszyfrować, co łączy dwoje ludzi. Miłość sprawia, że ludzie zaczynają odczuwać to samo, co wybranek - jeżeli jesteś smutna, on też traci powody do radości, jeśli coś ci się udało – rozpiera go duma.

Mężczyźni mają z reguły większym problem z mówieniem o uczuciach niż kobiety. Miłość okazują poprzez drobne gesty, które znaczą o wiele więcej niż słowa.


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na piątek 20.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na piątek 20.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w piątek, 20 grudnia 2019 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Czasem lepiej spojrzeć na sytuacje z dystansu, nie podejmuj pochopnych działań. Do pracy podchodź w sposób kreatywny i skrupulatny, przyniesie Ci to znaczne korzyści. Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12 Miłość Będziesz mieć powody do świętowania jakiegoś radosnego wydarzenia lub rocznicy. Jeśli jesteś singielką i chcesz poznać bratnią duszę, to nie udawaj przed ludźmi kogoś, kim nie jesteś.  Praca Przed tobą nowe możliwości zawodowe. Może to oznaczać zmianę miejsca pracy, a nawet branży, w której działasz. Wykorzystaj wcześniejsze doświadczenia. Unikniesz dzięki temu wielu błędów. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Jeśli jesteś singielką, dobra passa cię nie opuści. Spodziewaj się miłosnych deklaracji od osoby, na której bardzo ci zależy. Z kolei  w relacjach widać sporo goryczy,  żalu i wypominania sobie win Praca Przed tobą intensywny  i ciekawy czas. Czekają cię jakieś spotkania zawodowe, biznesowe rozmowy, a nawet wyjazdy. Pokaż,  na nich, że myślisz kreatywnie  i masz nowatorskie spojrzenie Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Fochy i obrażanie się z byle powodu – takie atrakcje możesz zafundować swojej drugiej połówce w nadchodzących dniach. Pamiętaj, że nawet najbardziej wyrozumiały partner ma granice tolerancji.   Praca Przed tobą czas analiz. Wnikliwie czytaj dokumenty  i dbaj o szczegóły, zwłaszcza przy nowych projektach lub umowach. Uważaj na finanse! Skrupulatnie rozlicz się z wszelkich zaliczek. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Dojdziesz do wniosku,  że w twoim związku...

serce narysowane na szybie
Pixabay/AndreasWeitz/CC0 1.0 https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/
Styl życia
Miłość pozamałżeńska. Jak z nią walczyć?
Zakazana miłość nie musi prowadzić do zdrady i rozbicia małżeństwa. Mężatka, która zainteresowała się innym mężczyzną, powinna zastanowić się nad swoimi prawdziwymi uczuciami.

Zakazana miłość nie musi prowadzić do zdrady i rozbicia małżeństwa. Mężatka, która zainteresowała się innym mężczyzną, powinna zastanowić się nad swoimi prawdziwymi uczuciami. Pierwszy krok – determinacja! Proces wychodzenia z zakazanej miłości w przypadku każdej kobiety jest różny. Wszystko dlatego, że każda z nas jest inna i radzimy sobie z problemami psychicznymi w rozmaity sposób. Najważniejsze, by zdecydować się na walkę o własne życie i przestać szlochać w poduszkę. Pierwszy krok to determinacja i chęć pozbycia się problemu. Liczą się fakty, a te mówią: ocknij się i wyjdź z dołka! Głowa do góry, głęboki wdech i mocne postanowienie stawienia czoła sytuacji. Trzeźwo oceń sytuację Jeśli zakochałaś się, mimo że jesteś mężatką, twoje uczucie polega na odnalezieniu w wybranku tych cech, których brakuje ci w małżeństwie. Jesteś tak mocno skupiona na poszukiwanych wartościach, że nie zauważasz żadnych wad i idealizujesz swój obiekt westchnień. Nie poznajesz go w pełni, ponieważ twoją percepcję przysłania wyszukiwanie kolejnych jego atutów. Nie zachowuj się jak platonicznie zakochana dziewczynka, która wierzy w księcia z bajki.   Przede wszystkim – czy warto używać słowa „miłość”? Od tego, jak nazwiemy pewne rzeczy, zależy też to, jak je będziemy postrzegać. Jeśli mówisz o fascynacji innym mężczyzną „miłość”, traktujesz to uczucie poważniej niż gdy posługujesz się słowem „zauroczenie”. Każda z nas ma potrzebę dramatyzowania życia, odgrywania wielkich ról. Zamiast wyobrażać sobie siebie jako nieszczęśliwą bohaterkę romansu, pomyśl o tym jak o niedojrzałości. Zamiast myśleć o swoim tragicznym losie – nie uciekaj przed przyznaniem, że zdradzając męża po prostu zawodzisz jego zaufanie....

Margaret w różowej marynarce
EastNews
Newsy
Horoskop na wakacje 2019! Raki (tak jak Margaret) poznają kogoś wyjątkowego!
Horoskop na wakacje 2019! Raki (tak jak Margaret) poznają kogoś wyjątkowego!

Czas na prawdziwy, letni horoskop! Co cię czeka w nadchodzące wakacje? Nowa miłość? A może awans lub zmiana pracy? Co ze zdrowiem? Koniecznie sprawdź swój znak! Horoskop z magazynu "Party" przygotowała Anett Toya, specjalistka we wróżeniu z różnych typów kart oraz w przekazach energetycznych. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń: 605 606 138.  RAK 22.06–22.07 Miłość: Cudowny czas wakacji przed tobą. Jeśli jesteś sama, na twojej drodze stanie ktoś wyjątkowy, poznany na urlopie, jednak z podobnych stron, z których pochodzisz. W stałych związkach czas stabilizacji i pięknego szumu morza.  Praca: Masz odpowiedzialną pracę i stawiasz sobie wysoko poprzeczkę. Nie będziesz musiała martwić się o pieniądze i niebawem sfinansujesz sobie urlop marzeń.  Twoja szansa: Czas wakacji będzie ci sprzyjał. Czeka cię dużo miłych przeżyć i dużo odpoczniesz. Przed tobą możliwość wyjechania w dwa zupełnie różne miejsca podczas jednych wakacji.     LEW 23.07–22.08 Miłość: W te wakacje pozwól sobie trochę się rozerwać. Będziesz miała okazję do poznania nowych ludzi. Nie rezygnuj z przygód. Mężczyzna, na którego trafisz, zapewni ci dużo ciekawych i ekscytujących przeżyć.  Praca: Ostatnie dni w pracy były ciężkie. Teraz się trochę uspokoi, jednak na pochwałę od szefa będziesz musiała poczekać. Na szczęście zarobki wciąż będziesz mieć stabilne.  Twoja szansa: Jesteś atrakcyjną kobietą, a w te wakacje nauczysz się to wykorzystywać. Wreszcie na to czas!    PANNA 23.08–22.09 Miłość: W te wakacje poznasz mężczyznę sporo młodszego od siebie. Wprowadzi on w twoje życie zupełnie nową, fascynującą energię. Nie będzie to nic poważnego, raczej wakacyjna przygoda. Praca:...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner