Facebook

Zarażony koronawirusem 100-letni pan Stanisław został wyleczony! Co za historia

Facebook

Wspaniałe informacje przekazał Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie! Wyleczony został 100-letni pacjent zarażony koronawirusem! Pan Stanisław Bigos to były partyzant i strażak. Mężczyzna jest niezwykle wdzięczny lekarzom za walkę o jego zdrowie i wychodząc ze szpitala nawet przyznał, że "wolałby tu zostać".

Poznajcie tę niezwykłą historię!

Zobacz także: Kiedy odmrożenie gospodarki? Minister rozwoju podała wstępny termin! "Pojawią się kolejne poluzowania"

Pan Stanisław Bigos to najstarszy ozdrowieniec w Polsce

Informacja o wyleczonym z Covid-19 100-letnim pacjencie, pojawiła się w poniedziałek 27 kwietnia na oficjalnym facebookowym profilu Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. 

Pan Stanisław Bigos - 100 letni ozdrowieniec wyleczony w CSK MSWiA dziękując lekarzom i zespołowi powiedział, że „wolałby tu zostać” ❤️ Życzymy Panu dużo zdrowia i sił ❤️ - poinformował warszawski szpital. 

O wyzdrowieniu pana Stanisława Bigosa, poinformowała także na Twitterze Iwona Sołtys z Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie. Pani Iwona wstawiła również zdjęcie z ozdrowieńcem. 

Pan Stanisław Bigos 100 - letni ozdrowieniec z CSK @MSWiA_GOV_PL  były partyzant i strażak. Panie Stanisławie życzymy zdrowia, pogody ducha i sił. @pobozy @MSWiA_GOV_PL

Pan Stanisław to najprawdopodobniej najstarszy ozdrowieniec w naszym kraju. Oczywiście życzymy 100-latkowi przede wszystkim dużo zdrowia i siły. Oby więcej tak wspaniałych wiadomości pojawiło się w najbliższym czasie. 

Pan Stanisław podczas podróży jeszcze raz serdecznie dziękował lekarzom i pracownikom medycznym, którzy pomogli mu wrócić do zdrowia! 

 

 

Pan Stanisław był jedną z 11902 osób z potwierdzonym zakażeniem (stan na 27 kwietnia). Na szczęście teraz dołączył do grona blisko 2500 wyleczonych, którym udało się pokonać koronawirusa. 

East News

 

Więcej na temat koronawirus
Przeładuj

Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska? Pokój Emilki przepiękny, ale spójrzcie na sypialnię!

zobacz 01:31