Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze

Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

naga kobieta w białej pościeli i szpilkach
Pixabay/528928/CC0 1.0 https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/
Styl życia

Punkt G – czy naprawdę istnieje?

Punkt G po raz pierwszy został opisany w latach 50. XX wieku. Od tego czasu wielu naukowców próbowało potwierdzić lub obalić teorię o jego istnieniu. Część kobiet twierdzi, że owszem, posiada magiczny guziczek – jak i gdzie go znaleźć?

Punkt G po raz pierwszy został opisany w latach 50. XX wieku. Od tego czasu wielu naukowców próbowało potwierdzić lub obalić teorię o jego istnieniu. Część kobiet twierdzi, że owszem, posiada magiczny guziczek – jak i gdzie go znaleźć?

 

Punkt G został opisany przez Ernsta Grafenberga, stąd też jego nazwa. Według niego, mieści się na przedniej ścianie pochwy około 3-5 cm od jej wejścia. Kształtem przypomina ziarnko fasoli, jest lekko chropowaty i ujawnia się tylko, gdy kobieta jest podniecona.

Czy punkt G istnieje?

Na to pytanie wciąż nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jest grupa kobiet, która twierdzi, że odkryła swój punkt G i dzięki temu osiąga bardzo satysfakcjonujący orgazm pochwowy. Nie dotyczy to jednak wszystkich – jest także wiele kobiet, które nie znalazły tej strefy erogennej u siebie albo wciąż poszukują. Również naukowcy nie są w stanie obalić ani potwierdzić tej teorii. Najnowsze badania podważają istnienie punktu G i mocno akcentują, że nawet jeśli występuje, to nie u każdej kobiety. Dlatego pamiętaj, że każda kobieta jest inna i to, co działało na twoją poprzednią partnerkę, nie musi być przyjemne dla obecnej.

Jak szukać punktu G?

Jeśli zdecydujesz się na poszukiwania – od czego zacząć? Jest bardzo mało prawdopodobne, że wyczujesz punkt G za pomocą penisa, który jest zbyt twardy i mało elastyczny. Jeśli chcesz się wybrać z partnerką na poszukiwania, użyj do tego swoich dłoni. Najlepiej dwóch złączonych palców (wskazującego i środkowego) z dłonią skierowaną ku górze.

 

Subtelnie gładź wejście do pochwy, następnie wsuwaj w nią palce skierowane ku przedniej części pochwy. Uciskaj to miejsce fragment po fragmencie, dopóki nie trafisz na bardziej szorstki punkt. Punkt G wyczujesz jako guziczek na ścianie pochwy. Pamiętaj, żeby ręce były czyste, a paznokcie krótkie. Inaczej zamiast przyjemności, możesz sprawić ból i wywołać infekcje!

 

Punkt G możesz wyczuć także językiem, ponieważ znajduje się dość blisko wejścia do pochwy. Podobnie jak przy użyciu dłoni – delikatnie masuj, uciskaj, stopniowo zwiększając intensywność. Najlepiej, gdy partnerka jest już podniecona, ponieważ wtedy punkt G się uwypukla.

Pozycje stymulujące punkt G

Nie we wszystkich pozycjach jest możliwe pobudzanie punktu G. Najbardziej sprzyjające są warianty:

  • „na pieska” – kobieta klęczy, podpierając się rękoma, a mężczyzna wchodzi w nią od tyłu wykonując intensywne ruchy;
  • „na łyżeczkę” – partnerzy leżą na boku, mężczyzna za kobietą, wykonuje powolne ruchy;
  • „na jeźdźca” – partnerka będąc na górze, może sama regulować intensywność stymulacji punktu G.

A jeśli punkt G nie istnieje?

Z pewnością świat się nie zawali z powodu bezskutecznych poszukiwań. Sam fakt, że podjąłeś ten trud, pokazuje partnerce, jak bardzo zależy ci na jej przyjemności. Jest dużo innych sposobów na osiągnięcie satysfakcji. W udanym seksie nie chodzi bowiem o korzystanie z coraz to innych technik, tylko o poczucie bliskości. Bez tego żadne techniki nie pomogą!


