Facebook

Zarażony koronawirusem 100-letni pan Stanisław został wyleczony! Co za historia

Facebook

Wspaniałe informacje przekazał Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie! Wyleczony został 100-letni pacjent zarażony koronawirusem! Pan Stanisław Bigos to były partyzant i strażak. Mężczyzna jest niezwykle wdzięczny lekarzom za walkę o jego zdrowie i wychodząc ze szpitala nawet przyznał, że "wolałby tu zostać".

Poznajcie tę niezwykłą historię!

Zobacz także: Kiedy odmrożenie gospodarki? Minister rozwoju podała wstępny termin! "Pojawią się kolejne poluzowania"

Pan Stanisław Bigos to najstarszy ozdrowieniec w Polsce

Informacja o wyleczonym z Covid-19 100-letnim pacjencie, pojawiła się w poniedziałek 27 kwietnia na oficjalnym facebookowym profilu Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. 

Pan Stanisław Bigos - 100 letni ozdrowieniec wyleczony w CSK MSWiA dziękując lekarzom i zespołowi powiedział, że „wolałby tu zostać” ❤️ Życzymy Panu dużo zdrowia i sił ❤️ - poinformował warszawski szpital. 

O wyzdrowieniu pana Stanisława Bigosa, poinformowała także na Twitterze Iwona Sołtys z Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie. Pani Iwona wstawiła również zdjęcie z ozdrowieńcem. 

Pan Stanisław Bigos 100 - letni ozdrowieniec z CSK @MSWiA_GOV_PL  były partyzant i strażak. Panie Stanisławie życzymy zdrowia, pogody ducha i sił. @pobozy @MSWiA_GOV_PL

Pan Stanisław to najprawdopodobniej najstarszy ozdrowieniec w naszym kraju. Oczywiście życzymy 100-latkowi przede wszystkim dużo zdrowia i siły. Oby więcej tak wspaniałych wiadomości pojawiło się w najbliższym czasie. 

Pan Stanisław podczas podróży jeszcze raz serdecznie dziękował lekarzom i pracownikom medycznym, którzy pomogli mu wrócić do zdrowia! 

 

 

Pan Stanisław był jedną z 11902 osób z potwierdzonym zakażeniem (stan na 27 kwietnia). Na szczęście teraz dołączył do grona blisko 2500 wyleczonych, którym udało się pokonać koronawirusa. 

East News

 

Więcej na temat koronawirus
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48