Jesienna ramówka TVN: Joanna Krupa
ONS.pl

Joanna Krupa ma dramatyczny apel w sprawie koronawirusa! "Ludzie muszą przestać być samolubni"!

Jesienna ramówka TVN: Joanna Krupa
ONS.pl

Joanna Krupa pochwaliła się zdjęciem zrobionym w samolocie i wszystko wskazuje na to, że gwiazda wybiera się do Polski na nagrania do nowej edycji "Top Model".  Prowadząca hitowego programu TVN poruszyła temat nowej rzeczywistości, która nastała po wybuchu pandemii koronawirusa. Modelka podzieliła się kilkoma spostrzeżeniami. Co mówi o osobach, które nie traktują Covid-19 poważnie?

Joanna Krupa krytycznie o zachowaniu ludzi w obliczu pandemii!

Joanna Krupa opublikowała w mediach społecznościowych swoje zdjęcie zrobione w samolocie i poruszyła temat koronawirusa i nowej rzeczywistości. Modelka ostro ocenia też normy obecne w USA i jest zszokowana, że liczba zakażonych w Stanach znów rośnie:

Nowa norma. Smuci mnie, gdy widzę, że sprawy w USA rosną. Ludzie nie traktują tego covid19 poważnie, co wpływa na życie innych, którzy przestrzegają zasad odległości społecznego i noszą maski. To wstyd, że USA nie może powstrzymać tej sytuacji, kiedy większość krajów europejskich ponownie otwiera i ma to nieco pod kontrolą. - napisał Joanna Krupa na Facebooku. 

Gwiazda bardzo krytycznie oceniła zachowanie ludzi, którzy nie przestrzegają nowych zasad, mających na celu zmniejszenie ilości zachorowań na koronawirusa.

Niewiele potrzeba, aby przestrzegać zasad i szanować innych. Ludzie muszą przestać być samolubni i może to będzie pod kontrolą wcześniej niż później. Również nasi przywódcy muszą lepiej wykonać zadanie polegające na naliczaniu dużej grzywny na ludzi, którzy nie przestrzegają zasad, aby firmy mogły ponownie otworzyć, a ludzie mogą zacząć pracować i zapewnić swoje rodziny.

Prowadząca "Top Model" mówi wprost, że obecnie to dyscyplina wśród ludzi może sprawić, że szybciej uda się kontrolować pandemię. Pod wpisem pojawiła się lawina komentarzy od osób, które przyznają rację modelce oraz od przeciwników noszenia maseczek i tych, którzy negują istnienie pandemii:

Dobrze powiedziane. 

ludzie cierpią przez koronawirusa w wielu obszarach

 maski nie działają i mogą sprawić, że ludzie są bardziej chorzy

Przeczytajcie cały apel Joanny Krupy!

Zobacz takżeAsia czy Asha? Joanna Krupa pokazała zdjęcie, na którym wygląda identycznie jak córka!

 

Joanna Krupa pokazała spacerówkę córki. Ile kosztuje?
Instagram

 

Joanna Krupa w jasnej sukience

 

 

Więcej na temat Joanna Krupa koronawirus
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48