Hejt na Wróblewską. Pochwaliła się, że przejechała lisa "Co mają w głowach? Lajki zamiast mózgów?!" Julia Wróblewska Julia Wróblewska Zofia Zborowska na pokazie Roberta Kupisza Zosia Zborowska w sukience w kwiatki
Hejt na Wróblewską. Pochwaliła się, że przejechała lisa "Co mają w głowach? Lajki zamiast mózgów?!"
Instagram/inne
Padły mocne słowa!
1/6
Hejt na Wróblewską. Pochwaliła się, że przejechała lisa "Co mają w głowach? Lajki zamiast mózgów?!"
Instagram/inne

Hejt na Julię Wróblewską! Młoda gwiazda pochwaliła się na jednym z portali społecznościowych, że potrąciła lisa. Tak napisała:

I właśnie potrąciliśmy lisa (śmiech). A Przemek co powiedział? What does the fox Say? - Bum bum bum - pochwaliła się takim wydarzeniem Julia Wróblewska.

Po takim wpisie na Julię polała się fala hejtu. Tak duża, że Julka postanowiła wydać oświadczenie, w którym napisała, że lisowi nic się nie stało, "bo najechała tylko na ogon lisa"! Ale to nie wystarczyło. Po wydanym oświadczeniu burza nie ucichła, a głos w sprawie zabrała m.in. Zofia Zborowska. Jej mocny wpis uderza! OSTRE SŁOWA ZBOROWSKIEJ ZNAJDZIECIE W NASZEJ GALERII!

 

Zobacz też: Julia Wróblewska i Julia Wieniawa nie zdały matury? Dlaczego młode aktorki rezygnują ze studiowania? Wiemy!

2/6
Julia Wróblewska
Instagram/Julia Wróblewska

Julia Wróblewska pochwaliła się, że potrąciła lisa... Co na to Zofia Zborowska? ODPOWIEDŹ POD NASTĘPNYM ZDJĘCIEM!

 

Polecamy: Wieniawa stanęła w obronie Julii Wróblewskiej! "To było słabe, to po prostu było słabe". O czym mówi?

3/6
Julia Wróblewska
East News

CO SIE DO CHOLERY DZIEJE Z DZISIEJSZĄ MŁODZIEŻĄ?!?!?!?

Najpierw jakieś dwie gówniary podpalają bezbronnego jeża, patrzą jak umiera w męczarniach, kręcą to i udostępniają w sieci w związku z czym CAŁA POLSKA nagłaśnia sprawę i jest skandal!!!!!! Skandal w SŁUSZNEJ sprawie!!! Jak można być tak bezdusznym??? Mnóstwo osób zabrało głos i wyraziło swoje oburzenie. I super - pomyślałam, może ktoś się zastanowi chwile nad tym, co się wydarzyło i np pogada z dzieckiem o empatii i szacunku nie tylko dla ludzi ale i dla zwierząt..
Ale dobrze, jak już ucichła burza związana z biednym jeżem to nagle BUM!!! Kolejna nowina!! Jakaś gwiazdka chwali się na swoich socialmediach ze potrąciła lisa!!!!! Po czym jak fani są oburzeni jej zachowaniem to ta pisze, że potrąciła tylko jego ogon (!!!) i że "bum" które usłyszała to nic wielkiego i że lis żyje. Ludzie!!!! Na jakim my świecie żyjemy?!?! Wytłumaczcie mi co to do cholery jasnej jest za pokolenie???!!! Kto wychował te dzieciaki?! Co one mają w głowach? Lajki zamiast mózgów?!?!

P.S. Zapomniałam wspomnieć o jakimś mięśniaku, o którym jakiś czas temu było głośno bo "zajebal" jaszczurkę na wakacjach i oczywiście się tym pochwalił na instagramie!! Rozumiem ze ośrodek w mózgu odpowiadający za empatię zarósł mięśniem.

Nie rozumiem takich ludzi!!! Czy najważniejszy jest dla was parszywy "fejm" na idiotycznych plotkarskich portalach i chwilowy szum wokół waszej marnej osoby bo nic innego nie macie do zaoferowania?

Gratuluje. Nie wam ale waszym rodzicom, bo musza być cholernie dumni, że wychowali takich wrażliwców.

Zgadzacie się ze słowami Zofii Zborowskiej?

4/6
Zofia Zborowska na pokazie Roberta Kupisza
ONS
5/6
Zosia Zborowska w sukience w kwiatki
6/6
Zosia Zborowska parodiuje upiorny makijaż sylwestrowy z Pytania na śniadanie
Instagram