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
pozycja na byka
© konradbak/fotolia
Styl życia
Erotyczny taniec bioder, czyli seks w pozycji na byka
Pozycja na byka umożliwia głęboką penetrację. Stroną dominującą jest kobieta. To od niej zależy tempo i głębokość pchnięć. Podczas stosunku mężczyzna ma możliwość pieszczenia ciała kobiety, ponieważ ma łatwy dostęp do jej stref erogennych, np. piersi oraz łechtaczki.

Pozycja na byka umożliwia głęboką penetrację. Stroną dominującą jest kobieta. To od niej zależy tempo i głębokość pchnięć. Podczas stosunku mężczyzna ma możliwość pieszczenia ciała kobiety, ponieważ ma łatwy dostęp do jej stref erogennych, np. piersi oraz łechtaczki.    Miłosna pozycja „siedzący byk” jest zaczerpnięta ze starożytnej sztuki miłości – Kamasutry. Urozmaica życie seksualne i nie wymaga dużego nakładu sił. Z powodzeniem mogą ją wypróbować osoby, które nie są bardzo wysportowane lub mocno zaawansowane pod względem testowanych pozycji seksualnych. Seksualna pozycja na byka – opis krok po kroku Mężczyzna siada na łóżku lub podłodze i szeroko rozkłada nogi . Kobieta kładzie się pomiędzy nogami partnera, zakładając swoje nogi na jego ramionach. Dłonie mogą służyć kochankom do pieszczot, które spotęgują doznania i przyspieszą orgazm. Podczas współżycia stroną dominującą jest kobieta, która wykonuje posuwiste lub okrężne ruchy bioder. Mężczyzna może pieścić ciało swojej kochanki. Kontakt wzrokowy i wspólne szczytowanie, czyli zalety seksu na byka Przy takim układzie ciał kochankowie mogą utrzymywać kontakt wzrokowy. Obserwacja reakcji i ruchów partnera spotęguje rozkosz i doznania. Mężczyzna ma umożliwiony dostęp do piersi i łechtaczki kobiety. Stosunek nie wymaga dużego nakładu sił. Jest spokojny i relaksujący. Pozwala na wspólne szczytowanie i stymulację punktu G, zlokalizowanego wzdłuż przedniej ściany pochwy, ok. 5 cm od wejścia. Taka pozycja jest dobrym rozwiązaniem dla mężczyzn z niedużym przyrodzeniem. Co może przeszkadzać w pozycji na siedzącego byka? Wadą seksu w pozycji na byka jest brak możliwości dawania sobie pocałunków i szeptania czułych słów do ucha. Partnerka, która zbyt mocno oprze nogi na ramionach mężczyzny może sprawić, że odczuje on dyskomfort lub bolesny...

pozycja na kwiat lotosu
©Kaspars Grinvalds/fotolia
Styl życia
Zmysłowo i namiętnie w łóżku, czyli pozycja kwiat lotosu
Pozycja kwiat lotosu jest jedną z seksualnych pozycji Kamasutry. Pozwala partnerce na sprawowanie kontroli nad tempem i głębokością penetracji. Stosunek w takiej pozycji umożliwia wspólne szczytowanie i daje obojgu kochankom dużą satysfakcję.

Pozycja kwiat lotosu jest jedną z seksualnych pozycji Kamasutry. Pozwala partnerce na sprawowanie kontroli nad tempem i głębokością penetracji. Stosunek w takiej pozycji umożliwia wspólne szczytowanie i daje obojgu kochankom dużą satysfakcję.    Pozycja kwiat lotosu wykorzystywana była już w starożytnych Indiach. Stosowano ją przy medytacji. Zaczerpnięta z Kamasutry stała się jedną z popularniejszych pozycji umożliwiających zmysłowy i namiętny seks. Kwiat lotosu znany jest także jako angielskie the lotus sex position lub the lotus blossom. Opis ułożenia ciał w pozycji kwiat lotosu Mężczyzna siada na łóżku lub podłodze ze skrzyżowanymi nogami (siad skrzyżny). Kobieta siada na jego biodrach i oplata pas partnera nogami. Oboje się przytulają. Posuwiste ruchy w przód i w tył wykonuje kobieta. Zadaniem partnera jest utrzymywanie synchronizacji i równowagi. Ruchy można urozmaicać, wykonując najpierw płytkie wejścia, a następnie bardziej głębokie pchnięcia. Seks w pozycji kwiatu lotosu – zalety Ułożenie ciał na kwiat lotosu daje komfort intymności, bliskości i kontaktu „twarzą w twarz”. Stosunek jest spokojny. Zapewnia relaks i rozluźnienie. Nie wymaga od kochanków dużego nakładu sił. W trakcie współżycia partnerzy mogą wzajemnie obdarowywać się pocałunkami i szeptać sobie do ucha czułe słowa. Seks w pozycji kwiat lotosu pozwala na głęboką penetrację. Kiedy partnerka podeprze się na rękach i lekko odchyli do tyłu, penis będzie stymulował jej punkt G . Pozycja dobrze sprawdza się w przypadku par, w których partnerka ma drobną figurę, a mężczyzna jest dobrze zbudowany. Akt miłosny w takiej pozycji jest rozwiązaniem także w przypadku dużego przyrodzenia. Dzięki temu, że to kobieta jest stroną dominującą, seks nie sprawi jej bólu ani dyskomfortu. W takim ułożeniu ciał mężczyzna może pieścić pośladki oraz łechtaczkę. Wady...

kobieta w bieliźnie
Pixabay/luxstorm/CC0 1.0 https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/
Styl życia
Seks oralny: poznaj sprawdzone techniki

Seks oralny  to stymulacja narządów płciowych za pomocą języka i warg. Rozróżniamy: fellatio – pieszczenie ustami penisa i cunnilingus – pieszczoty oralne żeńskich stref erogennych. Techniki seksu oralnego dla kobiety Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem fellatio zająć wygodną pozycję. Niektóre pary polecają, aby mężczyzna usiadł na brzegu łóżka, a kobieta tuż przed nim, przed jego nogami. Fellatio, czyli pieszczenie penisa ustami - wskazówki Dla stopniowania wrażeń, na początku postaraj się droczyć z partnerem, całując i liżąc jego penisa. Oprócz tego, możesz łaskotać główkę penisa językiem, a tym samym doprowadzisz do mocnego podniecenia. Zauważysz to, ponieważ penis zrobi się twardszy i o wiele czulszy na dotyk. Nie zapominaj, że im dłuższe pieszczoty oralne, tym spełnienie będzie silniejsze . Seks oralny - techniki Weź penisa do ust i delikatnie zaciskaj wargi wokół członka. Uważaj, aby nie urazić penisa zębami. Zacznij ssać penisa i poruszaj ustami w górę i w dół w sposób spontaniczny. Staraj się pieścić członka swojego partnera raz lekko, a raz mocniej. Zawsze możesz użyć dłoni, którą możesz muskać jego jądra i wnętrze ud. Kiedy narząd partnera będzie w stanie erekcji, ujmij jego jądra w dłoń i zacznij lizać dół członka. To bardzo pobudzające seksualnie działanie. Przy seksie oralnym możesz ustami imitować seks „tradycyjny” . Włóż członek partnera najdalej, jak tylko możesz, do ust. Oczywiście, nie możesz odczuwać przy tym dyskomfortu. Jego rozkosz polega głównie na spotkaniu się jego narządu z twoim językiem czy podniebieniem. Zatem wskazane jest używanie języka. Kolejna technika polega na włożeniu penisa do ust, ale nie ściskając warg wokół niego....

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner